Ge-Baek Hosin Sool

Taekwon-Do ITF School

Home page > Ge-Baek Hosin Sool > Events schedule > Historical events

Events schedule

Display only 

May

Sonkal Open 2024
25th May 2024
Regional Technical Seminar from 2. gup
19th May 2024 17:00 - 19:00
Weekend for teachers
3rd - 5th May 2024
Regional Technical Seminar from 2. gup
1st May 2024 17:00 - 19:00

April

Not only STM camps - nomination
30th Apr - 3rd May 2024
Martial Arts Festival, Bercy, Paris
27th Apr 2024
Regional Technical Seminar from 2. gup
25th Apr 2024 18:30 - 20:00

Cejl 61, Brno

European Championships 2024
15th - 21st Apr 2024

Koper, Slovakia

Regional Technical Seminar from 4. gup
12th Apr 2024 17:00 - 18:30

Krašovská Aktivity centrum - sportovní hala, Krašovská 1696/30, Plzeň

Regional Technical Seminar from 2. gup
7th Apr 2024 17:00 - 19:00
Weekend Haidong Gumdo and FMA
5th - 7th Apr 2024

March

Regional Technical Seminar from 2. gup
30th Mar 2024 17:00 - 19:00
Regional Technical Seminar from 2. gup
27th Mar 2024 18:30 - 20:00

Cejl 61, Brno

Hopae and Taekkyon weekend
22nd - 24th Mar 2024
On-line ITF International Instructor Course
16th - 17th Mar 2024
Regional Technical Seminar from 4. degree
13th Mar 2024 20:00 - 21:30
Regional Technical Seminar from 2. gup
8th Mar 2024 18:00 - 19:30

Kolín, Kmochova 943

CZECH OPEN 2024
1st - 3rd Mar 2024

February

Regional Technical Seminar from 2. gup
28th Feb 2024 18:30 - 20:00

Cejl 61, Brno

Regional Technical Seminar from 4. gup
16th Feb 2024 17:00 - 18:30

Krašovská Aktivity centrum - sportovní hala, Krašovská 1696/30, Plzeň

11th - 25th Feb 2024
Czech Taekwon-Do ITF Association´s Cup - 1. round
9th - 10th Feb 2024
Regional Technical Seminar from 2. gup
4th Feb 2024 17:00 - 19:00

January

Regional Technical Seminar from 2. gup
28th Jan 2024 17:00 - 19:00
Online International Technical Seminar with Grandmaster Hwang Ho Yong
27th - 28th Jan 2024
Regional Technical Seminar from 2. gup
26th Jan 2024 18:00 - 19:30

Kolín, Kmochova 943

Regional Technical Seminar from 2. gup
25th Jan 2024 17:00 - 19:00

Kongresové a kulturní centrum Roháč, Na sadech 349, Třeboň

Regional Technical Seminar from 2. gup
24th Jan 2024 18:30 - 20:00

Cejl 61, Brno

Seminar with Master Locksmith, Spreitenbach - Switzerland
21st Jan 2024
Regional Technical Seminar from 4. degree
17th Jan 2024 20:00 - 21:30
Seminar with Grandmaster Do Ki-hyun, Vienna
13th - 14th Jan 2024
Seminar with Grandmaster Do Ki-hyun, Budapest
7th Jan 2024
Seminar of martial arts TAEKYON and HOPAESOOL with Korean Grandmaster DO KI HYUN, ZŠ Campanus
4th Jan 2024 15:30 - 18:30

December

Seminar of martial arts TAEKYON and HOPAESOOL with Korean Grandmaster DO KI HYUN, Beztahov
30th - 31st Dec 2023

Sign up for the Big Winter Camp

Ataxon Open 2023
17th Dec 2023
Celebration of school founding and Harabodži´s Cup
10th Dec 2023
National Technical Seminar
9th Dec 2023

Velké Meziříčí

Regional Technical Seminar from 4. degree
6th Dec 2023 20:00 - 21:30
Regional Technical Seminar from 2. gup
3rd Dec 2023 17:00 - 19:00

November

29th Nov - 5th Dec 2023
Regional Technical Seminar from 2. gup
20th - 11th Nov 2023 18:30 - 20:00

Cejl 61, Brno

Czech Republic Championship 2023
17th - 19th Nov 2023
16th - 17th Nov 2023
Regional Technical Seminar from 2. gup
12th Nov 2023 17:00 - 19:00
Regional Technical Seminar from 2. gup
3rd Nov 2023 18:00 - 19:30

Kolín, Kmochova 943

October

Regional Technical Seminar from 2. gup
29th Oct 2023 17:00 - 19:00
27th - 29th Oct 2023

Ostrava, pouze pro účastníky Velkých podzimních soustředění

Regional Technical Seminar from 2nd gup
25th Oct 2023 18:30 - 20:00

Brno, Cejl 61

14th Oct 2023
Seminar – self-defense, fight with and against knife and stick - Guro Peter Nemeth
13th - 15th Oct 2023
Regional Technical Seminar from 8. gup
12th Oct 2023 17:30 - 19:00

21. ZŠ, Slovanská alej , Plzeň

Regional Technical Seminar from 4. degree
11th Oct 2023 20:00 - 21:30
7th Oct 2023

Exhibice TKD a dalších BÚ.
Výstaviště Praha Holešovice
Kdo máte čas a mohl byste pomoci s exhibicí, prosím přihlašujte se

Weekend Haidong Gumdo and FMA
6th - 8th Oct 2023

September

Regional Technical Seminar from 2. gup
28th Sep 2023 16:00 - 18:00
Regional Technical Seminar from 2nd gup
27th Sep 2023 18:30 - 20:00

Brno, Cejl 61

16th Sep 2023 10:00 - 18:00

Taekwon-Do exhibition
Park Na Pankráci

Regional Technical Seminar from 2. gup
15th Sep 2023 18:00 - 19:30

Kolín, Kmochova 943

Weekend for teachers
8th - 10th Sep 2023
Regional Technical Seminar from 2. gup
3rd Sep 2023 17:00 - 19:00

July

Hopae and Taekkyon weekend, I. Taekkyon Fénix Open
21st - 23rd Jul 2023
Korea - Experience camp
4th - 21st Jul 2023

June

Weekend TKD and Korean Sword in Jaroměřice
17th - 18th Jun 2023
16th Jun 2023 19:00 - 21:30
STM 2023 - 1. Round
16th - 17th Jun 2023
Camp by the sea, Spain
4th - 16th Jun 2023

May

Regional Technical Seminar from 2nd gup
25th May 2023 18:30 - 20:00

Brno, Cejl 61

Sonkal Open 2023
20th May 2023
Regional Technical Seminar from 2. gup
8th May 2023 17:00 - 19:00
Seminar – self-defense, fight with and against knife and stick - Guro Peter Nemeth
5th - 7th May 2023

Registration as part of the Not only STM camp.

Regional Technical Seminar from 2. gup
1st May 2023 16:00 - 18:00

April

Regional Technical Seminar from 2nd gup
27th Apr 2023 18:30 - 20:00

Brno, Cejl 61

1st FMA weekend
14th - 16th Apr 2023
Haidong Gumdo weekend
14th - 16th Apr 2023
I. Haidong Gumdo Dragon Cup
9th Apr 2023

Registration as part of the Big Spring Camp.

