Name | Group | Term | Cesta | Cena (pro STM) | Slevy (pro STM) | |
Filip Anděl | Český Brod, TJ Slavoj | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Ondřej Bandík | Vlašim, ZŠ | Throughout | Own | | | |
Marina Baranova | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | Throughout | Organized by GHBS - only there | | | |
Pavel Baroch | | Throughout | Own | | | |
Tomáš Baroch | Praha 5, ZŠ pro žáky se specifickými poruchami chování | Throughout | Own | | | |
Nela Bartáková | Mukařov, ZŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Rostislav Beran | MORDOR (nezadáno) | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
eric beranek | | Throughout | Own | | | |
Martin Bezdíček | Bystřice u Benešova, Mateřské centrum | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Boris Boček | Vrané nad Vltavou, sokolovna | Throughout | Own | | | |
Lukáš Boček | Praha 11, ZŠ Campanus | Throughout | Own | | | |
Tobiáš Boček | Vrané nad Vltavou, sokolovna | Throughout | Own | | | |
František Bradáč | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Tomáš Bradáč | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Tereza Bradáčová | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Nikola Brožíková | Mukařov, ZŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Miluše Bucková | | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Nicolas Canavarro | Hořovice, 1. ZŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Brian Cox | | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Sandra Cox | | 24. 3. 2016 - 27. 3. 2016 | Own | | | |
Jan Červ | Votice, TKD Centrum Beztahov | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Matyáš Červinka | Beroun, TJ Lokomotiva | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Eliška Červová | Votice, TKD Centrum Beztahov | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Pavel Diviš | Zaječov, Lidový dům | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Radim Dohnálek | Beroun, TJ Lokomotiva | Throughout | Own | | | |
Tomáš Dohnálek | Beroun, TJ Lokomotiva | Throughout | Own | | | |
Markéta Dohnálková | Beroun, TJ Lokomotiva | Throughout | Own | | | |
Dan Drobný | Rokycany, ZŠ T. G. Masaryka | Throughout | Own | | | |
Ivan Drobný | Rokycany, ZŠ T. G. Masaryka | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Vladimír Duchtík | Velké Meziříčí, ZŠ Oslavická | Throughout | Own | | | |
Matyáš Dvořák | Škvorec, sokolovna | Throughout | Own | | | |
Soňa Ehlerová | Praha 11, ZŠ Campanus | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Organize by GHBS - only back | | | |
Vojtěch Etzl | Praha 11, ZŠ Campanus | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Anna Fialová | Broumy, ZŠ | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Jan Fleischmann | Praha 11, ZŠ Campanus | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Pavel Fousek | Osov, ZŠ | Throughout | Own | | | |
Miro Frei | | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
DANIEL FUŇA | Broumy, ZŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
DIANA FUŇOVÁ | Broumy, ZŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
SANDRA FUŇOVÁ | Beroun, TJ Lokomotiva | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Eliška Fuxová | Beroun, TJ Lokomotiva | Throughout | Own | | | |
Eliška Gavlovská | | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Lucie Gavlovská | | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Štěpán Gavlovský | Kostelec nad Černými lesy, ZŠ | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
David Gottwald | Nučice, ZŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Miroslav Gottwald | Nučice, ZŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Jan Gregor | Benešov, Bývalé kasárny | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Filip Hagara | Rokycany, ZŠ T. G. Masaryka | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Marek Halman | Beroun, TJ Lokomotiva | Throughout | Own | | | |
Jakub Hejl | Nučice, ZŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Mikuláš Holaň | Mukařov, ZŠ | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Martina Holcová | Chomutov, SOŠ a VOŠ | 25. 3. 2016 - 27. 3. 2016 | Own | | | |
Jiří Honz | Praha 5, ZŠ pro žáky se specifickými poruchami chování | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Šimon Hrbek | Český Brod, TJ Slavoj | Throughout | Own | | | |
Nikolas Hrůza | Velké Meziříčí, ZŠ Oslavická | Throughout | Own | | | |
Petr Hřebíček | Praha 11, ZŠ Campanus | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Radek Hřebíček | Praha 11, ZŠ Campanus | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Petra Hřebíčková | Praha 11, ZŠ Campanus | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Ondřej Hub | Praha 11, ZŠ Campanus | 23. 3. 2016 - 26. 3. 2016 | Own | | | |
Natálie Huntierová | Nučice, ZŠ | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Daniel Hykeš | Praha 4 - Kunratice, ZŠ Kunratice | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Organize by GHBS - only back | | | |
Vít Chyška | Řevnice, Sokolovna | Throughout | Own | | | |
Noemi Ilczyszynová | | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Pavel Ištok | Jirkov, Dům dětí a mládeže | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Lucie Jedličková | Vrané nad Vltavou, sokolovna | Throughout | Own | | | |
