Home page > Ge-Baek Hosin Sool > Events schedule > Nejen STM soustředění

Not only STM camp

23rd - 28th Sep 2021

KDY

23. 9. -  28. 9. 2021

Sraz na odjezd pro společnou dopravu - Praha - Roztyly, autobusové nástupiště č. 5, 23. 9. v 17:00, návrat kolem 18:00 upřesníme telefonicky.

Příjezd pro vlastní dopravu první den nejdříve 18:00 (do 19:15). Vyzvednutí účastníků v poslední den přibližně v 15:00, vždy až po uklizení pokojů. Začátek zkoušek v 13:30. Na STM možný i odpolední trénink STM týmů.

KDE

V našem centru Beztahov.

Spíme v 6 a 8 lůžkových pokojích, které budou vytápěny.

KDO A CO

soustředění je určeno především pro členy STM (Středisko talentové mládeže) a STS. Všichni členové STM s platnou smlouvou mají povinnost absolvovat celé toto soustředění nebo na základě doložitelných závažných zdravotních potíží se předem omluvit. Členové STM jsou na toto soustředění přihlášeni automaticky (mailem případně mění přihlašovací údaje
jako např. vlastní cesta). Reprezentanti pouze do soboty, kdy se účastní Sonkal open a poté budou převezeni na soustředění repre. Členové STS se běžně přihlašují, ale připomínáme povinnou účast pátek večer až neděle odpoledne. Na vyžádání vystavíme omluvenky do školy pro obě soustředění. U STM nejsou akceptovány jiné omluvy než při podpisu smlouvy a velmi závažné zdravotní důvody. Soustředění je zaměřeno sportovně a patří mezi fyzicky náročnější. 

Zkoušky – Probíhají poslední den, příjezd nutný nejpozději v předposlední den v 9:45. Po domluvě, může přezkoušení na zkoušky proběhnout i v jiné dny než poslední při minimální účasti 3 celé dny.

CENA

Pro výpočet můžete použít kalkulačku. V ceně je zahrnuta doprava, strava, pitný režim, tréninky, ubytování a případné zkoušky a výbava nutná ke každému technickému stupni (doboky, pásky, lapy, chrániče….). Výbavu neobdrží členové školy, kteří nebyli více jak 13 měsíců alespoň dva dny na soustředění a jsou déle než 13 měsíců v naší škole a zároveň jim je 9 a více let.

1 den po 1000 Kč minus slevy (Celé STM 5000 Kč)

Slevy:

  • 50% každý třetí a další cvičící člen rodiny, učitelé GBHS a celoživotní členové
  • 40% členové STM - pouze pro akci STM a členové STS na povinné víkendy (celé týmy po celou dobu)
  • 35% necvičící a 15% cvičící návštěvy z jiných škol
  • 10% vlastní cesta tam i zpět nahlášená do 19. 9. (5% jednosměrně)
  • 10% za přihlášení do 19. 9. a zálohu 1500 Kč připsanou na náš účet nejpozději do 20. 9.
  • 5% celé soustředění

Záloha je vratná pouze v případě omluvy mailem do dvou dnů před začátkem celé akce ze závažných zdravotních důvodů. Zálohy nebo celé částky můžete jasně označené jménem a účelem posílat na školní účet 2001870779/2010. Nebo platťe v hotovosti učitelům. V případě platby v hotovosti a okamžité potřeby dokladu informujte raději učitele předem. Zbytek částky je možné uhradit na místě nejpozději první den při Vašem příjezdu nebo opět na účet. Při úhradě akcí nebo doplatku až po akci není možné použít žádnou slevu a vykonávat zkoušky.

UPOZORNĚNÍ a CO S SEBOU

SPACÁK, dobok (ne začátečníci), papír, tužku, malé kapesné možno, běžné potřeby jako na tábory. Od žlutého lapu, od zeleného chrániče, od červenočerného nůž. TKD výbavu je možné na místě zakoupit. Oblečení a obuv na venkovní i vnitřní tréninky. Plavky. Doporučujeme polštář. Osvědčení o očkování, testování či prodělaném Covidu, vemte sebou. Testujeme na místě zdarma pouze první den. 

- zákaz cenností, zákaz elektrospotřebičů s výjimkou nabíječek mobilů, které u dětí pod 13 let nedoporučujeme

- Číslo na rodiče a kartičku zdravotní pojišťovny bude mít každý u sebe

- u dětí předškolního věku nebo méně samostatných dětí z 1.- 2. třídy doporučujeme účast za přítomnosti staršího člena rodiny. Za základ považujeme zvládnutí hodin, osobní hygieny a rozpoznání pravé a levé strany. Nutná je schopnost samostatně komunikovat s učitelem a v tomto podpora od rodičů. Při hrubém porušení kázně může být, kdokoliv vyloučen z této akce bez náhrady. Stejně tak i odjezd z vlastního rozhodnutí.

Děti mají po celou dobu akce zajištěn pitný režim a fungující kuchyni, kam mohou kdykoliv zajít. Nedoporučujeme brát sebou další stravu s výjimkou plastové lahve na pití. Plné nákupní tašky chipsů, sladkostí a energetických nápojů budou zaslány zpět s rodiči. Nezletilcům není povoleno opouštět areál, starší pouze po dohodě s učitelem.

Prosíme všechny členy (u předškoláku raději i rodiče), aby si našli čas alespoň pár dní na přezkoušení a vykonání zkoušek. Především členi bez účasti na letních akcích.  

Radši si všechny informace ještě jednou přečtěte.

 

info a omluvy: info@tkd.cz akutní dotazy: 603302739 mistr Martin Zámečník