Regional Technical Seminar from 2. gup
2nd Apr 2023 17:00 - 19:00

March

Regional Technical Seminar from 4. gup
31st Mar 2023 19:30 - 21:00

Krašovská Aktivity centrum - sportovní hala, Krašovská 1696/30, Plzeň

Weekend for teachers
31st Mar - 2nd Apr 2023
Regional Technical Seminar from 2nd gup
30th Mar 2023 18:30 - 20:00

Brno, Cejl 61

Regional Technical Seminar from 2. gup
26th Mar 2023 17:00 - 19:00
Regional Technical Seminar from 2. gup
24th Mar 2023 18:00 - 19:30

Kolín, Kmochova 943

CZECH OPEN 2023
3rd - 5th Mar 2023
Hopae and Taekkyon weekend, I. Hopaesool Tiger Open
3rd - 5th Mar 2023

February

Regional Technical Seminar from 2nd gup
23rd Feb 2023 18:30 - 20:00

Brno, Cejl 61

Regional Technical Seminar from 2. gup
19th Feb 2023 17:00 - 19:00
Czech Taekwon-Do ITF Association´s Cup - 1. round
10th - 11th Feb 2023
Regional Technical Seminar from 4. gup
3rd Feb 2023 19:30 - 21:00

Krašovská Aktivity centrum - sportovní hala, Krašovská 1696/30, Plzeň

January

Regional Technical Seminar from 2. gup
27th Jan 2023 18:00 - 19:30

Kolín, Kmochova 943

Regional Technical Seminar from 2nd gup
26th Jan 2023 18:30 - 20:00

Brno, Cejl 61

18th - 23rd Jan 2023

Budapešť
Bližší info u Mistra

Regional Technical Seminar from 2. gup
15th Jan 2023 17:00 - 19:00

December

Haidong Gumdo weekend
25th - 27th Dec 2022
National Technical Seminar
10th Dec 2022
Regional Technical Seminar from 2. gup
4th Dec 2022 17:00 - 19:00
Celebration of school founding and Harabodži´s Cup
4th Dec 2022
Ataxon Open 2022
3rd Dec 2022

November

Regional Technical Seminar from 2. gup
25th Nov 2022 18:00 - 19:30

Kolín, Kmochova 943

Seminar – self-defense, fight with and against knife and stick - Guro Peter Nemeth
25th - 27th Nov 2022
Regional Technical Seminar from 2nd gup
24th Nov 2022 18:30 - 20:00

Brno, Cejl 61

Czech Republic Championship 2022
11th - 13th Nov 2022

Ostrava

Regional Technical Seminar from 2. gup
6th Nov 2022 17:00 - 19:00
4th - 6th Nov 2022

October

Regional Technical Seminar from 2nd gup
27th Oct 2022 18:30 - 20:00

Brno, Cejl 61

STM 2022 - 2. Round
15th - 16th Oct 2022
Regional Technical Seminar from 2. gup
9th Oct 2022 17:00 - 19:00
7th - 9th Oct 2022
Regional Technical Seminar from 2. gup
5th Oct 2022 18:00 - 20:00

Třeboň, Tělocvična SOU oděvní, Táboritská 1064

September

Regional Technical Seminar from 2. gup
30th Sep 2022 18:00 - 19:30

Kolín, Kmochova 943

Regional Technical Seminar from 1st gup
29th Sep 2022

Brno, Cejl 61,
18:30 - 19:30 from 1st gup
19:30 - 20:30 from 1st degree

25th Sep 2022

prezentace školy v zámečkj v Králově Dvoře.
Vítáme zájemce, kteří by chtěli pomoci s prezentací taekwonda - obracejte se na Radka Záhejského

Czech Taekwon-Do ITF Association´s Cup
23rd - 24th Sep 2022
Open Haidong Gumdo seminar with Korean master Lee Chul Kyung
23rd - 25th Sep 2022
21st Sep 2022 17:30 - 19:00

Bystřice u Benešova

Regional Technical Seminar from 2. gup
11th Sep 2022 17:00 - 19:00
10th Sep 2022

prezentace školy v rámci 9. ročníku akce Den pro Vodolku.
Vítáme zájemce, kteří by chtěli pomoci s prezentací taekwonda - obracejte se na Radka Záhejského

3rd Sep 2022

taekwondo v rámci sportovního festivalu
Sportovní areál HAMR Braník (Vltavanů 1542, Praha 4) a přilehlá louka u Vltavy

July

Hopae and Taekkyon weekend
22nd - 24th Jul 2022
Korea - Experience camp
4th - 22nd Jul 2022

June

20th Jun 2022

Rokycany
V rámci akce prezentace TKD
sport.plzen.cz/SportmaniePlzen

Camp by the sea, Spain
19th Jun - 1st Jul 2022
11th Jun 2022

Jankov u Votic

Regional Technical Seminar from 2. gup
5th Jun 2022 17:00 - 19:00
4th Jun 2022

Prezentace TKD v rámci Dne dětí

3rd - 5th Jun 2022

Celkový úklid, plevelení, drobné opravy, doplnění štěpky...
Ubytování a strava samozřejmostí. Odměna 1600 Kč.

Haidong Gumdo weekend
3rd - 5th Jun 2022

May

Sonkal Open 2022
28th May 2022
Regional Technical Seminar from 2nd gup
25th May 2022

Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:00

Regional Technical Seminar from 2. gup
22nd May 2022 17:00 - 19:00
Regional Technical Seminar from 2. gup
20th May 2022 18:00 - 19:30

Kolín, Kmochova 943

Weekend for teachers
13th - 15th May 2022

April

Regional Technical Seminar from 1. degree
28th Apr 2022

Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:00

STM 2022 - 1. Round
23rd - 24th Apr 2022

Ostrava

Regional Technical Seminar from 2. gup
18th Apr 2022 17:00 - 19:00
Online International Technical Seminar with Grandmaster Hwang Ho Yong
9th - 10th Apr 2022

Zoom

March

Regional Technical Seminar from 2. gup
25th Mar 2022 18:00 - 19:30

Kolín, Kmochova 943

Regional Technical Seminar from 2nd gup
23rd Mar 2022

Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:00

13th Mar 2022 11:00 - 20:00
Regional Technical Seminar from 2. gup
6th Mar 2022 17:00 - 19:00
1st Mar 2022 19:15 - 20:45

Pouze dívky a ženy z STM a STS

February

Seminar – self-defense, fight with and against knife and stick - Guro Peter Nemeth
25th - 27th Feb 2022
Regional Technical Seminar from 1. degree
23rd Feb 2022

Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:00

Regional Technical Seminar from 2. gup
20th Feb 2022 17:00 - 19:00
Hopae and Taekkyon weekend
11th - 13th Feb 2022
Weekend for teachers
3rd - 6th Feb 2022

January

Regional Technical Seminar from 2. gup
30th Jan 2022 17:00 - 19:00
19th Jan 2022 19:00 - 21:30

URČENO POUZE PRO KANDIDÁTY NA ZKOUŠKY NA TS DAN!

Seminář je určen pouze těmto:

- členové STM 2022 (stačí závazná přihláška na webu), kteří budou mít nejpozději v srpnu 2022 odčekáno na zkoušky

- 19 letí a starší, kteří budou mít nejpozději v srpnu 2022 odčekáno na zkoušky (především adepti na IV.dan)

December

Haidong Gumdo weekend
25th - 27th Dec 2021
Online Technical Seminar with Grandmaster Hwang Ho Yong
12th Dec 2021 17:00 - 19:00

On Youtube.

National Technical Seminar - Canceled
12th Dec 2021

Prague - Sportovní centrum Řepy, Na Chobotě 420/16, Praha 6

Regional Technical Seminar from 2. gup - Canceled
5th Dec 2021 17:00 - 19:00
5th Dec 2021

klubové závody s lekcí sebeobrany

Celebration of school founding and Harabodži´s Cup
5th Dec 2021
Ataxon Open 2021
4th Dec 2021

Prague

November

Czech Republic Championship 2021
19th - 21st Nov 2021
17th Nov 2021
Regional Technical Seminar from 2. gup
14th Nov 2021 17:00 - 19:00
12th - 14th Nov 2021

October

STM 2021
16th - 17th Oct 2021

Ostrava

Regional Technical Seminar from 2. gup
10th Oct 2021 17:00 - 19:00
8th - 10th Oct 2021

September

Sonkal Open 2021
25th Sep 2021
Seminar Master Zsolt Szenasi / Guro Peter Nemeth – self-defense, fight with and against knife and stick
17th - 19th Sep 2021
11th Sep 2021

V rámci veletrhu volnočasových aktivit proběhne exhibice školy GBHS.

11th Sep 2021

Závod rodinných týmů

Online Technical Seminar with Grandmaster Hwang Ho Yong
5th Sep 2021 18:00 - 21:00

in english language
free entry

4th Sep 2021

taekwondo v rámci sportovního festivalu
Sportovní areál HAMR Braník (Vltavanů 1542, Praha 4) a přilehlá louka u Vltavy

Haidong Gumdo weekend
3rd - 5th Sep 2021

June

25th - 27th Jun 2021

Turistické centrum mládeže Jedov
V případě zájmu kontaktujte mistra Martina Zámečníka.

Regional Technical Seminar from 2. gup
20th Jun 2021 17:00 - 19:00
19th Jun 2021

Kostelech nad Černými lesy
V rámci akce exhibice taekwonda 
www.vsenakolech.cz

16th Jun 2021

May

Regional Technical Seminar from 2. gup
30th May 2021 17:00 - 19:00
30th May 2021 09:00 - 18:00
9th May 2021 18:00 - 19:30

Na Youtube.