Lukáš Jiran | Nučice, ZŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Max Jonáš | Rokycany, ZŠ T. G. Masaryka | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Mia Jonášová | Rokycany, ZŠ T. G. Masaryka | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Vendula Joskova | Škvorec, sokolovna | Throughout | Organized by GBHS - both | | | |
Petr Kalina | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | Throughout | Organized by GBHS - both | | | |
Emma Kantnerová | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Iva Kašpárková | Beroun, TJ Lokomotiva | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Petra Kešnerová | | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Viktor Kmoníček | | Throughout | Organized by GBHS - both | | | |
Enver Kokolari | MORDOR (nezadáno) | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Matyáš Kolář | Odolena Voda, ZŠ | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Petr Kolář | | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Tomáš Komrska | Praha 4, Modřany, ZŠ Angelovova | 25. 3. 2016 - 27. 3. 2016 | Own | | | |
Jakub Košta | Neveklov, Sokolovna | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Matěj Kotrba | Praha 4 - Kunratice, ZŠ Kunratice | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Ladislav Koubek | Praha 4 - Kunratice, ZŠ Kunratice | Throughout | Organized by GHBS - only there | | | |
Magdaléna Koubková | Praha 4 - Kunratice, ZŠ Kunratice | Throughout | Organized by GHBS - only there | | | |
Alena Koucká | | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Jana Koucká | | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Štěpán Koucký | Vrané nad Vltavou, sokolovna | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Sylvie Krajcirova | | Throughout | Own | | | |
Jakub Král | Český Brod, TJ Slavoj | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Jan Král | Český Brod, TJ Slavoj | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Vojtěch Král | Český Brod, TJ Slavoj | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Jan Král ml. | | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Lena Kriesi | | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Patrik Kroupa | Nučice, ZŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Filip Křivanec | Zdice, STZ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Jiří Křivanec | Zdice, STZ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Martin Křivanec | Zdice, STZ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Adéla Kubátová | Votice, TKD Centrum Beztahov | Throughout | Own | | | |
Kristián Kuběna | Řevnice, Sokolovna | Throughout | Own | | | |
Pavel Kuběna | | Throughout | Own | | | |
František Kubiš | Jaroměřice nad Rokytnou, zrcadlový sál ZŠ | Throughout | Own | | | |
Nikol Kučerová | Rokycany, ZŠ T. G. Masaryka | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Petr Lacek | Chomutov, SOŠ a VOŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Tomáš Landsinger | Praha 11, ZŠ Campanus | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
václav lichtág | Vlašim, ZŠ | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
václav lichtág ml | | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
jana lichtágová | Vlašim, ZŠ | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Tomáš Lipták | Mukařov, ZŠ | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Adam Lisner | Nučice, ZŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Jakub Ludvík | Nučice, ZŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Eliška Luttermannová | Jirkov, Dům dětí a mládeže | Throughout | Own | | | |
Matyáš Máka | Praha 4 - Kunratice, ZŠ Kunratice | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Karel Makovička | Jaroměřice nad Rokytnou, zrcadlový sál ZŠ | Throughout | Own | | | |
Aneta Makovičková | Jaroměřice nad Rokytnou, zrcadlový sál ZŠ | Throughout | Own | | | |
Gabriela Makovičková | Jaroměřice nad Rokytnou, zrcadlový sál ZŠ | Throughout | Own | | | |
Alexandr Malý | Praha 5, ZŠ pro žáky se specifickými poruchami chování | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Vojtěch Mareš | Praha 11, ZŠ Campanus | Throughout | Organized by GHBS - only there | | | |
Markéta Martincová | Praha 5, ZŠ pro žáky se specifickými poruchami chování | 24. 3. 2016 - 27. 3. 2016 | Own | | | |
Adam Martínek | Vrané nad Vltavou, sokolovna | Throughout | Own | | | |
Eliška Matějková | Hořovice, 1. ZŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
petr materna | Odolena Voda, ZŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
štěpán materna | Odolena Voda, ZŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Pavel Maxa | Vlašim, ZŠ | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Nikola Meluzinová | Vrané nad Vltavou, sokolovna | Throughout | Own | | | |
Marcela Minaříková | Mukařov, ZŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Matěj Mišovic | Vlašim, ZŠ | 23. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Martin Münch | Praha 11, ZŠ Campanus | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Nikol Nebehayová | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Tobiáš Novák | Odolena Voda, ZŠ | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Jakub Novotný | Benešov, Bývalé kasárny | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Petr Oliva | Tábor, ZŠ | 23. 3. 2016 - 27. 3. 2016 | Own | | | |
