Jméno | Skupina | Období | Cesta | Cena (pro STM) | Slevy (pro STM) | |
Adam Addar | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 28. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Antonín Ambrož | Řevnice, Sokolovna | Celé | Organizovaná GBHS - obě | | | |
Martin Ambrož | MORDOR (nezadáno) | Celé | Organizovaná GBHS - obě | | | |
Filip Anděl | Český Brod, TJ Slavoj | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Konstantin Aprik | Praha 11, ZŠ Campanus | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Organizovaná GBHS - pouze zpět | | | |
Jakub Aschenbrenner | Český Brod, TJ Slavoj | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Marian Babčák | | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Marian Babčák | | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Martin Babčák | Dobříš, tělocvična u staré školy | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Robin Balaš | Broumy, ZŠ | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
KAROLÍNA BEČVÁŘOVÁ | Votice, TKD Centrum Beztahov | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Ondřej Blahoš | Votice, TKD Centrum Beztahov | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Petr Blahoš | | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Nicol Brdková | Sedlčany, SOU | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Daniel Brožek | Český Brod, TJ Slavoj | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Diana Ciobanu | Kladno, Sportovní gymnázium | Celé | Organizovaná GBHS - obě | | | |
Kristyna Cvetkova | Sedlčany, SOU | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Lili Cvetkova | Sedlčany, SOU | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Šimon Cyrani | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | Celé | Organizovaná GBHS - obě | | | |
Tereza Danielisová | Praha 11, ZŠ Campanus | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Kryštof Doležal | Broumy, ZŠ | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jan Dujíček | Kouřim, ZŠ | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Marek Dujíček | Kouřim, ZŠ | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Dušánek | Dobříš, tělocvična u staré školy | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Johana Dušánková | Dobříš, tělocvična u staré školy | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
David Dvořák | Sedlec-Prčice, ZŠ | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Jaroslav Fiala | Vrané nad Vltavou, sokolovna | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Štěpán Fiala | Vrané nad Vltavou, sokolovna | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Miloslav Fischer | Jirkov, Dům dětí a mládeže | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Eliška Fischerová | Jirkov, Dům dětí a mládeže | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Čeněk HOŘEJŠÍ | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Šimon Hrbek | Český Brod, TJ Slavoj | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Michaela Hřebejková | Kouřim, ZŠ | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Ondřej Hub | Praha 11, ZŠ Campanus | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Vít Chyška | Řevnice, Sokolovna | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Pavel Janoušek | Praha 11, ZŠ Campanus | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Adéla Janoušková | Praha 11, ZŠ Campanus | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Linda Janoušková | Praha 11, ZŠ Campanus | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Elena Jedidi | Škvorec, sokolovna | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Michael Jurišica | Votice, TKD Centrum Beztahov | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Michal Kadeřábek | Sedlčany, SOU | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
André Káňa | Velké Meziříčí, ZŠ Oslavická | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Radek Káňa | | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Robin Káňa | Velké Meziříčí, ZŠ Oslavická | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jakub Kašek | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Petr Kašek | | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Šimon Kašek | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Stanislav Kordule | | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Mikuláš Korýdek | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Filip Kořínek | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Karel Králíček | Písek, ZŠ Tomáše Šobra | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Matěj Krasický | Dobříš, tělocvična u staré školy | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Marie Krbcová | Nový Knín, ZŠ | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
František Krbec | Nový Knín, ZŠ | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Landa | Praha 4, Modřany, ZŠ Angelovova | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Vladimír Laš | Praha 11, ZŠ Campanus | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Vojtěch Lhoták | Mladá Vožice, ZŠ | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Jakub Makal | Odolena Voda, ZŠ | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Adam Malík | Votice, TKD Centrum Beztahov | 2. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Martina Malíková | | 2. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Michaela Mašková | Praha 11, ZŠ Campanus | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Klára Mašterová | | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Petr Materna | Odolena Voda, ZŠ | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Štěpán Materna | Odolena Voda, ZŠ | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Valentýna Menšíková | Chomutov, SOŠ a VOŠ | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Antonín Mládek | Votice, TKD Centrum Beztahov | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Molnár | Velké Meziříčí, ZŠ Oslavická | 28. 8. 2017 - 2. 9. 2017 | Organizovaná GBHS - pouze tam | | | |
Martin Nebehay | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Nikol Nebehayová | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jan Němec | Praha 11, ZŠ Campanus | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Organizovaná GBHS - pouze zpět | | | |
Stanislav Němec | Praha 11, ZŠ Campanus | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Organizovaná GBHS - pouze zpět | | | |
