Home page > Ge-Baek Hosin Sool > Events schedule > Hopae and Taekkyon weekend, I. Taekkyon Fénix Open

Hopae and Taekkyon weekend, I. Taekkyon Fénix Open

21st - 23rd Jul 2023

KDY, KDE: 21.-23.7. Beztahov -, příjezd od 18:00. Spacák nutno, případně polštář. Dopravu možno po domluvě předem zajistit. Akce určena všem zájemcům o tyto jedinečné bojové umění i naprostým začátečníkům. Akce probíhá současně s 1. letním soustředěním. V neděli po obědě proběhnou zkoušky a historicky první soutěž v taekkyonu.

Pokud někdo má zájem pouze o taekkyon nebo pouze o hopae, není problém, aby se účastnil pouze konkrétních tréninků a v době druhých tréninků si individuálně procvičoval či pracoval, odpočíval či cvičil TKD…

KOLIK: 1900Kč. V ceně je zahrnuta, strava, pitný režim, tréninky, ubytování, zkoušky. Plaťte předem na účet školy pod Vaším jménem a názvem akce v poznámce 2982742001/5500 nebo v hotovosti mistru Martinu Zámečníkovi.

KDO: Akce je určena řádně platícím členům taekkyonu a hopae soolu a všem zájemcům. Všichni se mohou stát členy přímo na akci uhrazením členství a přihláškou. Bližší informace o členství, řádných trénincích a obou bojových umění naleznete na www.taekkyon.cz a www.hopae.cz. Přihlašujte se pouze přes harmonogram akcí na www.tkd.cz.

Staňte se pionýry českého hopae a taekkyonu!!!