7th - 9th May 2021
5th May 2021 06:00 - 07:00

Yohaeng je korejsky cestování neboli poznávání především pamětihodností vlastního národa. Dallyon je fyzický trénink aneb zocelování celého těla i ducha. Takže evidentně trénink pouze pro skalňáky a ne žádný másla. Tomu napovídá i čas tréninku 6:00 - 7:00 tuto středu 5.5.!!!!! Sraz na Novém Hradě u Kunratic. Poznáme snad nejkratší dobu fungující český královský hrad, kde také Václava IV. stíhá smrtelná mrtvice poté , co se dozvídá o pražské defenestraci. Možná si i z nějakého okna královského paláce nějaké yopcha skočíme, ale pro jistotu si vezměte dobré boty, kdyby jste náhodou místo rozvičky běželi (lezli) legendární úsek Velké kunratické. Neexistuje špatné počasí, je jen špatně oblečený taekwondista! Omluvy mě nezajímají! Buď jste srdcař/ka nebo ne. kam vyrazíme příště - Pražský hrad, Bílá Hora, Lipská Hora, Říp, Ještěd, Lidice, Valdek, Tábor....? Sledujte harmonogram akcí!!!

2nd May 2021 18:00 - 19:30

Na Youtube.

April

Haidong Gumdo weekend
30th Apr - 2nd May 2021
25th Apr 2021 20:30 - 21:30

Na jeho Facebooku.

24th Apr 2021 20:20 - 21:20

Trénink je určen především pro členy STM a STS. Potřebujete dobok a dva metry čtvereční. Pokud jste dva, tak super, a připravte i chrániče.

https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09
Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

23rd Apr 2021 17:00 - 18:00

Trénink od 10. kupu bude probíhat přes ZOOM [Meeting ID: 858 0789 9169; Passcode: 506983]

Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce). Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.

Hopae and Taekkyon weekend
23rd - 25th Apr 2021
22nd Apr 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

21st Apr 2021 20:30 - 21:45

sahyon Zámečník vede každou středu tréninky pro skalní příznivce minimálně od 4.kupu zde:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09

Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

21st Apr 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

20th Apr 2021 17:00 - 18:30

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 do 18:30 od 10 kupu.

19th Apr 2021 17:00 - 18:10

17:00 - 17:40 od 10. kupu
17:40 - 18:10 pokračujeme od 6. kupu

Trénink bude probíhat přes ZOOM (Meeting ID: 818 1341 9239 Passcode: 484400)

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

(přihlašování není nezbytné, slouží především pro to, abych věděl, na koho mám trénink cílit a mohl přizpůsobit zaměření tréninku)

18th Apr 2021 20:30 - 21:30

Na jeho Facebooku.

18th Apr 2021 18:00 - 19:30

Na Youtube.

17th Apr 2021 20:00 - 21:00

Trénink je určen především pro členy STM a STS. Potřebujete dobok a dva metry čtvereční. Pokud jste dva, tak super, a připravte i chrániče.

https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09
Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

16th Apr 2021 17:00 - 18:00

Trénink od 10. kupu bude probíhat přes ZOOM [Meeting ID: 858 0789 9169; Passcode: 506983]

Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce). Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.

15th Apr 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

14th Apr 2021 20:30 - 21:45

sahyon Zámečník vede každou středu tréninky pro skalní příznivce minimálně od 4.kupu zde:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09

Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

14th Apr 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

13th Apr 2021 17:00 - 18:30

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 do 18:30 od 10 kupu.

12th Apr 2021 17:00 - 18:10

17:00 - 17:40 od 10. kupu
17:40 - 18:10 pokračujeme od 6. kupu

Trénink bude probíhat přes ZOOM (Meeting ID: 818 1341 9239 Passcode: 484400)

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

(přihlašování není nezbytné, slouží především pro to, abych věděl, na koho mám trénink cílit a mohl přizpůsobit zaměření tréninku)

11th Apr 2021 20:30 - 21:30

Na jeho Facebooku.

10th Apr 2021 20:00 - 21:00

Trénink je určen především pro členy STM a STS. Potřebujete dobok a dva metry čtvereční. Pokud jste dva, tak super, a připravte i chrániče.

https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09
Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

9th Apr 2021 17:00 - 18:00

Trénink od 10. kupu bude probíhat přes ZOOM [Meeting ID: 858 0789 9169; Passcode: 506983]

Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce). Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.

8th Apr 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

7th Apr 2021 20:30 - 21:45

sahyon Zámečník vede každou středu tréninky pro skalní příznivce minimálně od 4.kupu zde:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09

Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

7th Apr 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

6th Apr 2021 17:00 - 18:30

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 do 18:30 od 10 kupu.

5th Apr 2021 17:00 - 18:10

17:00 - 17:40 od 10. kupu
17:40 - 18:10 pokračujeme od 6. kupu

Trénink bude probíhat přes ZOOM (Meeting ID: 818 1341 9239 Passcode: 484400)

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

(přihlašování není nezbytné, slouží především pro to, abych věděl, na koho mám trénink cílit a mohl přizpůsobit zaměření tréninku)

4th Apr 2021 20:30 - 21:30

Na jeho Facebooku.

3rd Apr 2021 20:20 - 21:20

Trénink je určen především pro členy STM a STS. Potřebujete dobok a dva metry čtvereční. Pokud jste dva, tak super, a připravte i chrániče.

https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09
Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

2nd on-line camp
3rd - 5th Apr 2021

with Master Martin Zámečník

2nd Apr 2021 17:00 - 18:00

Trénink od 10. kupu bude probíhat přes ZOOM [Meeting ID: 858 0789 9169; Passcode: 506983]

Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce). Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.

1st Apr 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

March

31st Mar 2021 20:30 - 21:45

sahyon Zámečník vede každou středu tréninky pro skalní příznivce minimálně od 4.kupu zde:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09

Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

31st Mar 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

30th Mar 2021 17:00 - 18:30

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 do 18:30 od 10 kupu.

29th Mar 2021 17:00 - 18:10

17:00 - 17:40 od 10. kupu
17:40 - 18:10 pokračujeme od 6. kupu

Trénink bude probíhat přes ZOOM (Meeting ID: 818 1341 9239 Passcode: 484400)

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

(přihlašování není nezbytné, slouží především pro to, abych věděl, na koho mám trénink cílit a mohl přizpůsobit zaměření tréninku)

28th Mar 2021 20:30 - 21:30

Na jeho Facebooku.

28th Mar 2021 18:00 - 19:30

Na Youtube.

27th Mar 2021 20:00 - 21:00

Trénink je určen především pro členy STM a STS. Potřebujete dobok a dva metry čtvereční. Pokud jste dva, tak super, a připravte i chrániče.

https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09
Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

Czech e-Open
27th - 28th Mar 2021

Každý účastník může zaslat pouze schválené video. Tedy dostatečně dopředu třeba zaslat nejdříve video na info@tkd.cz.

26th Mar 2021 17:00 - 18:00

Trénink od 10. kupu bude probíhat přes ZOOM [Meeting ID: 858 0789 9169; Passcode: 506983]

Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce). Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.

25th Mar 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

24th Mar 2021 20:30 - 21:45

sahyon Zámečník vede každou středu tréninky pro skalní příznivce minimálně od 4.kupu zde:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09

Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

24th Mar 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

23rd Mar 2021 17:00 - 18:30

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 do 18:30 od 10 kupu.

22nd Mar 2021 17:00 - 18:10

17:00 - 17:40 od 10. kupu
17:40 - 18:10 pokračujeme od 6. kupu

Trénink bude probíhat přes ZOOM (Meeting ID: 818 1341 9239 Passcode: 484400)

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

(přihlašování není nezbytné, slouží především pro to, abych věděl, na koho mám trénink cílit a mohl přizpůsobit zaměření tréninku)

21st Mar 2021 20:30 - 21:30

Na jeho Facebooku.

20th Mar 2021 20:00 - 21:00

Trénink je určen především pro členy STM a STS. Potřebujete dobok a dva metry čtvereční. Pokud jste dva, tak super, a připravte i chrániče.

https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09
Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

19th Mar 2021 17:00 - 18:00

Trénink od 10. kupu bude probíhat přes Zoom na adrese: Join Zoom Meeting https://us02web.zoom.us/j/84537951819?pwd=V0Rta3F3eG1SMUFnOW1mclNMcUs3Zz09

Meeting ID: 845 3795 1819; Passcode: 005151

Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce). Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.

18th Mar 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

17th Mar 2021 20:30 - 21:45

sahyon Zámečník vede každou středu tréninky pro skalní příznivce minimálně od 4.kupu zde:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09

Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

17th Mar 2021 17:00 - 18:00

od 10.kupu

Připojit se přes Google Meet:

https://meet.google.com/gjy-sdka-fxm

16th Mar 2021 17:00 - 18:30

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 do 18:30 od 10 kupu.

