Úvodní strana > Ge-Baek Hosin Sool > Harmonogram akcí > Nejen STM soustředění

KDY

27. 9. – 1. 10. 2023

Sraz pro společnou dopravu první den soustředění na autobusovém nádraží Roztyly, nást. č.1 v 16:15. Ukončení akce a odjezd kolem 15:00 – 16:00 (ne bez předání uklizeného pokoje).

KDE

Naše centrum Beztahov u Votic.

Pro automobilisty příjezd nejdříve v 18:00 (první den, ostatní dny kdykoli), první trénink od 19:45.

KDO

Soustředění jsou určena pouze zájemcům o sportovní tréninky a účast v našich STM a STS týmech a již potvrzeným členům STM a STS. U členů STM a zájemcům o členství v STM nebo STS je povinná účast na celém soustředění. U členů STS dle smlouvy. Noví zájemci sebou přivezou smlouvu STM/STS (ke stažení na našem webu) podepsanou ve dvou vyhotoveních, která jim bude v případě nominace na konci akce potvrzena. Členové STM jsou na akci přihlášeni automaticky. Ostatní se musí hlásit.

CENA

Pro výpočet můžete použít kalkulačku. V ceně je zahrnuta doprava, strava, pitný režim, tréninky, ubytování a případné zkoušky a výbava nutná ke každému technickému stupni (doboky, pásky, lapy, chrániče….). Výbavu neobdrží devítiletí a starší členové školy, kteří nebyli více jak 13 měsíců alespoň dva dny na soustředění a jsou déle než 13 měsíců v naší škole.

Základní cena - 1 den po 1000 Kč minus slevy

Slevy:

 • 50% každý třetí a další cvičící člen rodiny, učitelé GBHS a celoživotní členové
 • 40% členové STM a členové STS na povinné víkendy (celé týmy po celou dobu)
 • 35% necvičící a 10% cvičící návštěvy z jiných škol
 • 10% vlastní cesta tam i zpět nahlášená do 20. 9. (5% jednosměrně)
 • 10% za přihlášení a zálohu 1500Kč zaplacenou do 20. 9.
 • 5% celé soustředění
 • 75% nominovaní běženci z Ukrajiny (tedy při včasném přihlášení na celé vše zcela zdarma)

Při platbách po skončení akce včetně doplatků není možné použít žádné slevy.

Přihlašujte se pouze přes Harmonogram akcí www.tkd.cz. Plaťte nejlépe na účet školy 2001870779/2010 s vygenerovaným VS při přihlášení nebo jménem studenta, případně učitelům. Doplatky i platby možno na místě při příjezdu. Záloha je vratná pouze v případě omluvy dva dny před začátkem celého soustředění ze závažných doložitelných zdravotních důvodů.

Program

Tři až čtyři tréninky denně. Intenzivní technická, taktická a fyzická příprava včetně seminářů s velmistrem Hwangem, tréninků s našimi hosty, výlety a další zábavná činnost.

CO S SEBOU

Školní tobok od bíložlutého, školní chrániče od zeleného pásku, školní lapu od žlutého pásku, cvičný nůž od 1.kupu, tužka, papír, oblečení a obuv na cvičení venku i vevnitř, dobrou náladu a chuť cvičit a učit se,  průkaz zdrav. pojišťovny, plavky, rozumné kapesné, běžné potřeby, tužka, papír… Podporujeme pouze výbavu získanou zdarma nebo zakoupenou v naší škole, výjimku mají pouze aktuální členi reprezentace na ITF a EITF schválené chrániče a ukrajinští běženci na vlastní dovezenou výbavu z Ukrajiny. Jinou výbavu sebou ani na akce nevozte. Nutno sebou SPACÁK, případně polštář.

U nezletilců přísný zákaz cenností a větších finančních obnosů. Vybavení mobily nechám k vlastnímu zvážení rodičů a na jejich odpovědnost. Možno lyže v případě sněhové nadílky u dospěláků.  Alergiky a podobné, prosím, dobře vybavit léky a jakýkoliv zdravotní problém, který by mohl omezit trénink, předem nahlásit!!!UPOZORNĚNÍ

 • U menších dětí bez doprovodu předpokládáme základní hygienické návyky, znalost hodin a pravé a levé strany a schopnost komunikovat s učitelem, kterou musí každý rodič podporovat. Není-li tomu tak, účast bez doprovodu nemožná.
 • Nejedeme k moři na dovolenou, takže počítejte i s přiměřenou fyzickou zátěží.
 • Účastí na této akci podstatně zvyšujete svoji šanci na zkoušky a závody.
 • Každý nezletilec bude mít u sebe telefonní číslo na rodiče, nejlépe na mobil.
 • V případě nekázně může být kdokoliv na základě rozhodnutí učitele vykázán z akce bez náhrady, případně mu může být uložena náhrada škody.
 • Podrobnější info najdete na našem webu u každé akce v Pravidla pro pobyt na soustředění

Radši si celý leták ještě jednou přečtěte a poté se v případě nejasností informujte.

info a omluvy: urgentní Martin Zámečník 603302739, běžnéinfo@tkd.cz

Nashledanou na soustředění!