Úvodní strana > Ge-Baek Hosin Sool > Harmonogram akcí > Soustředění u moře, Španělsko

Soustředění u moře, Španělsko

4. - 16. 6. 2023

Místo pobytu: Španělsko, Costa Brava, Vily Clipper ****, Pals, Mas Pinell (vedle kempu Delfin Verde)

Termín ubytování: 4. 6. – 16. 6. 2023, check in je od 17:00, check out do 10:00

Cena (za osobu) při ubytování v plně obsazeném dvojlůžkovém pokoji: 11990Kč nebo 11290Kč při objednání celé vily (6 osob, pište do poznámky)

Příplatek za singl 3500Kč (organizátor na Vaše přání pomůže kontaktovat přihlášené pro co nejnižší výsledný počet singlů). Po domluvě možno dražší ubytování na hotelu, zde možno doobjednat i stravu.

Komplex je velmi dobře vybaven. Již vyzkoušeno.

Jsme ubytováni v hotelových vilách o třech ložnicích pro dva a společné jídelně, kuchyni, sprše s toaletou (2x na jednu vilu). Přistýlka nemožná. Vily jsou 50 metrů od pláže. Vlastní hotelový bazén a brouzdaliště je samozřejmostí. Dále hotel má vlastní menší tělocvičnu, posilovnu a wellnes (jacuzi, sauna, vyhřívaný bazén…), které máme volně k dispozici. Dále jsou součástí komplexu tenisové kurty,Wifi, restaurace nebo bar. Zde možno prohlídka vil a hotelu: www.clipperhotel.com.

V ceně zahrnuto ubytování (včetně ručníků, povlečení, TV, pračky, klima…), turistická taxa a možnost podílet se na společném programu (taekwondisté samozřejmě povinně). O víkendu proběhne seminář FMA a silat s guro D. Pardo zaměřený na zbraně a sebeobranu.

Do 15. 3. je třeba zaplatit alespoň zálohu 50% ceny a přihlásit se. Záloha nevratná, možno však za sebe nalézt náhradu. Přihlašování později s příplatkem 1000Kč na osobu a pouze po domluvě. Platit možno na školní účet 2001870779/2010 s jasným označením jména a „Španělsko“ nebo v hotovosti. Přihlášky pouze přes Harmonogram akcí na www. tkd.cz.. Nejpozději do 15.5. nutno zaplatit vše nebo záloha propadne.

Doprava: vlastní (u dětí možno zorganizovat). Zpáteční přímá letenka aktuálně od 3800Kč Barcelona. Nebo případně Girona (nejblíže, ale malé letiště, sem možno dojet vlakem z Barcelony). Dopravu mezi hotelem a Gironou možno po dohodě zorganizovat (cena na základě počtu, druhu atd…). Možno samozřejmě krásná, ale náročnější cesta autem z ČR. Účastníkům můžeme pomoci zajistit dopravu společně

Strava: Vlastní. Možno si samozřejmě vařit nebo docházet do místních restaurací. U dětí možno zorganizovat.

TAEKWON-DO – garantem technického programu je mistr Martin Zámečník VII. dan. Program pro bílé pásky i černé včetně separátních tréninků zajištěn. Tréninky budou většinou dvakrát denně dle programu výletů. Tedy většinu dne bude možné využít ke koupání, turistice, sportovnímu vyžití … či k zasloužené relaxaci. Na konci budou zkoušky. A golfisté bagy sebou – hra za výhodné ceny na více hřištích hned v místě.

Akce je vhodná pro kohokoli se zájmem cvičit, tedy i pro naprosté začátečníky. Připravujeme fakultativní výlety – okolní hrady, vinařské sklípky, Dalího vily, Pyreneje, Andora, pronájem lodě s potápěním …
Všichni cvičící účastníci sebou můžete vzít i necvičící přátele, rodinu, partnery atd, ale Vaším hlavním programem je stále trénink. Chrániče rukou, lapa sebou. Dle zájmu možno FMA, hopae, taekkyon či gumdo včetně zkoušek. Členové STM týmů musí být 16.6. večer na Beztahově. Po dohodě možno doprava s mistrem Zámečníkem již ve čtvrtek večer.

Nevhodné pro děti do 12 let bez doprovodu. Doporučujeme cestovní pojištění. V případě nemožnosti se účastnit možno změnit jména účastníků. Využijte tuto super nabídku!!!

Info Martin Zámečník, tel: 603302739, mail: info@tkd.cz

Nashledanou ve Španělsku!!! Už jste dělali zkoušky na pláži?:)