Ge-Baek Hosin Sool

Taekwon-Do ITF School

Z důvodu bezpečností situace jsou všechny tréninky do 11. 4. zrušeny. Cvičte individuálně podle výukových videí, která pro vás stále připravujeme a postupně Vám je posíláme. Taktéž se připojte k našim on-line tréninkům na FB školy a mistra Martina Zámečníka. O dalším vývoji Vás budeme informovat.

Nominace STM / STS pro rok 2020

STM

Minižáci

  • Addar Jan (Závazně přihlášen)
  • Běťák Antonín (Závazně přihlášen)
  • Koch Antonín (Závazně přihlášen)
  • Pavelka Antonín (Závazně přihlášen)
  • Pavelka Jindřich (Závazně přihlášen)
  • Polka Marek (Závazně přihlášen)
  • Vladyka Václav Jan (Závazně přihlášen)
  • Vorlíček Šimon (Závazně přihlášen)

Minižákyně

  • Drobníková Alena (Závazně přihlášen)
  • Janoušková Linda (Závazně přihlášen)
  • Nekudová Ivana (Závazně přihlášen)
  • Sejkorová Zuzana (Závazně přihlášen)
  • Šrámková Jolana (Závazně přihlášen)
  • Stibůrková Marie (Závazně přihlášen)

Žáci

  • Addar Adam (Závazně přihlášen)
  • Balaš Robin (Závazně přihlášen)
  • Boček Tobiáš (Závazně přihlášen)
  • Doležal Kryštof (Závazně přihlášen)
  • Durlej Matyáš (Závazně přihlášen)
  • Dvořák Matyáš (Závazně přihlášen)
  • Koch Daniel (Závazně přihlášen)
  • Kohout Radim (Závazně přihlášen)
  • Korýdek Mikuláš (Závazně přihlášen)
  • Makal Jakub (Závazně přihlášen)
  • Materna Štěpán (Závazně přihlášen)
  • Miffek Martin (Závazně přihlášen)
  • Neumann Teodor (Závazně přihlášen)
  • Polka Alex (Závazně přihlášen)
  • Rybín Tomáš (Závazně přihlášen)
  • Sahula Vít (Závazně přihlášen)
  • Šotola Vojtěch (Závazně přihlášen)
  • Šrámek Václav (Závazně přihlášen)
  • Stodolovský Alexandr (Závazně přihlášen)

Žákyně

  • Běťáková Františka (Závazně přihlášen)
  • Helebrantová Michaela (Závazně přihlášen)
  • Hermanová Štěpánka (Závazně přihlášen)
  • Jakobová Kateřina (Závazně přihlášen)
  • Kostičová Andrea (Závazně přihlášen)
  • Krbcová Adéla (Závazně přihlášen)
  • Makovičková Aneta (Závazně přihlášen)
  • Makovičková Gabriela (Závazně přihlášen)
  • Meduňová Barbora (Závazně přihlášen)
  • Minaříková Barbora (Závazně přihlášen)
  • Šrámková Helena (Závazně přihlášen)
  • Vorlíčková Tereza (Závazně přihlášen)

Mladší junioři

  • Brožek Tomáš (Závazně přihlášen)
  • Bulíř Radek (Závazně přihlášen)
  • Corrons Dennis (Závazně přihlášen)
  • Farsa Pavel (Závazně přihlášen)
  • Janda Zdeněk (Závazně přihlášen)
  • Mišovic Matěj (Závazně přihlášen)
  • Pavelka Vojtěch (Závazně přihlášen)
  • Pavlas Marek (Závazně přihlášen)
  • Rosol Martin (Závazně přihlášen)
  • Sahula David (Závazně přihlášen)
  • Svatek Zdeněk (Závazně přihlášen)
  • Weigner Lukáš (Závazně přihlášen)

Mladší juniorky

  • Dostálová Eliška (Závazně přihlášen)
  • Dostálová Natálie (Závazně přihlášen)
  • Frintová Natalie (Závazně přihlášen)
  • Fuxová Eliška (Závazně přihlášen)
  • Helebrantová Eliška (Závazně přihlášen)
  • Jandová Zuzana (Závazně přihlášen)
  • Koubková Magdaléna (Závazně přihlášen)
  • Krbcová Anna (Závazně přihlášen)
  • Lernerová Barbora (Závazně přihlášen)
  • Minaříková Marcela (Závazně přihlášen)
  • Nekudová Eva (Závazně přihlášen)
  • Ryšavá Monika (Závazně přihlášen)
  • Vostrá Aneta (Závazně přihlášen)

Junioři

  • Kukrál Hynek (Závazně přihlášen)
  • Mareš Vojtěch (Závazně přihlášen)
  • Mládek Antonín (Závazně přihlášen)
  • Parchomenko Ondřej (Závazně přihlášen)
  • Pavlas Ondřej (Závazně přihlášen)
  • Procházka Adam Jiří (Závazně přihlášen)
  • Rydrych Jan (Závazně přihlášen)
  • Rydrych Lukáš (Závazně přihlášen)
  • Selichar Petr (Závazně přihlášen)
  • Skalický Petr (Závazně přihlášen)
  • Skalický Vít (Závazně přihlášen)
  • Snížek Kryštof (Závazně přihlášen)
  • Vlček Daniel (Závazně přihlášen)

Juniorky

  • Bulířová Kateřina (Závazně přihlášen)
  • Fischerová Eliška (Závazně přihlášen)
  • Gregůrková Irena (Závazně přihlášen)
  • Harvanová Sofia (Závazně přihlášen)
  • Jakobová Anna (Závazně přihlášen)
  • Janoušková Adéla (Závazně přihlášen)
  • Meduňová Tereza (Závazně přihlášen)
  • Odstrčilová Jana (Závazně přihlášen)
  • Smrčinová Barbora (Závazně přihlášen)
  • Svatková Blanka (Závazně přihlášen)
  • Vlčková Tereza (Závazně přihlášen)
  • Zientková Ester (Závazně přihlášen)

STS

Senioři

  • Aprik Konstantin (Závazně přihlášen)
  • Gugh Marek (Závazně přihlášen)
  • Pavelec Šimon (Závazně přihlášen)
  • Procházka Michal (Závazně přihlášen)
  • Schwarz Jaroslav (Závazně přihlášen)

Seniorky

  • Křížová Nikol (Závazně přihlášen)
  • Zimmermannová Kateřina (Závazně přihlášen)

Veteráni

  • Daniš Bohumil (Závazně přihlášen)
  • Kohout Martin (Závazně přihlášen)
  • Procházka David (Závazně přihlášen)

Veteránky

  • Kochová Renata (Závazně přihlášen)
  • Sahulová Ivana (Závazně přihlášen)
  • Sejkorová Tereza (Závazně přihlášen)
  • Seménková Lenka (Závazně přihlášen)
  • Trundová Mária (Závazně přihlášen)