15th Mar 2021 17:00 - 18:10

17:00 - 17:40 od 10. kupu
17:40 - 18:10 pokračujeme od 6. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/tmo-ovnq-ykh. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

(přihlašování není nezbytné, slouží především pro to, abych věděl, na koho mám trénink cílit a mohl přizpůsobit zaměření tréninku)

14th Mar 2021 20:30 - 21:30

Na jeho Facebooku.

13th Mar 2021 12:00 - 13:00

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/86927211648?pwd=SGVSbTVyRDJRNzdyUGJ3K1BtaGRSQT09

Meeting ID: 869 2721 1648
Passcode: 488110

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

12th Mar 2021 17:00 - 18:00

Trénink od 10. kupu bude probíhat přes Zoom na adrese: https://us02web.zoom.us/j/89760182425?pwd=aEQwVW13QStaWkx6WnpMWVBqRnA1Zz09

Meeting ID: 897 6018 2425

Passcode: 828904

Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce). Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.

11th Mar 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

10th Mar 2021 20:30 - 21:45

sahyon Zámečník vede každou středu tréninky pro skalní příznivce minimálně od 4.kupu zde:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09

Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

10th Mar 2021 17:00 - 18:00

od 10.kupu

Připojit se přes Google Meet:

https://meet.google.com/gjy-sdka-fxm

9th Mar 2021 17:00 - 18:30

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 do 18:30 od 10 kupu.

8th Mar 2021 17:00 - 18:10

17:00 - 17:40 od 10. kupu
17:40 - 18:10 pokračujeme od 6. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/tmo-ovnq-ykh. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

(přihlašování není nezbytné, slouží především pro to, abych věděl, na koho mám trénink cílit a mohl přizpůsobit zaměření tréninku)

7th Mar 2021 20:30 - 21:30

Na jeho Facebooku.

7th Mar 2021 18:00 - 19:30

Na Youtube.

6th Mar 2021 17:30 - 18:30

Přes google meet. Kód obdržíte do mailu, před začátkem tréninku.

5th Mar 2021 17:00 - 18:00

Trénink od 10. kupu a bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/wuv-msam-efc

Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

4th Mar 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu s Radkem Záhejským

https://meet.google.com/uxq-dyda-oit

3rd Mar 2021 20:30 - 21:45

sahyon Zámečník vede každou středu tréninky pro skalní příznivce minimálně od 4.kupu zde:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09

Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

3rd Mar 2021 17:00 - 18:00

od 10.kupu

Připojit se přes Google Meet:

https://meet.google.com/ozg-rzve-wvr

2nd Mar 2021 17:00 - 18:30

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 do 18:30 od 10 kupu.

1st Mar 2021 17:00 - 18:10

17:00 - 17:40 od 10. kupu
17:40 - 18:10 pokračujeme od 6. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/tmo-ovnq-ykh. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).
Na trénink si vemte nějaký dřevěnou tyč typu tlustší vařečky, válečku na těsto, dřevěné hopae či něco podobného.

(přihlašování není nezbytné, slouží především pro to, abych věděl, na koho mám trénink cílit a mohl přizpůsobit zaměření tréninku)

February

28th Feb 2021 20:45 - 21:59

Na jeho Facebooku.

27th Feb 2021 17:30 - 18:30

Přes google meet. Kód obdržíte do mailu, před začátkem tréninku.

26th Feb 2021 18:00 - 19:00

Od 10. kupu
na jeho Facebooku

25th Feb 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu s Radkem Záhejským

https://meet.google.com/uxq-dyda-oit

24th Feb 2021 20:30 - 21:45

sahyon Zámečník vede každou středu tréninky pro skalní příznivce minimálně od 4.kupu zde:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09

Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

24th Feb 2021 17:00 - 18:00

od 10.kupu

Připojit se přes Google Meet:

https://meet.google.com/kjn-ucni-jgw

 

23rd Feb 2021 17:00 - 18:30

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 di 18:00 od 10 kupu.

Od 18:00 do 18:30 od 6 kupu výše.

Opakování teorie uderových a blokovacích ploch na rukou a nohou.

22nd Feb 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/bfe-tvsa-ett. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

21st Feb 2021 20:45 - 21:59

Na jeho Facebooku.

20th Feb 2021 17:30 - 18:30

Přes google meet. Kód obdržíte do mailu, před začátkem tréninku.

19th Feb 2021 18:00 - 19:00

Od 10. kupu
na jeho Facebooku

18th Feb 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu s Radkem Záhejským

https://meet.google.com/uxq-dyda-oit

17th Feb 2021 17:00 - 18:00

od 10.kupu

Připojit se přes Google Meet:

https://meet.google.com/emc-wkjs-wbz

16th Feb 2021 17:00 - 18:30

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 di 18:00 od 10 kupu.

Od 18:00 do 18:30 od 6 kupu výše.

15th Feb 2021 16:45 - 17:45

od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/srd-phgf-exy. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).
Pozor na posunutý čas oproti předcházejícím týdnům.

14th Feb 2021 20:30 - 21:30
13th Feb 2021 17:30 - 18:30

Přes google meet. Kód obdržíte do mailu, před začátkem tréninku.

12th Feb 2021 18:00 - 19:00

Od 10. kupu
na jeho Facebooku

1st on-line camp and exams
12th - 14th Feb 2021
11th Feb 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu s Radkem Záhejským

https://meet.google.com/dux-hdeq-iug

 

10th Feb 2021 17:00 - 18:00

od 10.kupu

Připojit se přes Google Meet:

https://meet.google.com/emc-wkjs-wbz

9th Feb 2021 17:00 - 18:30

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 di 18:00 od 10 kupu.

Od 18:00 do 18:30 od 6 kupu výše.

8th Feb 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/tmo-ovnq-ykh. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).
Máte-li, připravte si na trénink švihadlo.

7th Feb 2021 20:00 - 21:15

Na jeho Facebooku.

6th Feb 2021 17:00 - 18:00

Přes google meet. Kód obdržíte do mailu, před začátkem tréninku.

6th Feb 2021 10:00 - 13:00

Sobotní dopolední část mezinárodního semináře je pro členy Českého svazu Taekwon-do přístupná zdarma na Youtube.

Online International Technical Seminar with Grandmaster Hwang Ho Yong
6th - 7th Feb 2021
5th Feb 2021 18:00 - 19:00

Od 10. kupu
na jeho Facebooku

4th Feb 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu speciální trénink s Tomašem Komrskou a Radkem Záhejským

https://meet.google.com/eqk-itbh-trv

3rd Feb 2021 20:00 - 21:15

Na jeho Facebooku.

3rd Feb 2021 17:00 - 18:00

od 10.kupu

Připojit se přes Google Meet:

meet.google.com/huq-reiv-kro

2nd Feb 2021 17:00 - 18:30

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

Trénink od 17:00 di 18:00 od 10 kupu.

Od 18:00 do 18:30 od 6 kupu výše.

1st Feb 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/wta-pfvd-jkc. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

January

31st Jan 2021 20:00 - 21:15

Na jeho Facebooku.

30th Jan 2021 17:00 - 18:00

Přes google meet. Kód obdržíte do mailu, před začátkem tréninku.

29th Jan 2021 20:00 - 21:15

Na jeho Facebooku.

29th Jan 2021 18:00 - 19:00

Od 10. kupu
na jeho Facebooku

28th Jan 2021 17:00 - 18:00
27th Jan 2021 17:00 - 18:00

od 10.kupu

Připojit se přes Google Meet:

https://meet.google.com/kvx-omsh-otz  

26th Jan 2021 17:00 - 18:30

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

Trénink od 17:00 di 18:00 od 10 kupu.

Od 18:00 do 18:30 od 6 kupu výše.

25th Jan 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/raf-vywj-van. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

24th Jan 2021 20:00 - 21:15

Na jeho Facebooku.

23rd Jan 2021 17:00 - 18:00

Přes google meet. Kód obdržíte do mailu, před začátkem tréninku.

22nd Jan 2021 18:00 - 19:00

Na Facebooku Míry Jílka.

21st Jan 2021 17:00 - 18:00
20th Jan 2021 20:00 - 21:15

Na jeho Facebooku.

19th Jan 2021 17:00 - 18:30

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

Nebo FB Tomáš Dušánek a GBHS

Trénink od 17:00 di 18:00 od 10 kupu.

Od 18:00 do 18:30 od 6 kupu výše.

