Ge-Baek Hosin Sool

Taekwon-Do ITF School

Od čtvrtka 3.12. začínáme v souladu s nařízeními vlády s tréninky. O tom, zda trénink bude fungovat, případně není-li pozměněn, se informujte v rozpisu tréninků na www.tkd.cz. Bílé (nepodbarvené) již fungují, ostatní se snažíme zprovoznit co nejdříve, ale záleží na vůli pronajímatelů tělocvičen. Vnitřní tréninky probíhají v rouškách bez možnosti kontaktu mezi studenty a s limitem 10 lidí. Pokud by to i přes zavedené dělení některých větších vnitřních tréninků některé skupiny omezovalo, tak operativně změníme pro další trénink. V harmonogramu akcí se můžete přihlašovat na Velké zimní soustředění a další víkendové akce. Děkujeme všem za podporu v této opravdu těžké situaci!

Taekwon a nashle třeba na soustředku!

Váš mistr 

Home page > Ge-Baek Hosin Sool > Change base group

Změna kmenové skupiny člena

Chodit můžete do libovolného počtu skupin (klidně všech, když to stihnete), nicméně je třeba označit jednu skupinu jako „kmenovou". Měla by to být skupina, do které chodíte nejčastěji. Pokud je takových skupin více, rozhodněte se, s kterým učitelem chcete komunikovat ohledně organizačních věcí.

Vaše kmenová skupina by měla odpovídat vašemu technickému stupni. Např. pokud ve vašem okolí jsou skupiny pro zelené pásky a vy jste 5. kup, neměli byste být napsáni ve skupině, která je od 10. kupu. Bedlivě zvažte pravidelnou docházku na tréninky, které odpovídají vašemu technickému stupni. U členů STM a STS je docházka do kmenové skupiny důkladně sledována.

Chcete-li změnit svoji základní skupinu, vyplňte níže minimálně příjmení a číslo průkazu či rodné číslo a stiskněte "Potvrdit osobu".

Nalezení konkrétní osoby

Jméno:
Příjmení:
Číslo průkazu:
Telefon:
Email:
Rodné číslo před lomítkem:
Konkrétní osoba nenalezena