Šárka Opičková | Neveklov, Sokolovna | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Vojtěch Pavelka | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Zdeněk Pavelka | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Lenka Pavelková | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Nicol Pavlečková | Praha 11, ZŠ Campanus | Throughout | Own | | | |
Matěj Perník | Lochovice, ZŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Viktorie Pešková | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Rouhová Petra | | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Tadeáš Petránek | Praha 4 - Kunratice, ZŠ Kunratice | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Petr Písek | Hořovice, 1. ZŠ | Throughout | Own | | | |
Marta Písková | Hořovice, 1. ZŠ | Throughout | Own | | | |
Tereza Písková | Hořovice, 1. ZŠ | Throughout | Own | | | |
Andrea Pokorná | | Throughout | Own | | | |
Pavlína Pokorná | Praha 11, ZŠ Campanus | Throughout | Own | | | |
Filip Pokorný | Divišov, Sokolovna | Throughout | Organized by GBHS - both | | | |
David Povýšil | Praha 11, ZŠ Campanus | Throughout | Organized by GHBS - only there | | | |
Karel Prančl | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Kryštof Prančl | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
David Procházka | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Matěj Procházka | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Michal Procházka | Vrané nad Vltavou, sokolovna | Throughout | Own | | | |
Jakub Rott | Vrané nad Vltavou, sokolovna | Throughout | Own | | | |
David Sahula | Beroun, TJ Lokomotiva | 24. 3. 2016 - 27. 3. 2016 | Own | | | |
Vít Sahula | Beroun, TJ Lokomotiva | 24. 3. 2016 - 27. 3. 2016 | Own | | | |
Ivana Sahulová | Beroun, TJ Lokomotiva | 24. 3. 2016 - 27. 3. 2016 | Own | | | |
Duygu Savici | | 24. 3. 2016 - 27. 3. 2016 | Own | | | |
Marek Sedláček | | Throughout | Own | | | |
Julie Sejkorová | Vrané nad Vltavou, sokolovna | Throughout | Own | | | |
Tereza Sejkorová | Vrané nad Vltavou, sokolovna | Throughout | Own | | | |
Tomáš Sekyrka | Zdice, STZ | Throughout | Own | | | |
Hana Seménková | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Lenka Seménková | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Vít Skalický | Praha 11, ZŠ Campanus | 23. 3. 2016 - 27. 3. 2016 | Own | | | |
Konstantin Skrdlik | Český Brod, TJ Slavoj | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Ivana Sobotková | Beroun, TJ Lokomotiva | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Jan Spal | | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Silvan Spiess | | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Daniel Srb | | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Pavel Srb | | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Matěj Stančík | Hořovice, 1. ZŠ | Throughout | Organized by GHBS - only there | | | |
Lucie Stará | | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Nizar Steiner | | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Tadeáš Strnad | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Kristýna Suchá | | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Tomáš Svoboda | Praha 11, ZŠ Campanus | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Milan Škrdla | Praha 4 - Kunratice, ZŠ Kunratice | 24. 3. 2016 - 26. 3. 2016 | Own | | | |
Dominik Šrut | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
David Tran | Jaroměřice nad Rokytnou, zrcadlový sál ZŠ | Throughout | Own | | | |
František Tůma | Beroun, TJ Lokomotiva | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Tomáš Tůma | Velké Meziříčí, ZŠ Oslavická | Throughout | Own | | | |
Vendulka Urbancová | | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Pavel Urbanec | Český Brod, TJ Slavoj | 23. 3. 2016 - 25. 3. 2016 | Own | | | |
Pavel Urbanec ml. | | Throughout | Own | | | |
Petr Vácha | Votice, TKD Centrum Beztahov | Throughout | Organized by GBHS - both | | | |
Daniela Váchová | Rokycany, ZŠ T. G. Masaryka | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Karolina Váchová | Votice, TKD Centrum Beztahov | Throughout | Organized by GBHS - both | | | |
Martin Velebil | Vrané nad Vltavou, sokolovna | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Zdeněk Vlásek | Sedlčany, SOU | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Jasmin Vogt | | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Šimon Vokurka | Beroun, TJ Lokomotiva | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Jakub Josef Vondrák | Osov, ZŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Anežka Kateřina Vondráková | Osov, ZŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Daniel Votruba | Mukařov, ZŠ | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Matěj Vraj | Český Brod, TJ Slavoj | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Pavel Vraj | Český Brod, TJ Slavoj | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Dominik Vršecký | | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Jiří, Hana Vršecký, Kubátová | | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Karel Weishäupl | Rokycany, ZŠ T. G. Masaryka | 25. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Tobias Wilcke | | 24. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
radek záhejský | Beroun, TJ Lokomotiva | Throughout | Own | | | |
Šimon Záhořík | Lochovice, ZŠ | 26. 3. 2016 - 28. 3. 2016 | Own | | | |
Martin Zámečník | Praha 11, ZŠ Campanus | Throughout | Own | | | |
Lukáš Zeman | | Throughout | Own | | | |