18th Jan 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/yry-gzqu-stv. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).Je-li vás doma více cvičících, připravte si lapu, cvičíte-li sami, vemte si nějaký vhodný "terč“ (věšák na oblečení, židle s vyšším opěradlem, atp.).

17th Jan 2021 20:00 - 21:15

Na jeho Facebooku.

16th Jan 2021 17:00 - 18:00

Přes google meet. Kód obdržíte do mailu, před začátkem tréninku.

15th Jan 2021 18:00 - 19:00

Na Facebooku Míry Jílka.

14th Jan 2021 17:00 - 18:00
13th Jan 2021 20:00 - 21:15

Na jeho Facebooku.

12th Jan 2021 17:00 - 18:30

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

Nebo FB Tomáš Dušánek a GBHS

Trénink od 17:00 di 18:00 od 10 kupu.

Od 18:00 do 18:30 od 6 kupu výše.

11th Jan 2021 17:00 - 18:00

od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/bnm-skft-hwn. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

10th Jan 2021 20:00 - 21:15

Na jeho Facebooku.

9th Jan 2021 15:00 - 16:00

Přes google meet. Kód obdržíte do mailu, před začátkem tréninku.

8th Jan 2021 from 18:00

Od 10. kupu
na jeho Facebooku

7th Jan 2021 16:00 - 17:00

od 10. kupu
na jeho Facebooku

6th Jan 2021 20:00 - 21:15

Na Facebooku mistra Martina Zámečníka

December

Haidong Gumdo weekend
25th - 27th Dec 2020
20th Dec 2020 15:30 - 16:30
19th Dec 2020 15:00 - 18:00
15th Dec 2020 18:05 - 18:45

8. kupy a výše

15th Dec 2020 17:25 - 18:05

9. a 8. kupy

15th Dec 2020 16:45 - 17:25

10. a 9. kupy

13th Dec 2020 15:30 - 16:30
Hopae and Taekkyon weekend
11th - 13th Dec 2020
Trénink Filipínských bojových umění (tyče, nůž, ...)
6th Dec 2020 15:30 - 16:30
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
2nd Dec 2020 from 20:00
On-line trénink s Tomášem Dušánkem
1st Dec 2020 17:00 - 18:30
od 10. kupu, od 18:00 od 6. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/hzu-aogy-drp. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

November

On-line trénink s Vláďou Lašem
30th Nov 2020 from 17:00
od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/evx-zjju-zpx. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).
On-line technický seminář se Velmistrem Hwang Ho-yongem
29th Nov 2020 17:00 - 19:00
Pro 2. kupy a vyšší počitatelná docházka (stačí se zapsat do diskuze)
na taekwondo.cz
On-line lekce s Mírou Jílkem
28th Nov 2020 from 18:00
On-line trénink s Renatou Zadražilovou
28th Nov 2020 from 16:30
od 10. kupu
program: pohyb v matsogi, trénink úderů a kopů, posilování s vlastní vahou těla, trénink rovnováhy, teorie (teorie síly), strečink, meditace
Trénink bude probíhat přes Google Meet. Trénink bude pro přihlášené lidi, každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat, opravovat vám techniky atp.
Odkaz na připojení Vám pošleme do emailu před začátkem tréninku.

National Technical Seminar - Canceled
28th Nov 2020
On-line lekce s Ondřejem Pavlasem
27th Nov 2020 from 17:00
Fyzická příprava- kruháč
na Youtube
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
26th Nov 2020 from 17:30
Hwaldung pahdo
na jeho Facebooku
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
25th Nov 2020 from 20:00
On-line trénink s Tomášem Dušánkem
24th Nov 2020 17:00 - 18:30
od 10. kupu, od 18:00 od 6. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/hzu-aogy-drp. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).
On-line trénink s Vláďou Lašem
23rd Nov 2020 from 17:00
od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/spi-yjqq-mbu. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).
On-line lekce se sabom Milanem Prokešem
22nd Nov 2020 from 18:00
On-line trénink s Renatou Zadražilovou
21st Nov 2020 from 18:00
od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet. Trénink bude pro přihlášené lidi, každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat, opravovat vám techniky atp.
Odkaz na připojení Vám pošleme do emailu před začátkem tréninku.

STM 2020 - 2. Round - CANCELED
21st - 22nd Nov 2020
Nymburk
On-line lekce s Mírou Jílkem
20th Nov 2020 from 18:00
Protažení a posilko
na jeho Facebooku
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
19th Nov 2020 from 17:00
práce boků v tkd
na jeho Facebooku
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
18th Nov 2020 from 20:00
On-line trénink s Tomášem Dušánkem
16th Nov 2020 17:00 - 18:30
od 10. kupu, od 18:00 od 6. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/hzu-aogy-drp. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).
On-line lekce se sabom Janem Mračkem
15th Nov 2020 from 18:00
On-line trénink s Renatou Zadražilovou
14th Nov 2020 from 18:00
program: trénink rychlosti a výbušnosti, nestandardní pohyby v tulech, sine wave,teorie (úderové a blokovací plochy), strečink, meditace
od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet. Trénink bude pro přihlášené lidi, každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat, opravovat vám techniky atp.
Odkaz na připojení Vám pošleme do emailu před začátkem tréninku.

On-line lekce s Mírou Jílkem
13th Nov 2020 from 18:00
Dangun tul
na jeho Facebooku
Regional Technical Seminar from 2. gup
13th Nov 2020
Kolín, 18:00 - 19:30
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
12th Nov 2020 from 18:00
Gonggyok mit makgi boowi dallyon
na jeho Facebooku
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
11th Nov 2020 from 20:30
On-line trénink s Tomášem Dušánkem
10th Nov 2020 17:00 - 18:30
od 10. kupu, od 18:00 od 6. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/hzu-aogy-drp. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).
On-line trénink s Vláďou Lašem
9th Nov 2020 from 17:00
posilování a protahování
od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/ein-apzg-hwc. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).
On-line lekce s mistrem Vrábelem
8th Nov 2020 from 18:00
Tosan a posilování pro kopy
na taekwondo.cz
On-line trénink s Renatou Zadražilovou
7th Nov 2020 from 17:00
program: rozcvička - švihadlo, koordinační cvičení, problematické techniky v sestavách, teorie ( postoje), protažení, meditace
od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet. Trénink bude pro přihlášené lidi, každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat, opravovat vám techniky atp.
Odkaz na připojení Vám pošleme do emailu před začátkem tréninku.
Kdo má, švihadlo prosím.
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
6th Nov 2020 from 22:00
noční teorie
na jeho Facebooku
On-line lekce s Radkem Záhejským
5th Nov 2020 from 18:00
od 10. kupu
na jeho Facebooku
On-line lekce s Mírou Jílkem
4th Nov 2020 from 18:00
Chonji tul
na jeho Facebooku
On-line lekce s Tomášem Dušánkem
4th Nov 2020 from 17:00
Základní trénink od 10. kupu, údery, kopy, sestavy
na jeho Facebooku
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
3rd Nov 2020 from 19:30
On-line trénink s Radkem Záhejským
3rd Nov 2020 from 18:00
od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na tomto odkazu https://meet.google.com/kck-svka-hvd.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).
On-line trénink s Vláďou Lašem
2nd Nov 2020 from 17:00
trénink základních kopů v domácím prostředí
od 8. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet. Trénink bude pro přihlášené lidi, každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat, opravovat vám techniky atp.
Odkaz na připojení Vám pošleme do emailu před začátkem tréninku.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce), dále se vám bude hodit nějaká židle a možná i pár roliček toaletního papíru.
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
1st Nov 2020 from 18:00

