Ge-Baek Hosin Sool

Taekwon-Do ITF School

Home page > Ge-Baek Hosin Sool > Events schedule > List of participants

Velké letní taekwon-do a gumdo 26.8. -30.8. a Velké letní zkoušky 30.8. – 1.9. - List of participants

NameGroupTermCestaCena (pro STM)Slevy (pro STM) 
Oliver BenešNový Knín, ZŠThroughoutOwn   
Samuel BudišBeroun, TJ LokomotivaThroughoutOwn  Zaplaceno
Josef DandaNová Ves pod Pleší, ZŠ30. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own   
Krystof DandaNová Ves pod Pleší, ZŠ30. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own   
Tobias Michal DickerŠkvorec, sokolovna28. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own   
Amálie HeranováSedlec-Prčice, ZŠThroughoutOwn  Zaplaceno
Nikola HeranováSedlec-Prčice, ZŠThroughoutOwn  Zaplaceno
Jakub HladkýMníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho30. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own   
Jan HozmanSázava, ZŠThroughoutOwn   
Šimon HrbekDobříš, tělocvična u staré školyThroughoutOwn   
Jan HronPraha 11, ZŠ CampanusThroughoutOwn  Zaplaceno
Lenka HronováPraha 11, ZŠ CampanusThroughoutOwn  Zaplaceno
Matěj JanžuraDobříš, tělocvična u staré školyThroughoutOwn  Zaplaceno
Michaela JedličkováHrotovice, ZŠThroughoutOwn   
Jáchym Dan JonákHlásná Třebaň, Sokolovna28. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own  Zaplaceno
Pavel KalaPraha 8, Čimice, ZŠ LibčickáThroughoutOwn   
Msrtin Kestl ThroughoutOwn   
Jan KönigNový Knín, ZŠ29. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own   
Martin KönigNový Knín, ZŠ29. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own   
Tereza KönigováNový Knín, ZŠ29. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own   
Oliver KordaŘevnice, Sokolovna28. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own   
Julie KordováŘevnice, Sokolovna28. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own   
Alžběta KořánováSedlec-Prčice, ZŠ28. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own  Zaplaceno
Josefína KratochvílováHrotovice, ZŠ30. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own  Zaplaceno
Lucie KuběnováMníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho29. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own   
Alena Olga KurucováDobříš, býv. rukavičkářské závody29. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own   
Jana KuželováMilovice, ZŠThroughoutOwn  Zaplaceno
Štěpán LibovickyVotice, TKD Centrum Beztahov29. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own  Zaplaceno
Lukáš LibovickýVotice, TKD Centrum Beztahov29. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own  Zaplaceno
Anton LopatkoŽelezný Brod, ZŠThroughoutOwn   
Dominik MištunaDobříš, tělocvična u staré školyThroughoutOwn  Zaplaceno
Petr MusialHlásná Třebaň, SokolovnaThroughoutOwn  Zaplaceno
Filip NěmecČeský Brod, TJ Slavoj29. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own  Zaplaceno
Kryštof NěmecČeský Brod, TJ Slavoj29. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own  Zaplaceno
Kateřina NevímováMilovice, ZŠThroughoutOwn  Zaplaceno
Magdalena NevímováMilovice, ZŠThroughoutOwn  Zaplaceno
Nikola NovotnáDobříš, tělocvična u staré školyThroughoutOwn  Zaplaceno
Lukáš NovotnýDobříš, tělocvična u staré školyThroughoutOwn  Zaplaceno
Ondřej NovotnýDobříš, tělocvična u staré školyThroughoutOwn  Zaplaceno
Klára OktábcováPraha 5 - Zbraslav, Centrum TřešňovkaThroughoutOwn   
Kryštof PekárekHlásná Třebaň, SokolovnaThroughoutOwn   
Jan SnopekHlásná Třebaň, SokolovnaThroughoutOwn  Zaplaceno
Jakub SochorPraha 11, ZŠ CampanusThroughoutOwn   
Jan SochorPraha 11, ZŠ CampanusThroughoutOwn   
Radek SochorVotice, Sportovní příprava - Centrum Beztahov29. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own   
Roman SochorSedlec-Prčice, ZŠ29. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own   
Johana SochorováSedlec-Prčice, ZŠThroughoutOwn   
Blanka SolařováDobříš, tělocvična u staré školy30. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own   
Filip StrejčekHlásná Třebaň, SokolovnaThroughoutOwn  Zaplaceno
Jakub UrbánekPlaná nad Lužnicí, Sokolovna30. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own   
Viktor VaškovicVotice, Sportovní příprava - Centrum Beztahov29. 8. 2024 - 1. 9. 2024Own   
Jan VondráčekKladno, Sportovní gymnáziumThroughoutOwn   
Vojtěch VondráčekKladno, Sportovní gymnáziumThroughoutOwn