Ge-Baek Hosin Sool

Taekwon-Do ITF School

Home page > Ge-Baek Hosin Sool > Events schedule > List of participants

První jarní soustředění - List of participants

NameGroupTermCestaCena (pro STM)Slevy (pro STM) 
Meryem AykanHořovice, 1. ZŠ14. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Michal Miroslav BártíkRokycany, ZŠ T. G. Masaryka15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Julie BerlováBenešov, Bývalé kasárnyThroughoutOwn  Zaplaceno
Nikolas BílýHoražďovice, Mateřská škola Na Paloučku15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Josef BodnárDolní Jirčany, ZŠ Ámos14. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Josef BodnárDolní Jirčany, ZŠ Ámos14. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Dana BodnárováDolní Jirčany, ZŠ Ámos14. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Antonín BřezinaDobříš, tělocvična u staré školy15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Jakub ČadaRokycany, ZŠ T. G. Masaryka15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Ivan DrobnýRokycany, ZŠ T. G. Masaryka15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own   
Tommy EmglmaierHoražďovice, Mateřská škola Na Paloučku14. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Antonín FichtnerPlaná nad Lužnicí, Sokolovna14. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Tomáš FichtnerPlaná nad Lužnicí, Sokolovna14. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Aneta FichtnerováPlaná nad Lužnicí, Sokolovna14. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Tomáš GregorSázava, ZŠ13. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Martina GregorováSázava, ZŠ13. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Antonín HabartaDobříš, tělocvična u staré školy15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
František HabartaDobříš, tělocvična u staré školy15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Albert Augustýn HasmandaHořovice, 1. ZŠ15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Maxim HavránekŠkvorec, sokolovna14. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Anastasiia HodlevskaSušice, zrcadlový sál v budově bazénu14. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Josef HoudečekSušice, zrcadlový sál v budově bazénu14. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Jakub JarolímHořovice, 1. ZŠ15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Nela JaruškováVelké Meziříčí, ZŠ Oslavická14. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Nina JaruškováVelké Meziříčí, ZŠ Oslavická14. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Václav KlempířSedlec-Prčice, ZŠ11. 3. 2024 - 13. 3. 2024Own  Zaplaceno
Hana KlempířováSedlec-Prčice, ZŠ11. 3. 2024 - 13. 3. 2024Own  Zaplaceno
Hana KlempířováSedlec-Prčice, ZŠ11. 3. 2024 - 13. 3. 2024Own  Zaplaceno
Anna Viktória KobrováDolní Jirčany, ZŠ ÁmosThroughoutOrganized by GBHS - both  Zaplaceno
Daniel KokešBeroun, TJ Lokomotiva13. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Jan KonečnýJaroměřice nad Rokytnou, zrcadlový sál ZŠ15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Jan KonečnýJaroměřice nad Rokytnou, zrcadlový sál ZŠ15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Miroslav KonečnýRokycany, ZŠ T. G. Masaryka15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Miroslav KonečnýRokycany, ZŠ T. G. Masaryka15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Rozárie LajtnerováZdice, STZ12. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Thao-Anička Le nguyen 15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Lukáš LibovickýVotice, TKD Centrum Beztahov15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Štěpán LibovickýVotice, TKD Centrum Beztahov15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Zuzana NáprstkováBeroun, TJ Lokomotiva15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own   
Son NguyenHořovice, 1. ZŠ15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Matěj NulíčekRokycany, ZŠ T. G. MasarykaThroughoutOwn  Zaplaceno
Štěpán ObrcianHořovice, 1. ZŠ15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Jana OdstrčilováDolní Jirčany, ZŠ Ámos13. 3. 2024 - 15. 3. 2024Own  Zaplaceno
David OprišHořovice, 1. ZŠ15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Bohdan PantoflíčekKlatovy, Gymnázium15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Bohdan PantoflíčekKlatovy, Gymnázium15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Vítězslav PosledníRokycany, ZŠ T. G. Masaryka14. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Jakub PospíšilPraha 4, Modřany, ZŠ Angelovova15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Zdenka PretlováSušice, zrcadlový sál v budově bazénu14. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Adam Jiří ProcházkaMníšek pod Brdy, ZŠ KomenskehoThroughoutOwn  Zaplaceno
Vladimír RadvanBeroun, TJ Lokomotiva15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own   
Daniel RajchartDolní Jirčany, ZŠ ÁmosThroughoutOwn  Zaplaceno
Matěj RůžičkaDobříš, tělocvična u staré školy15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Jan StoulilNová Ves pod Pleší, ZŠ15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Jakub SuchýBroumy, ZŠ16. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Karolína ŠimíkováHoražďovice, Mateřská škola Na Paloučku15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Jáchym ŠváchaHlásná Třebaň, Sokolovna15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Bao Ta GiaHořovice, 1. ZŠ15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Anh Duc TrinhRokycany, ZŠ T. G. Masaryka15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Kryštof VaďuraSušice, zrcadlový sál v budově bazénu14. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Gabriel ValtaZdice, STZ14. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Vladislav ValtaZdice, STZ14. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Vojtěch VarhanNová Ves pod Pleší, ZŠ15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Karolína VčelákováSedlec-Prčice, ZŠ11. 3. 2024 - 11. 3. 2024Own   
Karolína VčelákováSedlec-Prčice, ZŠ14. 3. 2024 - 14. 3. 2024Own   
Vojtěch VostrýČeský Brod, TJ Slavoj15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Gabriel VrtílkaKladno, Sportovní gymnáziumThroughoutOwn   
Jakub VyskočilPraha 11, ZŠ Campanus14. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Veronika VyskočilováPraha 11, ZŠ Campanus14. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Mykhaylo YurykVotice, TKD Centrum Beztahov15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own  Zaplaceno
Martin ZámečníkPraha 11, ZŠ CampanusThroughoutOwn  Zaplaceno
Dominik ŽbelBeroun, TJ Lokomotiva15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own   
Veronika ŽbelováBeroun, TJ Lokomotiva15. 3. 2024 - 17. 3. 2024Own