October

On-line lekce s Radkem Záhejským
31st Oct 2020 from 18:00
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
30th Oct 2020 from 18:00
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
29th Oct 2020 from 18:00
On-line lekce s Mírou Jílkem
28th Oct 2020 from 18:00
saju jirugi
na jeho Facebooku
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
27th Oct 2020 from 18:00
Velké podzimní soustředění - Zrušeno
23rd Oct - 1st Nov 2020
Teoretická lekce TKD od II. danu
21st Oct 2020 21:00 - 21:45
Teoretická lekce TKD od 1. kupu
21st Oct 2020 20:15 - 21:00
Teoretická lekce FMA (tyče)
21st Oct 2020 19:30 - 20:15
Teoretická lekce Gumdo Campanus
21st Oct 2020 18:45 - 19:30
Trénink Hořovice 17:30 - 18:30
21st Oct 2020 17:30 - 18:30
lesopark Dražovka (sraz před vodojemem v Dražovce)
8. kupy a vyšší
Trénink Hořovice 17:30 - 18:30
21st Oct 2020 17:30 - 18:30
lesopark Dražovka (sraz před Wellness Dražovka - Pod Dražovkou 1142, Hořovice)
8. kupy a vyšší
Trénink ZŠ Libčická - Čimice
21st Oct 2020 17:30 - 18:30
školní hřiště
od 3. kupu
Trénink Kostelec n. Č. L.
21st Oct 2020 17:15 - 18:00
travnaté hřiště za ZŠ
od 6. kupu
Trénink Jaroměřice nad Rokytnou
21st Oct 2020 17:00 - 18:00
zámecký park (ostrov)
od 9. kupu
Trénink Beroun
21st Oct 2020 17:00 - 18:00
městské hřiště Hlinky
4. kup a vyšší
Trénink Zdice
21st Oct 2020 17:00 - 18:00
U sportovní haly
Trénink ZŠ Libčická - Čimice
21st Oct 2020 16:45 - 17:30
školní hřiště
od 6. kupu
Trénink Kostelec n. Č. L.
21st Oct 2020 16:30 - 17:15
workout hřiště za ZŠ
od 10. kupu
Trénink Kostelec n. Č. L.
21st Oct 2020 16:30 - 17:15
travnaté hřiště za ZŠ
od 10. kupu
Trénink Hořovice
21st Oct 2020 16:30 - 17:30
lesopark Dražovka (sraz před vodojemem v Dražovce)
10. a 9. kupy
Trénink Hořovice
21st Oct 2020 16:30 - 17:30
lesopark Dražovka (sraz před Wellness Dražovka - Pod Dražovkou 1142, Hořovice)
10. a 9. kupy
Trénink Jaroměřice nad Rokytnou
21st Oct 2020 16:00 - 17:00
zámecký park (ostrov)
od 10. kupu
Trénink Votice
21st Oct 2020 16:00 - 17:00
sraz na Beztahově
Trénink ZŠ Libčická - Čimice
21st Oct 2020 16:00 - 16:45
školní hřiště
do 7. kupu
Trénink Beroun
21st Oct 2020 16:00 - 17:00
městské hřiště Hlinky
6. - 5. kup
Trénink Zdice
21st Oct 2020 16:00 - 17:00
U sportovní haly
Trénink Beroun
21st Oct 2020 15:00 - 16:00
městské hřiště Hlinky
10. - 7. kup
Trénink Mladá Vožice
21st Oct 2020 14:30 - 15:30
sraz na hřišti
Trénink Campanus
20th Oct 2020 18:40 - 19:40
centrum
od 6. kupu
Trénink Campanus
20th Oct 2020 17:30 - 18:30
venku
od 10. kupu
Trénink Mníšek pod Brdy
20th Oct 2020 17:30 - 18:30
na školním hřišti
Trénink Benešov
20th Oct 2020 17:00 - 18:00
sraz na workoutovém hřišti na Sladovce
Trénink Řevnice
20th Oct 2020 17:00 - 18:00
U jezu u Paddleboardy Řevnice
Trénink Lochovice
20th Oct 2020 16:30 - 18:00
sraz před základní školou
od 10. kupu
Trénink Dobeška
20th Oct 2020 16:00 - 17:15
park

Trénink Sedlčany
20th Oct 2020 16:00 - 17:00
sraz na hřišti za gymplem
od 10. kupu
Trénink ZŠ Nučice
20th Oct 2020 16:00 - 17:00
venkovní hřiště
10. kup a vyšší
Trénink Řevnice
20th Oct 2020 16:00 - 17:00
U jezu u Paddleboardy Řevnice
Trénink Řevnice
20th Oct 2020 15:00 - 16:00
U jezu u Paddleboardy Řevnice
Trénink Campanus
19th Oct 2020 17:30 - 18:30
venku
od 10. kupu
Trénink Nová Ves pod Pleší
19th Oct 2020 17:30 - 18:30
na školním hřišti
Trénink ZŠ Libčická - Čimice
19th Oct 2020 17:30 - 18:30
školní hřiště
od 3. kupu
Trénink ZŠ Angel
19th Oct 2020 17:20 - 18:00
venkovní hřiště
9. kup a vyšší
Trénink Kouřim
19th Oct 2020 17:00 - 18:30
sraz před školou
Trénink Hořovice
19th Oct 2020 17:00 - 18:30
lesopark Dražovka (sraz před vodojemem v Dražovce)
od 10. kupu
Trénink Hořovice
19th Oct 2020 17:00 - 18:30
lesopark Dražovka (sraz před Wellness Dražovka - Pod Dražovkou 1142, Hořovice)
od 10. kupu
Trénink Odolena voda
19th Oct 2020 17:00 - 18:00
park u školy
skupina 2
Trénink Odolena voda
19th Oct 2020 17:00 - 18:00
park u školy
skupina 1
Trénink ZŠ Libčická - Čimice
19th Oct 2020 16:45 - 17:30
školní hřiště
od 6. kupu
Trénink ZŠ Angel
19th Oct 2020 16:40 - 17:20
venkovní hřiště
9. kup a vyšší
Trénink Zaječov
19th Oct 2020 16:00 - 17:30
fotbalové hřiště
od 10. kupu
Trénink ZŠ Libčická - Čimice
19th Oct 2020 16:00 - 16:45
školní hřiště
do 7. kupu
Trénink ZŠ Angel
19th Oct 2020 16:00 - 16:40
venkovní hřiště
10. kup
Trénink Odolena voda
19th Oct 2020 16:00 - 17:00
park u školy
Trénink ZŠ Libčická - Čimice
18th Oct 2020 17:00 - 18:00
školní hřiště
od 2. kupu
Trénink ZŠ Libčická - Čimice
18th Oct 2020 16:00 - 17:00
školní hřiště
do 3. kupu
Trénink ZŠ Libčická - Čimice
18th Oct 2020 15:00 - 16:00
školní hřiště
do 5. kupu
Trénink ZŠ Libčická - Čimice
18th Oct 2020 14:00 - 15:00
školní hřiště
do 7. kupu
Trénink Kladno
17th Oct 2020 14:00 - 15:00
Street Workout
Trénink Kladno
17th Oct 2020 13:00 - 14:00
Street Workout
Trénink Kladno
17th Oct 2020 12:00 - 13:00
Street Workout
Trénink Čisovice
16th Oct 2020 17:00 - 18:00
na adrese Čisovice 55
Trénink Zbraslav
16th Oct 2020 17:00 - 18:00
dětské hřiště
od 10. kupu
Trénink Jirčany
16th Oct 2020 16:30 - 17:30
před školou
od I. danu
Trénink Zbraslav
16th Oct 2020 16:00 - 17:00
dětské hřiště
od 10. kupu
Trénink Jirčany
16th Oct 2020 15:00 - 16:20
u školního hřiště
10. - 1. kup
Trénink Jirčany
16th Oct 2020 15:00 - 16:20
před školou
10. - 1. kup
Trénink Vrané nad Vltavou
15th Oct 2020 17:00 - 18:00
u hřbitova streetworkout
od 6. kupu
Trénink Vrané nad Vltavou
15th Oct 2020 16:00 - 17:00
u hřbitova streetworkout
od 8. kupu
Trénink Vrané nad Vltavou
15th Oct 2020 16:00 - 17:00
u hřbitova streetworkout
od 10. kupu
Trénink Škvorec 17:20 - 18:00
15th Oct 2020
hřiště u Sokolovny
6. kupy a vyšší
Trénink Škvorec 16:40 - 17:20
15th Oct 2020
hřiště u Sokolovny
8. a 7. kupy
Trénink Škvorec 16:00 - 16:40
15th Oct 2020
hřiště u Sokolovny
10. a 9. kupy
Trénink Škvorec 15:20 - 16:00
15th Oct 2020
hřiště u Sokolovny
10. a 9. kupy
Trénink Broumy 17:15 - 18:00
15th Oct 2020
školní hřiště
8. kupy a vyšší
Trénink Broumy 16:30 - 17:15
15th Oct 2020
školní hřiště
10. a 9. kupy
Teoretická lekce Taekkyon Campanus 18:40 - 19:40
15th Oct 2020
Trénink Hopae Campanus 17:45 - 18:30
15th Oct 2020
venku
Trénink Campanus 17:00 - 17:45
15th Oct 2020
venku
od 6. kupu
Trénink Campanus 16:45 - 17:00
15th Oct 2020
venku
od 8. kupu
Trénink Campanus 16:00 - 16:45
15th Oct 2020
venku
od 10.kupu
Trénink Kladno 17:00 - 18:00
14th Oct 2020
sletiště
Trénink Kladno 16:00 - 17:00
14th Oct 2020
sletiště
Trénink Hořovice 17:30 - 18:30
14th Oct 2020
lesopark Dražovka (sraz před vodojemem v Dražovce)
10. a 9. kupy
Trénink Hořovice 17:30 - 18:30
14th Oct 2020
lesopark Dražovka (sraz před Wellness Dražovka - Pod Dražovkou 1142, Hořovice)
8. kupy a vyšší
Trénink Hořovice 16:30 - 17:30
14th Oct 2020
lesopark Dražovka (sraz před vodojemem v Dražovce)
10. a 9. kupy
Trénink Hořovice 16:30 - 17:30
14th Oct 2020
lesopark Dražovka (sraz před Wellness Dražovka - Pod Dražovkou 1142, Hořovice)
10. a 9. kupy
Trénink Zdice 17:00 - 18:00
14th Oct 2020
skupina 2
Trénink Zdice 17:00 - 18:00
14th Oct 2020
skupina 1
Trénink Beroun 17:00 - 18:00
14th Oct 2020
městské hřiště Hlinky
od 4. kupu
Trénink Beroun 16:00 - 17:00
14th Oct 2020
městské hřiště Hlinky
6. - 5. kup
Trénink Beroun 15:00 - 16:00
14th Oct 2020
městské hřiště Hlinky
10. - 7. kup
Teoretická lekce TKD od II. danu 21:00 - 21:45
14th Oct 2020
Teoretická lekce TKD od 1. kupu 20:15 - 21:00
14th Oct 2020
Teoretická lekce FMA (tyče) 19:30 - 20:15
14th Oct 2020
Teoretická lekce Gumdo Campanus 18:45 - 19:30
14th Oct 2020
Trénink Kostelec n. Č. L. 17:15 - 18:00
14th Oct 2020
travnaté hřiště za ZŠ
od 6. kupu
Trénink Kostelec n. Č. L. 16:30 - 17:15
14th Oct 2020
workout hřiště za ZŠ
od 10. kupu
Trénink Kostelec n. Č. L. 16:30 - 17:15
14th Oct 2020
travnaté hřiště za ZŠ
od 10. kupu
Víkend pro přípravu STM týmů
10th - 11th Oct 2020
Regional Technical Seminar from 2. gup
4th Oct 2020
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
National seminar Haidong Gumdo With korean Master Lee Chul Kyung ZRUŠENO
3rd Oct 2020
s korejským mistrem Lee Chul Kyung
seminář umění korejského meče