Tomáš Netrval | Broumy, ZŠ | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Nina Neuhauserová | Praha 11, ZŠ Campanus | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Lukáš Novák | Dobříš, tělocvična u staré školy | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Lenka Nováková | Dobříš, tělocvična u staré školy | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Anežka Novotná | Písek, ZŠ Tomáše Šobra | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Novotný | Rumburk, ZŠ | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Patrik Palát | Valeč, ZŠ | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jiří Papula | Písek, ZŠ Tomáše Šobra | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Matyáš Papula | Písek, ZŠ Tomáše Šobra | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Patrik Papula | Písek, ZŠ Tomáše Šobra | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Antonín Pavelka | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jindřich Pavelka | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Vojtěch Pavelka | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Zdeněk Pavelka | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Lenka Pavelková | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jakub Pavlovský | Praha 11, ZŠ Campanus | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Pipa | Velké Meziříčí, ZŠ Oslavická | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Pipa st. | | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Martin Pohunek | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Pohunek | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Pavlína Pokorná | Praha 11, ZŠ Campanus | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Miroslav Polcar | Odolena Voda, ZŠ | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Adam Procházka | Dolní Jirčany, ZŠ Ámos | Celé | Organizovaná GBHS - obě | | | |
František Rosol | Mladá Vožice, ZŠ | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Martin Rosol | Mladá Vožice, ZŠ | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jan Růžička | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | Celé | Organizovaná GBHS - pouze tam | | | |
Jakub Rybář | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Organizovaná GBHS - pouze zpět | | | |
Adam Rybka | Praha 11, ZŠ Campanus | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Lukáš Rychlý | Mladá Vožice, ZŠ | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Šimon Rychlý | Mladá Vožice, ZŠ | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Martin Rýpal | Broumy, ZŠ | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jiří Říha | Velké Meziříčí, ZŠ Oslavická | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Dana Říhova | | 30. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
David Sahula | Beroun, TJ Lokomotiva | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Vít Sahula | Beroun, TJ Lokomotiva | 28. 8. 2017 - 30. 8. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Ivana Sahulová | Beroun, TJ Lokomotiva | 28. 8. 2017 - 30. 8. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Martin Seidl | Divišov, Sokolovna | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Lenka Seménková | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Dan Semerád | Škvorec, sokolovna | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Prokop Semerád | Škvorec, sokolovna | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Jaroslav Schwarz | Praha 11, ZŠ Campanus | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Martin Skala | Sázava, ZŠ | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Matěj Skala | Sázava, ZŠ | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Vojtěch Skala | | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Barbora Smrčinová | Hořovice, Sokolovna | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Pavel Souček | Lochovice, ZŠ | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Václav Soudek | Dobříš, tělocvična u staré školy | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Adam Stibor | Dobříš, tělocvična u staré školy | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Stibor | | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Lukáš Stibůrek | Sázava, ZŠ | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Marie Antonie Stibůrková | Sázava, ZŠ | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Ariela Sukovská | Hořovice, 1. ZŠ | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Filip Svatek | Mladá Vožice, ZŠ | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Robin Svatek | Mladá Vožice, ZŠ | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Zdeněk Svatek | Mladá Vožice, ZŠ | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Blanka Svatková | Mladá Vožice, ZŠ | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Jaroslav Sýkora | Jaroměřice nad Rokytnou, zrcadlový sál ZŠ | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Lukáš Sýkora | Jaroměřice nad Rokytnou, zrcadlový sál ZŠ | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Lenka Sýkorová | Jaroměřice nad Rokytnou, zrcadlový sál ZŠ | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Štěpán Šafařík | Dobříš, tělocvična u staré školy | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Karolína Šafaříková | Dobříš, tělocvična u staré školy | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tereza Šafaříková | Dobříš, tělocvična u staré školy | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Veronika Šafaříková | | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
František Šátava | Písek, ZŠ Tomáše Šobra | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
František Šátava | Písek, ZŠ Tomáše Šobra | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Vojtěch Šotola | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 28. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Josef Šrámek | Kladno, Sportovní gymnázium | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Václav Šrámek | Kladno, Sportovní gymnázium | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Barbora Šrámková | Kladno, Sportovní gymnázium | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Helena Šrámková | Kladno, Sportovní gymnázium | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jolana Šrámková | Kladno, Sportovní gymnázium | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Tůma | Velké Meziříčí, ZŠ Oslavická | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Pavel Urbanec | Český Brod, TJ Slavoj | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Pavel Urbanec st. | Český Brod, TJ Slavoj | 28. 8. 2017 - 29. 8. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Petr Vácha | Votice, TKD Centrum Beztahov | Celé | Organizovaná GBHS - obě | | | |
Veronika Vachoušková | Praha 11, ZŠ Campanus | 31. 8. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Karolína Váchová | Votice, TKD Centrum Beztahov | Celé | Organizovaná GBHS - obě | | | |
Petr Vyhnálek | Želetava, ZŠ - malá tělocvična | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Petra Vyhnálková | Želetava, ZŠ - malá tělocvična | 1. 9. 2017 - 3. 9. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Radek Záhejský | Beroun, TJ Lokomotiva | 28. 8. 2017 - 30. 8. 2017 | Vlastní tam i zpět | | | |
Martin Zámečník | Praha 11, ZŠ Campanus | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Filip Zelenka | | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Zelenka | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Lukáš Zeman | | Celé | Organizovaná GBHS - pouze tam | | | |