Ge-Baek Hosin Sool

Taekwon-Do ITF School

Home page > Ge-Baek Hosin Sool > Trainings schedule
Mapa, kde si můžete zacvičit

Trainings schedule

Trainings for beginners are market as "10. Gup". Show only trainings for beginners.


Monday

13:45 - 15:00
from 10. Gup
15:00 - 16:00
from 10. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
15:00 - 16:15
from 10. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
16:00 - 17:30
from 10. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
16:00 - 17:30
from 10. Gup
16:30 - 17:30
from 10. Gup
16:30 - 18:00
from 10. Gup
16:30 - 18:00
from 10. Gup
17:00 - 18:00
from 10. Gup
17:00 - 18:00
from 10. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
17:00 - 18:30
from 10. Gup
17:00 - 18:30
from 10. Gup (v září cvičíme venku)
17:30 - 18:30
from 10. Gup
17:30 - 18:30
from 6. Gup
17:30 - 19:00
from 10. Gup
17:30 - 19:00
from 10. Gup
18:00 - 19:00
from 8. Gup
18:00 - 19:30
from 10. Gup
18:30 - 19:00
from 8. Gup
19:30 - 21:00
from 10. Gup

Tuesday

14:00 - 15:20
from 10. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
(od října, zatím doporučujeme např. blízkou Kouřim)
15:30 - 16:45
from 10. Gup
16:00 - 17:15
from 10. Gup
16:00 - 17:30
from 10. Gup
16:30 - 17:30
from 10. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
16:30 - 18:00
from 10. Gup
17:00 - 18:00
from 10. Gup
17:00 - 18:30
from 10. Gup
17:00 - 18:30
from 10. Gup (zatím trénujeme venku na hřišti u nádraží)
17:30 - 18:30
from 10. Gup
17:30 - 19:00
from 10. Gup
18:00 - 19:00
from 10. Gup
18:00 - 19:30
from 10. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
18:30 - 19:00
from 8. Gup
18:30 - 19:15
from 8. Gup
18:30 - 20:00
from 10. Gup
19:00 - 20:00
from 6. Gup
19:00 - 20:00
from 10. Gup
19:15 - 20:00
from 6. Gup
19:30 - 21:00
from 4. Gup
20:00 - 20:45
from 1. Gup (hlavně pro repre, STM, STS)
20:45 - 21:30
from II. Degree

Wednesday

14:30 - 15:30
from 10. Gup
15:00 - 16:30
from 10. Gup
15:30 - 16:30
from 10. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
15:30 - 17:00
from 10. Gup
16:00 - 17:00
from 10. Gup
16:00 - 17:30
from 10. Gup
16:30 - 17:30
from 10. Gup
16:30 - 18:00
from 8. Gup
16:30 - 18:00
from 10. Gup (školní hříště)
17:00 - 18:00
from 10. Gup
17:00 - 18:00
from 8. Gup
17:00 - 18:00
from 10. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
17:00 - 18:30
from 10. Gup
18:00 - 18:30
from 4. Gup
18:00 - 19:00
from 8. Gup
18:00 - 19:30
from 10. Gup
18:00 - 19:30
from 10. Gup
18:00 - 19:30
from 10. Gup
18:00 - 19:30
from 10. Gup
19:00 - 20:30
from 10. Gup
19:30 - 20:30
from 10. Gup (Studijní skupina filipínských bojových umění (tyče, nůž, ...))
20:30 - 21:30
from 1. Gup
21:30 - 22:00
from II. Degree

Thursday

15:00 - 16:00
from 10. Gup (Sportovní příprava pro děti 4 - 7 let)
15:00 - 16:20
from 10. Gup (začínáme 7. 10.)
15:10 - 16:40
from 10. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
15:30 - 16:30
from 10. Gup
16:00 - 17:30
from 10. Gup
16:00 - 17:30
from 10. Gup
16:00 - 17:30
from 10. Gup
16:30 - 18:00
from 10. Gup
16:30 - 18:00
from 10. Gup
16:45 - 18:00
from 10. Gup
17:00 - 18:00
from 10. Gup
17:30 - 18:00
from 8. Gup
17:30 - 19:00
from 10. Gup
17:30 - 19:00
from 10. Gup
18:00 - 18:30
from 6. Gup
18:00 - 19:00
from 8. Gup
18:00 - 19:30
from 10. Gup
18:30 - 19:30
from 10. Gup
18:30 - 20:00
from 10. Gup
19:00 - 19:30
from 6. Gup
19:00 - 20:00
from 10. Gup
19:30 - 20:15
from 8. Gup
20:00 - 20:30
from 8. Gup
20:15 - 21:00
from 6. Gup

Friday

15:00 - 16:00
from 10. Gup
16:00 - 16:30
from 6. Gup (pouze při účasti na předchozím tréninku nebo po předchozí domluvě)
16:00 - 17:00
from 10. Gup
16:00 - 17:00
from 10. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
(hřiště u sokolovny)
16:00 - 17:30
from 10. Gup
17:00 - 18:00
from 8. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
(hřiště u sokolovny)
17:00 - 18:00
from 8. Gup
17:00 - 18:30
from 10. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
17:30 - 19:00
from 10. Gup
18:00 - 19:00
from 10. Gup
19:00 - 20:00
from 8. Gup
19:00 - 20:00
from 10. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
19:00 - 20:30
from 6. Gup (sportovně-závodní příprava (vyjma víkendů se soustředěním))
20:30 - 22:00
from 2. Gup (příprava asistentů a černých pásů (vyjma víkendů se soustředěním))

Saturday

09:30 - 10:30
from 10. Gup
10:30 - 11:15
from 8. Gup
11:15 - 12:00
from 6. Gup
12:00 - 12:45
from 4. Gup (pouze při účasti na předchozím tréninku nebo po předchozí domluvě)
12:45 - 13:30
from 1. Gup (pouze při účasti na předchozích dvou trénincích nebo po předchozí domluvě)

Sunday

19:00 - 20:00
from 10. Gup (sebeobrana)
20:00 - 21:00
from (Studijní skupina Kyusho (od 16 let nebo od modrého pásku tkd))