Ge-Baek Hosin Sool

Taekwon-Do ITF School

Postupně začínáme s jednotlivými tréninky. Sledujte v rozpisu tréninků, kde již cvičíme a s jakými omezeními.

Home page > Ge-Baek Hosin Sool > Trainings schedule
Mapa, kde si můžete zacvičit

Trainings schedule

Trainings for beginners are market as "10. Gup". Show only trainings for beginners.


Monday

13:30 - 14:15
10. Gup (tréninky dočasně zrušeny)
15:00 - 16:00
10. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
(začne později)
15:00 - 16:00
10. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
(začne později)
15:00 - 16:15
10. Gup (tréninky dočasně zrušeny, doporučujeme Vlašim)
15:00 - 16:30
10. Gup (začne později)
16:00 - 17:15
10. Gup (Tréninky dočasně zrušeny z rozhodnutí školy - doporučujeme Hrotovice)
16:00 - 17:30
10. Gup
16:00 - 17:30
10. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
(začne později)
16:30 - 17:30
10. Gup (zatím cvičíme venku)
16:30 - 18:00
10. Gup (venkovní sportovní hřiště školy)
17:00 - 18:00
10. Gup (pouze 10. a 9. kupy, na hřišti před 1. ZŠ)
17:00 - 18:00
10. Gup (začne později)
17:00 - 18:15
10. Gup
17:00 - 18:30
10. Gup (za sportovní halou Odolena Voda)
17:00 - 18:30
10. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
(začne později)
17:10 - 18:40
10. Gup
17:30 - 18:30
6. Gup (zatím cvičíme venku)
17:30 - 19:00
10. Gup
17:30 - 19:00
10. Gup
17:30 - 19:30
10. Gup (začne později)
18:00 - 19:00
8. Gup (na hřišti před 1. ZŠ)
18:00 - 19:30
10. Gup
18:00 - 19:30
10. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
(začne později)
18:40 - 19:10
6. Gup
19:00 - 20:00
10. Gup (tréninky venku, sraz u tartanového hřiště u nádraží)
19:00 - 20:00
10. Gup (samostatný volný trénink - tréninky dočasně zrušeny)
19:00 - 20:00
10. Gup (Tréninky dočasně zrušeny)
19:30 - 20:30
8. Gup (tréninky dočasně zrušeny)
20:30 - 21:00
6. Gup (tréninky dočasně zrušeny)

Tuesday

14:00 - 15:20
10. Gup (Tréninky dočasně zrušeny - doporučujme blízkou Kouřim)
14:40 - 16:10
10. Gup (trénink pouze po domluvě s učitelem)
14:45 - 16:15
10. Gup (Tréninky dočasně zrušeny - doporučujeme Řevnice)
15:30 - 16:30
10. Gup (začne později)
16:00 - 17:15
10. Gup
16:00 - 18:00
10. Gup
16:30 - 17:30
10. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
(začne později)
16:30 - 18:00
10. Gup (Tréninky dočasně zrušeny - cvičíme v Dobříši)
16:30 - 18:00
10. Gup (začínáme 26. 5.) (cvičíme venku, sraz před školou)
16:30 - 18:00
10. Gup (cvičíme venku "Na stráni")
17:00 - 18:00
10. Gup (sraz před školou)
17:00 - 18:00
10. Gup (tréninky venku, sraz před školou)
17:00 - 18:30
10. Gup (začne později)
17:15 - 18:45
10. Gup
17:30 - 18:30
10. Gup
18:00 - 18:30
6. Gup (sraz před školou)
18:00 - 19:30
10. Gup (tréninky venku, sraz u tělocvičny)
18:00 - 19:30
10. Gup
18:30 - 19:15
8. Gup
19:15 - 20:00
6. Gup
19:30 - 21:00
4. Gup (Tréninky dočasně zrušeny)

