Ge-Baek Hosin Sool

Taekwon-Do ITF School

S ohledem na protipandemické restrikce nám běží tréninky a akce školy dále beze změny. Akcí i tréninků se nesmí účastnit pouze neočkovaní členové 12 - 17 let, kteří neprodělali v posledním půl roce Covid, a nemají platný negativní PCR test, a dále neočkovaní starší 18 let, kteří neprodělali v posledním půl roce Covid. Tyto bych chtěl upozornit, že k účasti stačí 1. dávka očkování a PCR test.

Home page > Ge-Baek Hosin Sool > Change base group

Změna kmenové skupiny člena

Chodit můžete do libovolného počtu skupin (klidně všech, když to stihnete), nicméně je třeba označit jednu skupinu jako „kmenovou". Měla by to být skupina, do které chodíte nejčastěji. Pokud je takových skupin více, rozhodněte se, s kterým učitelem chcete komunikovat ohledně organizačních věcí.

Vaše kmenová skupina by měla odpovídat vašemu technickému stupni. Např. pokud ve vašem okolí jsou skupiny pro zelené pásky a vy jste 5. kup, neměli byste být napsáni ve skupině, která je od 10. kupu. Bedlivě zvažte pravidelnou docházku na tréninky, které odpovídají vašemu technickému stupni. U členů STM a STS je docházka do kmenové skupiny důkladně sledována.

Chcete-li změnit svoji základní skupinu, vyplňte níže minimálně příjmení a číslo průkazu či rodné číslo a stiskněte "Potvrdit osobu".

Nalezení konkrétní osoby

Jméno:
Příjmení:
Číslo průkazu:
Telefon:
Email:
Rodné číslo před lomítkem:
Konkrétní osoba nenalezena