Ge-Baek Hosin Sool

Taekwon-Do ITF School

Od čtvrtka 3.12. začínáme v souladu s nařízeními vlády s tréninky. O tom, zda trénink bude fungovat, případně není-li pozměněn, se informujte v rozpisu tréninků na www.tkd.cz. Bílé (nepodbarvené) již fungují, ostatní se snažíme zprovoznit co nejdříve, ale záleží na vůli pronajímatelů tělocvičen. Vnitřní tréninky probíhají v rouškách bez možnosti kontaktu mezi studenty a s limitem 10 lidí. Pokud by to i přes zavedené dělení některých větších vnitřních tréninků některé skupiny omezovalo, tak operativně změníme pro další trénink. V harmonogramu akcí se můžete přihlašovat na Velké zimní soustředění a další víkendové akce. Děkujeme všem za podporu v této opravdu těžké situaci!

Taekwon a nashle třeba na soustředku!

Váš mistr 

Home page > Ge-Baek Hosin Sool > Cancellation form

Cancellation form

By filling in this form you end the membership in our school TAEKWON-DO I.T.F. GE-BAEK HOSIN SOOOL, z. s. and you abstain from all the benefits and responsibilities that this school offers.

The avoidance takes effect on the day of submission of the form below. The opting member is required to pay the membership fees for each month commenced up to this day.

Name: * Jméno pište i s diakritikou, např. Kateřina, Čeněk, ...
Surname: * Příjmení pište i s diakritikou, např. Čížek, Nováková, ...
Birth number: *

Contact data

Telephone: *
Email: *

Residence

City: *
Street:
ZIP Code: *
Notice:
(such as the reason for terminating the exercise, if you want to tell us)

Odesláním odhlášky nezrušíte uživatelský účet na těchto stránkách, pokud jej máte vytvořený (uživatelský účet není vázán na členství v GBHS). Uživatelský účet je možné zrušit v nastavení účtu.