Úvodní strana > Ge-Baek Hosin Sool > Harmonogram akcí > Velké jarní soustředění

KDY

5. 4. – 10. 3. 2023

Využijte velikonočních prázdnin a přijeďte si zacvičit třeba na pár dní a udělat zkoušky!!!

Sraz pro společnou dopravu 5. 4. autobusové nádraží Roztyly, nást. č. 3 v 16:30, ukončení akce a odjezd kolem 15:00 (ne bez předání uklizeného pokoje).

KDE

Naše centrum Beztahov u Votic.

Pro automobilisty příjezd nejdříve v 18:30 (první den, ostatní dny kdykoli). První trénink od 19:45.

KDO

Soustředění je určeno pro všechny zájemce. Vždy poslední den přibližně od 13:30 proběhnou zkoušky. Pro přezkoušení a případnou účast na jedněch TKD zkouškách je nutné absolvovat minimálně kompletní závěrečnou 2 denní přípravu. Nebo je také možno účastnit se minimálně 2 celých jiných dnů a při úspěšném přezkoušení přijet na závěrečné zkoušky. S počtem tréninků se zvyšuje i šance na úspěšné přezkoušení. Zkoušky jsou určeny pouze zaregistrovaným členům školy, kteří řádně platí příspěvky (platí taktéž pro další bojová umění). Na Velkém jarním budeme také cvičit Gumdo včetně závodů.

Soustředění je vhodné pro všechny zájemce včetně naprostých začátečníků.

CENA

Pro výpočet můžete použít kalkulačku. V ceně je zahrnuta doprava, strava, pitný režim, tréninky, ubytování a případné zkoušky a výbava nutná ke každému technickému stupni (doboky, pásky, lapy, chrániče….). Výbavu neobdrží devítiletí a starší členové školy, kteří nebyli více jak 13 měsíců alespoň dva dny na soustředění a jsou déle než 13 měsíců v naší škole.

Základní cena - 1 den po 1000 Kč minus slevy

Slevy:

 • 50% každý třetí a další cvičící člen rodiny, učitelé GBHS a celoživotní členové
 • 35% necvičící a 10% cvičící návštěvy z jiných škol
 • 10% vlastní cesta tam i zpět nahlášená do 25. 3. (5% jednosměrně)
 • 10% za přihlášení a zálohu 1500Kč zaplacenou do 25. 3.
 • 5% celé soustředění

Při platbách po skončení akce včetně doplatků není možné použít žádné slevy.

Přihlašujte se pouze přes Harmonogram na webu školy www.tkd.cz. Plaťte nejlépe na účet školy 2001870779/2010 s vygenerovaným VS při přihlášení, případně učitelům. Doplatky i platby možno na místě při příjezdu. Záloha je vratná pouze v případě omluvy dva dny před začátkem celého soustředění ze závažných doložitelných zdravotních důvodů.

PROGRAM

Tři tréninky denně. Začátečníci budou mít samostatnou skupinu za účelem maximálního možného pozvednutí jejich technické úrovně. Budeme více připravovat také na danové zkoušky a závodní sezonu.

SEBOU

tobok od bíložlutého, školní chrániče od zeleného pásku, školní lapu od žlutého pásku, cvičný nůž od 1.kupu, tužka, papír, oblečení a obuv na cvičení venku i vevnitř, dobrou náladu a chuť cvičit a učit se, průkaz zdrav. pojišťovny, plavky, rozumné kapesné, běžné potřeby, tužka, papír… Podporujeme pouze výbavu získanou nebo zakoupenou v naší škole, výjimku mají pouze aktuální členi reprezentace na ITF a EITF schválené chrániče a ukrajinští běženci na jejich dovezenou výbavu z Ukrajiny. Jinou výbavu sebou ani na akce nevozte. Nutno sebou spacák, případně polštář.

U nezletilců přísný zákaz cenností a větších finančních obnosů. Vybavení mobily nechám k vlastnímu zvážení rodičů a na jejich odpovědnost. Možno lyže v případě sněhové nadílky u dospěláků. Alergiky a podobné, prosím, dobře vybavit léky a jakýkoliv zdravotní problém, který by mohl omezit trénink, předem nahlásit!!!

UPOZORNĚNÍ

 • U menších dětí bez doprovodu předpokládáme základní hygienické návyky, znalost hodin a pravé a levé strany a schopnost komunikovat s učitelem, kterou musí každý rodič podporovat. Není-li tomu tak, účast bez doprovodu nemožná.
 • Nejedeme k moři na dovolenou, takže počítejte i s přiměřenou fyzickou zátěží.
 • Účastí na této akci podstatně zvyšujete svoji šanci na zkoušky a závody.
 • Každý nezletilec bude mít u sebe telefonní číslo na rodiče, nejlépe na mobil.
 • V případě nekázně může být kdokoliv na základě rozhodnutí učitele vykázán z akce bez náhrady, případně mu může být uložena náhrada škody
 • Radši si celý leták ještě jednou přečtěte a nebo se informujte.

Přihlášením na soustředění se účastník zavazuje dodržovat pravidla pro pobyt na soustředění.

info a omluvy: urgentní Martin Zámečník 603302739, běžné - info@tkd.cz

Nashledanou na soustředění!