Postupně začínáme s jednotlivými tréninky. Sledujte v rozpisu tréninků, kde již cvičíme a s jakými omezeními.

Home page > Ge-Baek Hosin Sool > Events schedule > Velké podzimní soustředění

Big Autumn Camp

25th Oct - 3rd Nov 2019

KDY

25. 10. -  3. 11. 2019

Sraz na odjezd v 17:00 Praha Roztyly, autobusové nadraží, nástupiště č.2, návrat kolem 18:00 upřesníme.

Příjezd vlastní dopravy první den nejdříve 18:00. Vyzvednutí účastníků v poslední den přibližně v 15:00 - začátek zkoušek v 13:30.

KDE

V našem centru Beztahov.

Spíme v 6 a 8 lůžkových pokojích, které budou vytápěny.

KDO A CO

Soustředění je určeno všem zájemcům o zkoušky a komplexní přípravu TKD. Začátečníci budou mít samostatnou skupinu tak, aby byli výborně připraveni na zkoušky. Bez alespoň plné 2- denní účasti na této akci není jistá nominace na MČR. Na tomto soustředění proběhne během prvního víkendu přezkoušení na nejbližší zkoušky DAN. Návštěvy rodinných příslušníků možné pouze po předchozí domluvě na obou akcích.

Zkoušky – Probíhají poslední den, příjezd nutný nejpozději v sobotu v 9:50. Po domluvě, může přezkoušení na zkoušky proběhnout i v jiné dny než poslední při minimální účasti 3 celé dny.

Proběhnou také každý den od 30.10. tréninky taekkyonu a hopae s možností zkoušek poslední den pro členy Českého svazu taekkyonu a Českého svazu hopae viz taekkyon.cz a hopae.cz

Pro přípravu na týmové disciplíny využijte především termíny do 1.11. s účastí minimálně 2 celé dny celý tým.

CENA

Pro výpočet můžete použít kalkulačku. V ceně zahrnuta doprava z a do místa srazu, strava a pitný režim, ubytování, tréninky, případné zkoušky a výbava k zisku každého technického stupně (doboky, sada chráničů, metodické příručky, lapa, cvičný nůž – na tuto výbavu nemají nárok devítiletí a starší členové, kteří jsou v naší škole 13 a více měsíců a v posledních 13 měsících se nezúčastnili žádného soustředění ).

1 den po 1000Kč minus slevy 

Slevy:

  • 50% každý třetí a další cvičící člen rodiny, učitelé GBHS a celoživotní členové
  • 35% necvičící a 15% cvičící návštěvy z jiných škol
  • 10% vlastní cesta tam i zpět nahlášená do 18. 10. (5% jednosměrně)
  • 10% za přihlášení do 18. 10. a zálohu* 1500Kč připsanou na náš účet nejpozději do 20. 10.
  • 5% celé soustředění
  • 10% za nabídku vlastního ubytování – pište do poznámky ( dojíždění domů, místní penziony, stan) na dny, na které bude vyhlášena přeplněnost akce, což proběhne do dvou dnů po uzávěrce na přihlašování. Při případném rušení přihlášek z důvodu kapacity budeme postupovat od lidí s nejméně dny s příhlédnutím k datu přihlášení.

Záloha je vratná pouze v případě omluvy mailem do dvou dnů před začátkem celé akce ze závažných zdravotních důvodů. Zálohy nebo celé částky můžete jasně označené jménem a účelem posílat na školní účet 2982742001/5500. Nebo platťe v hotovosti učitelům. V případě platby v hotovosti a okamžité potřeby dokladu informujte raději učitele předem. Zbytek částky je možné uhradit na místě nejlépe při placení poslední den nebo opět na účet. Při úhradě akcí nebo doplatku až po akci není možné použít žádnou slevu.

UPOZORNĚNÍ a CO S SEBOU

SPACÁK, dobok (ne začátečníci), papír, tužku, malé kapesné možno, běžné potřeby jako na tábory. Od žlutého lapu, od zeleného chrániče, od černého nůž a encyklopedii. Oblečení a obuv na venkovní i vnitřní tréninky. Plavky. Doporučujeme polštář.

  • zákaz cenností, u dětí pod 10 let nedoporučujeme mobil
  • Číslo na rodiče a kartičku zdravotní pojišťovny bude mít každý u sebe
  • u dětí předškolního věku nebo méně samostatných dětí z 1.- 2. třídy doporučujeme účast za přítomnosti staršího člena rodiny. Za základ považujeme zvládnutí hodin, osobní hygieny a rozpoznání pravé a levé strany.

Nutná je schopnost samostatně komunikovat s učitelem a v tomto podpora od rodičů. Při hrubém porušení kázně může být, kdokoliv vyloučen z této akce bez náhrady. Stejně tak i odjezd z vlastního rozhodnutí.

Prosíme všechny členy (u předškoláku raději i rodiče), aby si našli čas alespoň pár dní na přezkoušení a vykonání zkoušek. Především členi bez účasti na letních akcích. Akce jsou důležité pro výběr na ME 2020.

Radši si všechny informace ještě jednou přečtěte.

info a omluvy: info@tkd.cz akutní dotazy: 603302739 mistr Martin Zámečník