Úvodní strana > Ge-Baek Hosin Sool > Harmonogram akcí > Velké letní soustředění

KDY

21. -  28. 8. 2022

Sraz na odjezd pro společnou dopravu - Praha - Roztyly, autobusové nástupiště č. 2, 21.8. v 17:00, návrat kolem 18:00 upřesníme telefonicky.

Příjezd pro vlastní dopravu první den od 18:00 - ne dříve. Vyzvednutí účastníků v poslední den přibližně v 15:00 (začátek zkoušek v 13:15 až 13:45).

Pro možnost vykonat zkoušky je nutný nejpozdější příjezd 27.8. v 9:15. Počtem odcvičených dnů vzrůstá i možnost vykonat zkoušky. Hlavním úkolem však nejsou zkoušky ale intenzivní trénink a zlepšení.

KDE

V našem centru Beztahov.

Aktuálně 4 velké sruby po 30 lůžkách – pokoje 8,8,8,6 plus koupelny, toalety v každém srubu. Domácí česká i asijská strava v místě. Cvičíme venku i v hale. Koupání v místě i blízko. Plavky všichni!

KDO A CO

3 tréninky denně plus možné ranní rozcvičky, intenzivní soustředění s intenzivní přípravou na zkoušky. Pro skutečné zájemce o opravdový náročný trénink bojových umění.

CENA

Pro výpočet můžete použít kalkulačku. V ceně zahrnuta doprava z a do místasrazu, strava a pitný režim, ubytování, tréninky, případné zkoušky a výbava k zisku každého technického stupně (doboky, sadachráničů, metodické příručky, lapa, cvičný nůž – na tuto výbavu nemají nárok devítiletí a starší členové, kteří jsou v naší škole 13a více měsíců a v posledních 13 měsících se nezúčastnili žádného soustředění ).

1 den po 1000 Kč minus slevy 

Slevy:

 • 50% každý třetí a další cvičící člen rodiny, učitelé GBHS a celoživotní členové
 • 35% necvičící a 15% cvičící návštěvy z jiných škol
 • 10% vlastní cesta tam i zpět nahlášená do 1. 7. (5% jednosměrně)
 • 10% za přihlášení do 1. 7. a zálohu 1500 Kč za akci do 1. 7. (na účtu nejpozději do 2. 7.)
 • 5% celé soustředění
 • 10% pouze dny při naplnění kapacity za bydlení ve vlastním stanu případně bez ubytování

Do týdne po uzávěrce na slevy bude pří přeplněnosti termínu vyhlášena možnost slevy za vlastní stan nebo ubytování. Případný zájem o tuto možnost piště do poznámky. Při takto neřešitelné přeplněnosti budou vyzváni účastníci s nejkratšími pobyty v pořadí od nejpozději se přihlásivších k využití této slevy nebo změně termínu. Tento stav nepředpokládáme.

Slevy je možné kombinovat maximálně do výše 100%. Při platbách po skončení akce včetně doplatků není možné použít žádné slevy. Přihlašujte se pouze přes Harmonogram akcí www.tkd.cz. Plaťte nejlépe na účet školy 2001870779/2010 s vygenerovaným VS při přihlášení, případně učitelům. Doplatky i platby možno na místě při příjezdu.  Záloha je vratná pouze v případě omluvy dva dny před začátkem celého soustředění ze závažných doložitelných zdravotních důvodů. Případné změny přihlášek řešte přes info@tkd.cz.

UPOZORNĚNÍ a CO S SEBOU

Od 9.kupu školní dobok, SPACÁK, případně polštář, papír, tužku, malé kapesné, běžné potřeby jako na tábory. Od žlutého školní lapu sebou a od zeleného školní chrániče. Obuv i oblečení na tréninky venku i vevnitř. Cvičíme také Gumdo a zveme mistra Bila.  Návštěvy rodiny pouze po předchozí domluvě.

 • zákaz cenností, u dětí do 12 nedoporučujeme mobily, s výjimkou nabíječek zákaz spotřebičů bez předchozí domluvy, nedoporučujeme jakékoli potraviny
 • každý účastník může být na základě rozhodnutí učitelů poslán domu bez náhrady.
 • číslo na rodiče a kartičku zdravotní pojišťovny bude mít každý u sebe

PROGRAM

 • 8:40 snídaně (případně rozcvička)
 • 9:30 trénink 
 • 12:30 oběd
 • 15:00 odpolední program (promítání, týmové tréninky, běh, tréninky TK, HP nebo HG...)
 • 16:00 odpolední trénink
 • 18:30 večeře
 • 19:45 trénink (po domluvě možno bez dětí předškolního věku)
 • od 22:00 večerka dle věku

Pokud Vaše dítě zvládne poznat pravou a levou, umí hodiny, má základní hygienické návyky a je schopno základní komunikace s učitelem (např. oznámit, že mu je špatně) – není problém, aby zvládlo soustředění samo. U dětí malých doporučujeme účast rodiče, radši než ustýskané a ubrečené každodenní telefonáty domů, které je zde náročné technicky i provádět. Rodiče musí podporovat přímou komunikaci mezi žákem a učitelem.

Věřím, že každý, kdo má zájem o taekwon-do využije těchto možností cvičit intenzivně, třeba i pod vedením samotného velmistra Hwang Ho-yonga a jistě bude odměněn pěkným výsledkem na zkouškách případně závodech. Pamatujte na to, že lepší je přijet třeba jen na víkend než sedět doma. Doufám, že všichni, kteří mají zájem opravdu cvičit, si vyberou alespoň jednu celou akci – v opačném případě zvažte, jestli TKD pro Vás není pouze ztrátou času. Velmi důležitá jsou soustředění pro začátečníky a bíložluté pásky. V září proběhne opět masivní nábor nováčků a ti, kteří nebudou mít žlutý pásek, budou opět začínat s nimi. Proto doporučujeme všem začátečníkům vyvinout přes léto maximální úsilí k dosažení žlutého pásku. Všichni, kteří se v minulém školním roce neúčastnili soustředění, by měli vybrat alespoň jednu akci i proto, aby neztratili nárok na výbavu zdarma.

Radši si všechny informace ještě jednou přečtěte.

 

info a omluvy: info@tkd.cz akutní dotazy: 603302739 mistr Martin Zámečník