September

Školení národních rozhodčích
19th - 20th Sep 2020
Brandýs nad Labem
Soustředění školy SAM-IL
18th - 20th Sep 2020
Rekreační středisko Prudká
více informací
Wannado Festival 2020
12th Sep 2020
taekwondo v rámci sportovního festivalu
Sportovní areál HAMR Braník (Vltavanů 1542, Praha 4) a přilehlá louka u Vltavy
Rodinná výzva
12th Sep 2020
taekwondo v rámci akce pro rodiny s dětmi
Regional Technical Seminar from 2. gup
6th Sep 2020
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00

August

Master Zsolt Szenasi - Open seminar
23rd - 25th Aug 2020
European Championships 2020 CANCELED
16th - 23rd Aug 2020
Prague

July

Korea - Experience camp
19th - 30th Jul 2020
(pouze na základě stabilizace stavu pandemie)
18. SUMMER CAMP
14th - 19th Jul 2020

June

VŠE NA KOLECH
20th Jun 2020
Exhibice taekwonda (10:30 a 13:30) v rámci akce VŠE NA KOLECH v Kostelci nad Černými lesy
Weekend Haidong Gumdo
19th - 21st Jun 2020
ideální pro všechny, které zajímá cesta korejského meče
Příprava ME - Seminář - Sahyon Rostislav Kaňka
14th Jun 2020
Příprava ME - Seminář - Sabom Ondřej Vrábel
13th Jun 2020
Regional Technical Seminar from 2. gup
7th Jun 2020
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
Brigáda na TKD Centrum Beztahov
5th - 7th Jun 2020
finální příprava areálu na soustředění - sázení, sekání, stavba bazénu, drobné opravy

May

Hopae and Taekkyon weekend
29th - 31st May 2020
ideální pro taekwondisty, kteří si chtějí zlepšit kopy a naučit se něco
s hopae - praktickou korejskou zbraní
Regional Technical Seminar from 2. gup
29th May 2020
Kolín, 18:00 - 19:30
Regional Technical Seminar from 2. gup
24th May 2020
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
Secvičování týmů STM
23rd - 24th May 2020
23.5. 9:30 - 14:00 - všichni STM dívky od 4.kupu bez mladších žákyň
24.5. 15:00 - 19:30 - všichni STM chlapci od 4.kupu bez mladších žáků

Regional Technical Seminar from 4. gup
22nd May 2020
21. ZŠ Slovanská alej 13, Plzeň, 17:00 - 19:00 hodin
Brigáda na TKD Centrum Beztahov
8th - 10th May 2020
Prosím pomožte nám stavět jídelní stan, uklízet, sekat, sázet... Ubytování a strava zajištěna. Možno trénink praktický i teoretický.

Triko pro každého. Možno zaúčtovat 800Kč za odpracovaný celý den na jakoukoli letošní akci školy. Nejen pro členy školy.

Minimální věk 15 let nebo po dohodě s mistrem Martinem Zámečníkem.

Weekend for teachers
8th - 10th May 2020
Weekend for teachers is jointed to the Only STM Camp.
To register, use the registration of this camp.

April

Regional Technical Seminar from 2. gup
5th Apr 2020
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00

March

Weekend for teachers
6th - 8th Mar 2020
Weekend for teachers is jointed to the first weekend of the 2nd winter camp.
To register, use the registration of this camp.

February

CZECH OPEN 2020
28th Feb - 1st Mar 2020
Školení a zkoušky národních rozhodčích v taekwondu ITF
21st - 22nd Feb 2020
Praha
1. kolo Poháru Českého svazu Taekwon-Do ITF
14th - 15th Feb 2020
Regional Technical Seminar from 2. gup
9th Feb 2020
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
Příprava ME - Seminář - Sabom Jan Mraček
8th Feb 2020
Regional Technical Seminar from 4. gup
7th Feb 2020
21. ZŠ Slovanská alej 13, Plzeň, 17:00 - 19:00 hodin
Regional Technical Seminar from 4. gup
5th Feb 2020
ZŠ Komenského, Náměšť nad Oslavou, 16:00 - 17:30
Příprava ME - Seminář - Sabom Milan Prokeš
1st Feb 2020

January

Regional Technical Seminar from 2. gup
24th Jan 2020
Kolín, 18:00 - 19:30
Regional Technical Seminar from 2. gup
12th Jan 2020
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00

December

1. intensive weekend Haidong Gumdo and exams
25th - 27th Dec 2019
Big Winter Camp
25th Dec 2019 - 5th Jan 2020
Regional Technical Seminar from 4. gup
14th Dec 2019
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
Celebration of school founding and Harabodži´s Cup
8th Dec 2019
Prague Open 2019
7th Dec 2019
Sportovní hala ZŠ Petřiny JIH, Šantrochova 2/1800, Praha 6 – Petřiny

November

National Technical Seminar
30th Nov 2019
Brigáda na TKD Centrum Beztahov
29th Nov - 1st Dec 2019
Možnost přihlášení na jakýkoli den, ale vždy na celý den.
Pro podrobné informace kontaktujte Šárku Opičkovou.
Zdice Cup 2019
24th Nov 2019
Začátek 13:00
2 hodiny závody, poté 2 hodiny výuka sebeobrany.
Regional Technical Seminar from 2. gup
17th Nov 2019
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
Odolka Cup
16th Nov 2019
Školní závody v Odolené Vodě spojené se sebeobranou
12:00 - 16:00
2 hodiny závody, poté 2 hodiny výuka sebeobrany.
Master Zsolt Szenasi - Open seminar
16th - 17th Nov 2019
Regional Technical Seminar from 2. gup
15th Nov 2019
Kolín, 18:00 - 19:30
Czech Republic Championship 2019
8th - 10th Nov 2019
Regional Technical Seminar from 4. gup
2nd Nov 2019
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00

October

STM 2019 - 2. Round
19th - 20th Oct 2019
Regional Technical Seminar from 2. gup
13th Oct 2019
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
Regional Technical Seminar from 4. gup
12th Oct 2019
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
National seminar Haidong Gumdo with korean Master Han Sang Hyun
5th Oct 2019
seminář umění korejského meče

September

Regional Technical Seminar from 2. gup
29th Sep 2019
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
Regional Technical Seminar from 2. gup
20th Sep 2019
Kolín, 18:00 - 19:30
Hopae and Taekkyon weekend
20th - 22nd Sep 2019
Bezpečné Jižní město14:00 - 18:00Otevřené školení sebeobrany pro veřejnost.
14th Sep 2019
Celodenní program zaměřený na řešení nejčastějších sebeobraných situací pro všechny věkové kategorie.
Trénink bude probíhat s použitím bezpečnostních pomůcek a chráničů. Bude zaměřen především na mládež.