Wednesday

15:00 - 16:30
10. Gup
15:30 - 16:30
10. Gup (tréninky dočasně zrušeny, doporučujeme Vlašim)
16:00 - 17:00
10. Gup (zatím cvičíme venku)
16:00 - 17:15
10. Gup
16:00 - 18:00
10. Gup (začne později)
16:30 - 18:00
6. Gup
16:30 - 18:00
10. Gup (sraz před školou)
16:45 - 18:00
10. Gup (začínáme 20. 5.) (tréninky venku, sraz u tělocvičny)
17:00 - 18:00
10. Gup (na hřišti před 1. ZŠ)
17:00 - 18:00
8. Gup (zatím cvičíme venku)
17:00 - 18:00
10. Gup (začne později)
17:30 - 18:30
10. Gup (začínáme 20. 5.)
18:00 - 18:30
4. Gup (zatím cvičíme venku)
18:00 - 19:00
8. Gup (na hřišti před 1. ZŠ)
18:00 - 19:30
10. Gup (začínáme 20. 5.)
18:00 - 20:00
10. Gup (Street workoutové hřiště)
18:15 - 19:45
8. Gup (začínáme 20. 5.)
18:30 - 19:00
8. Gup (začínáme 20. 5.)
18:30 - 20:00
10. Gup (začínáme 20. 5.) (tréninky venku, sraz u tělocvičny)
19:00 - 20:00
10. Gup (začínáme 20. 5.) (tréninky venku, sraz u nádraží)
20:00 - 21:00
1. Gup
21:00 - 21:30
II. Degree

Thursday

15:00 - 16:30
10. Gup (začne později)
15:10 - 16:40
10. Gup (začne později)
15:15 - 16:30
10. Gup (začínáme 21. 5.) (tréninky venku, sraz před sokolovnou)
15:30 - 16:30
10. Gup (tréninky dočasně zrušeny)
15:40 - 17:00
10. Gup (začne později)
16:00 - 17:00
10. Gup (začne později)
16:00 - 17:30
10. Gup (sraz u nové budovy školy)
16:00 - 17:30
10. Gup
16:30 - 17:30
10. Gup (u dětského hřiště)
16:30 - 18:00
10. Gup (začínáme 21. 5.) (cvičíme venku "Na stráni")
16:30 - 18:00
10. Gup
17:00 - 17:40
8. Gup (začne později)
17:00 - 18:00
10. Gup (tréninky venku, sraz před školou)
17:00 - 18:30
10. Gup (začínáme 21. 5.) (tréninky venku, sraz u tělocvičny)
17:00 - 19:00
10. Gup (začne později)
17:30 - 18:00
8. Gup
17:30 - 19:00
10. Gup (tréninky venku, sraz u tělocvičny)
17:30 - 19:30
10. Gup (začne později)
18:30 - 20:00
10. Gup
18:45 - 19:30
10. Gup
19:00 - 20:00
10. Gup
19:30 - 20:15
8. Gup
20:00 - 20:30
6. Gup
20:00 - 20:30
8. Gup
20:15 - 21:00
6. Gup (pouze při účasti na předchozím tréninku nebo po předchozí domluvě)
21:00 - 22:00
10. Gup (pokud potvrdí alespoň 3 lidé účast)

Friday

15:00 - 16:00
10. Gup
15:30 - 17:00
10. Gup
16:00 - 16:30
9. Gup
16:00 - 17:00
10. Gup (cvičíme venku)
16:00 - 17:00
10. Gup
16:00 - 18:00
10. Gup (začne později)
16:30 - 17:00
6. Gup (pouze při účasti na předchozím tréninku nebo po předchozí domluvě)
16:30 - 18:00
10. Gup
17:00 - 18:00
8. Gup (cvičíme venku)
17:00 - 18:00
10. Gup
17:00 - 18:00
8. Gup
18:00 - 19:30
10. Gup
nepotvrzeny Trénink není potvrzen - vyčkejte!
(začne později)
19:00 - 20:00
10. Gup (Tréninky dočasně zrušeny - doporučujeme Dobříš)

Saturday

09:30 - 10:30
10. Gup
10:30 - 11:15
8. Gup
11:15 - 12:00
6. Gup
12:00 - 12:45
4. Gup (pouze při účasti na předchozím tréninku nebo po předchozí domluvě)
12:45 - 13:30
1. Gup (pouze při účasti na předchozích dvou trénincích nebo po předchozí domluvě)

Sunday

14:00 - 15:30
10. Gup (začne později)
19:00 - 20:00
10. Gup (sebeobrana)
20:00 - 21:00
4. Gup (sebeobrana - pouze při účasti na předchozím tréninku nebo po předchozí domluvě)