Úvodní strana > Ge-Baek Hosin Sool > Harmonogram akcí > Velké letní soustředění

Velké letní soustředění

27. 8. - 2. 9. 2018

KDY

27. 8.  -  2. 9. 2018

Sraz pro společnou dopravu 10:45 - Praha, Na knížecí, autobusové nástupiště č. 5. Návrat kolem 18:00 upřesníme telefonicky.

Příjezd pro vlastní dopravu první den od 12:00 - ne dříve. Vyzvednutí účastníků vždy v poslední den přibližně v 15:00 (začátek zkoušek v 13:15 až 13:45). Pro možnost vykonat zkoušky je nutný nejpozdější příjezd pro 1.9. v 9:15. Počtem odcvičených dnů vzrůstá i možnost vykonat zkoušky. Dvojité zkoušky nejsou možné při minimálním počtu dní. Hlavním úkolem však nejsou zkoušky ale intenzivní trénink a zlepšení.

KDE

RS Spolana Varvažov. Rekreační středisko Spolana Varvažov je naše dlouhodobě ověřená lokalita. Dřevěné chatky v krásné přírodě v blízkosti Orlické přehrady. Výborná domácí kuchyně. Koupání v řece.

KDO A CO

3 tréninky denně plus ranní rozcvičky, intenzivní soustředění s intenzivní přípravou na zkoušky. Pro skutečné zájemce o opravdový náročný trénink bojových umění.

CENA

Pro výpočet můžete použít kalkulačku. V ceně zahrnuta doprava z a do místa srazu, strava a pitný režim, ubytování, tréninky, případné zkoušky a výbava k zisku každého technického stupně (doboky, sada chráničů, metodické příručky, lapa, cvičný nůž – na tuto výbavu nemají nárok devítiletí a starší členové, kteří jsou v naší škole 13 a více měsíců a v posledních 13 měsících se nezúčastnili žádného soustředění ).

1 den po 1000Kč minus slevy 

Slevy:

 • 50% každý třetí a další cvičící člen rodiny, učitelé GBHS a celoživotní členové
 • 35% necvičící a 15% cvičící návštěvy z jiných škol
 • 10% vlastní cesta tam i zpět nahlášená do 1. 7. (5% jednosměrně)
 • 10% za přihlášení a zálohu* 2000Kč nebo 50 % ceny do 1. 7. 
 • 5% celé soustředění

Slevy je možné kombinovat maximálně do výše 100%. Záloha je vratná pouze v případě omluvy do dvou dnů před začátkem soustředění ze závažných zdrav. důvodů. Zálohy nebo celé částky můžete jasně označené jménem a účelem posílat na náš školní účet 2982742001/5500 nebo platit v hotovosti učitelům. Zbytek částky je možné uhradit na místě nebo opět na účet. Při platbách nebo doplatcích po akci není možné využít slevy. Přihlašujte pouze přes www.tkd.cz/harmonogram.aspx. Případné změny přihlášek řešte přes info@tkd.cz.

UPOZORNĚNÍ a CO S SEBOU

Od 9.kupu originál školní dobok, papír, tužku, malé kapesné možno, běžné potřeby jako na tábory. Od žlutého lapu sebou a od zeleného chrániče. Obuv i oblečení na tréninky venku i vevnitř. Bude i hopae a taekkyon. Návštěvy rodinných příslušníků možné pouze po předchozí domluvě.

 • zákaz cenností
 • velmi špatný signál až žádný a je obtížné se dovolat
 • každý účastník může být na základě rozhodnutí učitelů poslán domu bez náhrady.
 • číslo na rodiče a kartičku zdravotní pojišťovny bude mít každý u sebe

PROGRAM

 • 8:40 snídaně (případně rozcvička)
 • 9:30 trénink 
 • 12:30 oběd
 • 15:00 odpolední program (promítání, týmové tréninky, běh...)
 • 16:00 odpolední trénink 
 • 18:15 večeře
 • 19:45 trénink (po domluvě možno bez dětí předškolního věku)
 • 22:00 večerka žáci
 • 23:00 večerka junioři

Pokud Vaše dítě zvládne poznat pravou a levou, umí hodiny, má základní hygienické návyky a je schopno základní komunikace s učitelem (např. oznámit, že mu je špatně) – není problém, aby zvládlo soustředění samo. U dětí malých doporučujeme účast rodiče, radši než ustýskané a ubrečené každodenní telefonáty domů, které je zde náročné technicky i provádět. Rodiče musí podporovat přímou komunikaci mezi žákem a učitelem.

Věřím, že každý, kdo má zájem o taekwon-do využije těchto možností cvičit intenzivně, třeba i pod vedením samotného velmistra Hwang Ho-yonga a jistě bude odměněn pěkným výsledkem na zkouškách případně závodech. Pamatujte na to, že lepší je přijet třeba jen na víkend než sedět doma. Doufám, že všichni, kteří mají zájem opravdu cvičit, si vyberou alespoň jednu akci – v opačném případě zvažte, jestli TKD pro Vás není pouze ztrátou času. Velmi důležitá jsou soustředění pro začátečníky a bíložluté pásky. V září proběhne opět masivní nábor nováčků a ti, kteří nebudou mít žlutý pásek, budou opět začínat s nimi. Proto doporučujeme všem začátečníkům vyvinout přes léto maximální úsilí k dosažení žlutého pásku. Všichni, kteří se v minulém školním roce neúčastnili ani jednoho soustředění, by měli vybrat alespoň jednu akci také proto, aby neztratili nárok na výbavu zdarma.

Radši si všechny informace ještě jednou přečtěte.

info a omluvy: info@tkd.cz akutní dotazy: 603302739 mistr Martin Zámečník