Den pro Vodolku
14th Sep 2019
prezentace školy v rámci 8. ročníku akce Den pro Vodolku.
Vítáme zájemce, kteří by chtěli pomoci s prezentací taekwonda - obracejte se na Radka Záhejského
Babí léto v Bohnicích
14th Sep 2019
Prezentace taekwonda
Vítáme zájemce, kteří by chtěli pomoci s prezentací taekwonda - obracejte se na Lenku Seménkovou
více o akci

August

World Championship
24th - 30th Aug 2019
Bulgaria
Korea 2019 - Experience camp
12th - 23rd Aug 2019

July

17. SUMMER CAMP WITH GRANDMASTER HWANG HO-YONG
30th Jul - 4th Aug 2019
Svatojánci - letní příměstský tábor s prvky taekwonda
8th Jul - 30th Aug 2019

June

Camp by the sea, Spain
23rd Jun - 7th Jul 2019
Terms of accommodation:
23. 6. - 30. 6. 2019
30. 6. - 7. 7. 2019
Regional Technical Seminar from 4. gup
22nd Jun 2019
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
STM 2019 - 1. Round
8th - 9th Jun 2019
Regional Technical Seminar from 4. gup
7th Jun 2019
Kolín, 18:00 - 19:30
Regional Technical Seminar from 2. gup
1st Jun 2019
Praha, 9:00 - 12:00
sportovní hala TJ Chodov, Mírového hnutí 2137/7

May

International Technical Seminar with GM Hwang
31st May - 2nd Jun 2019
Regional Technical Seminar from 2. gup
26th May 2019
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
Rodinná výzva
25th May 2019
taekwondo v rámci akce pro rodiny s dětmi
v sobotu od 10:00 na Opatově
více na https://www.fyzioklinika.cz/rodinnavyzva
Sonkal Open 2019
25th May 2019
Regional Technical Seminar from 1. gup
23rd May 2019
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:00
Weekend for teachers
10th - 12th May 2019
Víkend pro učitele je spojený s Pouze STM soustředěním.
Pro přihlášení použijte přihlášení na toto soustředění.
Only STM and STS camp
7th - 12th May 2019

April

Not only STM camp
30th Apr - 5th May 2019
Projekt je spolufinancován Ústeckým krajem Ústecký kraj
Regional Technical Seminar from 4. gup
27th Apr 2019
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
Regional Technical Seminar from 4. gup
26th Apr 2019
Kolín, 18:00 - 19:30
Regional Technical Seminar from 2. gup
25th Apr 2019
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:00
Regional Technical Seminar from 2. gup
14th Apr 2019
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00

March

Regional Technical Seminar from 2. gup
31st Mar 2019
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
Regional Technical Seminar from 2. gup
27th Mar 2019
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:00
Regional Technical Seminar from 4. gup
22nd Mar 2019
Kolín, 18:00 - 19:30
Weekend for teachers
1st - 3rd Mar 2019
Weekend for teachers is jointed to the first weekend of the 2nd winter camp.
To register, use the registration of this camp.

February

Regional Technical Seminar from 2. gup
27th Feb 2019
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:00
Hopae and Taekkyon weekend
22nd - 24th Feb 2019
Regional Technical Seminar from 2. gup
17th Feb 2019
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00

January

Seminář pod vedením Mistra Martina Zámečníka
26th - 27th Jan 2019
Slovensko, Nitra
Zaměření na tul, matsogi, hosinsool a obranu proti noži
Školení rozhodčích
26th - 27th Jan 2019
Regional Technical Seminar from 4. gup
25th Jan 2019
Kolín, 18:00 - 19:30
Regional Technical Seminar from 2. gup
23rd Jan 2019
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:00
Regional Technical Seminar from 2. gup
20th Jan 2019
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
Regional Technical Seminar from 4. gup
19th Jan 2019
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00

December

Vánoční Cup 2018
27th - 28th Dec 2018
Big Winter Camp
25th Dec 2018 - 2nd Jan 2019
Celebration of school founding and Harabodži´s Cup
9th Dec 2018
GBHS CUP 2018
9th Dec 2018
Devil´s Cup
8th Dec 2018
Sportovní hala ZŠ Petřiny JIH, Šantrochova 2/1800, Praha 6 – Petřiny
National Technical Seminar
1st Dec 2018

November

Regional Technical Seminar from 2. gup
28th Nov 2018
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:30
Regional Technical Seminar from 4. gup
24th Nov 2018
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
Regional Technical Seminar from 4. gup
23rd Nov 2018
Kolín, 18:00 - 19:30
Weekend seminar of health taekkyon, hopae sool and yetbeop
23rd - 25th Nov 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
18th Nov 2018
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
Zdice Cup 2018
17th Nov 2018
Sportovní a technické zařízení města Zdice (Komenského 304, 267 51 Zdice)
Czech Republic Championship 2018
9th - 11th Nov 2018

October

Regional Technical Seminar from 2. gup
31st Oct 2018
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:30
Regional Technical Seminar from 2. gup
21st Oct 2018
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
STM 2018 - 2. Round
13th - 14th Oct 2018
Regional Technical Seminar from 4. gup
6th Oct 2018
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
Mistr Zsolt Szenasi - Otevřený seminář
4th - 5th Oct 2018

September

Regional Technical Seminar from 2. gup
30th Sep 2018
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
Regional Technical Seminar from 4. gup
29th Sep 2018
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
Dobříš v pohybu
8th Sep 2018
Exhibitions and demonstration classes

August

Příměstský tábor
27th - 31st Aug 2018
Víkendové soustředění taekkyon a hopae, zkoušky
24th - 26th Aug 2018
Příměstský tábor
13th - 17th Aug 2018

July

16. SUMMER CAMP WITH GRANDMASTER HWANG HO-YONG
23rd - 28th Jul 2018
Příměstský tábor
16th - 20th Jul 2018
Brigáda na TKD Centrum Beztahov
9th - 20th Jul 2018
Možnost přihlášení na jakýkoli den, ale vždy na celý den.
Pro podrobné informace kontaktujte Šárku Opičkovou.
Příměstský tábor
2nd - 6th Jul 2018

June

Camp by the sea, Spain
23rd Jun - 7th Jul 2018
Termíny ubytování:
23. 6. - 30. 6. 2018
30. 6. - 7. 7. 2018
Regional Technical Seminar from 4. gup
16th Jun 2018
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
Weekend for teachers
15th - 17th Jun 2018
Routa 2018 - Ukázka taekwonda v rámci festivalu
9th Jun 2018
STM 2018 - 1. Round
9th - 10th Jun 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
3rd Jun 2018
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00

May

Rodinná výzva
26th May 2018
taekwondo v rámci akce pro rodiny s dětmi
v sobotu od 10:00 na Opatově
Sonkal Open 2018
26th May 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
23rd May 2018
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:30
Veletrh sportovních aktiv pro děti a mládež v Benešově
21st May 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
19th May 2018
Sportovní hala TJ Chodov, Praha, 9:00 - 12:00
International Technical Seminar with GM Hwang
18th - 20th May 2018
Praha, Chodov
Haidong Gumdo
12th May 2018
seminář umění korejského meče s mistrem Chul-Kyung Lee
13:00 - 16:00
Cena 450 Kč při přihlášení do 5.5., 600Kč později. Hradit pouze v hotovosti na místě.
Regional Technical Seminar from 4. gup
4th May 2018
Kolín, 18:00 - 19:30

April

Not only STM camp
26th Apr - 1st May 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
22nd Apr 2018
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00

March

Příměstský tábor
28th - 30th Mar 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
25th Mar 2018
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
Regional Technical Seminar from 4. gup
24th Mar 2018
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
Regional Technical Seminar from 2. gup
21st Mar 2018
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:30
Regional Technical Seminar from 4. gup
9th Mar 2018
Kolín, 18:00 - 19:30
Regional Technical Seminar from 2. gup
4th Mar 2018
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00