Ge-Baek Hosin Sool

Taekwon-Do ITF School

Home page > Ge-Baek Hosin Sool > Events schedule > List of participants

1. letní taekwon-do a hopae 7.7.- 11.7. a 1. letní zkoušky 11.7. - 15.7. - List of participants

NameGroupTermCestaCena (pro STM)Slevy (pro STM) 
Jiří AbrahamHořovice, 1. ZŠ13. 7. 2024 - 15. 7. 2024Own   
Alina AtroshenkoTurnov, ZŠThroughoutOwn   
Julie BerlováBenešov, Bývalé kasárnyThroughoutOwn   
Tereza BradáčováMníšek pod Brdy, ZŠ KomenskehoThroughoutOwn   
Jáchym DušánekDobříš, tělocvična u staré školy12. 7. 2024 - 15. 7. 2024Own   
Tomáš DušánekDobříš, tělocvična u staré školy12. 7. 2024 - 15. 7. 2024Own   
Justýna DušánkováDobříš, tělocvična u staré školy12. 7. 2024 - 15. 7. 2024Own   
Albert Augustýn HasmandaHořovice, 1. ZŠ10. 7. 2024 - 15. 7. 2024Own  Zaplaceno
Michaela HelebrantováNeveklov, Sokolovna7. 7. 2024 - 10. 7. 2024Own   
DOMINIK HOLEČEKOdolena Voda, ZŠThroughoutOrganize by GHBS - only back   
Jiří JuránekHrotovice, ZŠ11. 7. 2024 - 15. 7. 2024Own  Zaplaceno
Vojtěch JuránekHrotovice, ZŠ11. 7. 2024 - 15. 7. 2024Own  Zaplaceno
Anna Viktória KobrováDolní Jirčany, ZŠ ÁmosThroughoutOwn   
Daniel KokešBeroun, TJ Lokomotiva11. 7. 2024 - 15. 7. 2024Own   
Marian KošaNový Knín, ZŠThroughoutOwn   
Daniel KouraKrhanice, ZŠThroughoutOwn  Zaplaceno
Jindřich Kuželka 11. 7. 2024 - 15. 7. 2024Organize by GHBS - only back  Zaplaceno
Anna KuželkováDobříš, tělocvična u staré školy11. 7. 2024 - 15. 7. 2024Organize by GHBS - only back  Zaplaceno
Inés Lepee RiveroŠkvorec, sokolovna8. 7. 2024 - 12. 7. 2024Own   
Nikola NovotnáDobříš, tělocvična u staré školyThroughoutOwn  Zaplaceno
Lukáš NovotnýDobříš, tělocvična u staré školyThroughoutOwn   
Ondřej NovotnýDobříš, tělocvična u staré školyThroughoutOwn   
David OprišHořovice, 1. ZŠ11. 7. 2024 - 15. 7. 2024Own   
František PeroutkaPraha 4, Modřany, ZŠ AngelovovaThroughoutOrganize by GHBS - only back   
Marie PeroutkováPraha 4, Modřany, ZŠ AngelovovaThroughoutOrganize by GHBS - only back   
Zdenka PretlováSušice, zrcadlový sál v budově bazénu11. 7. 2024 - 15. 7. 2024Own  Zaplaceno
Michal ŘehákMilovice, ZŠ11. 7. 2024 - 15. 7. 2024Own   
Magdaléna ŘíčařováJabloné v Podještědí, ZŠ a ZUŠThroughoutOwn  Zaplaceno
Maxmilián SítníkVotice, TKD Centrum BeztahovThroughoutOwn   
David ŠtochlHořovice, 1. ZŠThroughoutOwn  Zaplaceno
Jáchym ŠváchaHlásná Třebaň, Sokolovna8. 7. 2024 - 15. 7. 2024Own   
Jiří TichýKladno, Sportovní gymnázium11. 7. 2024 - 15. 7. 2024Own  Zaplaceno
Samuel TokarDolní Jirčany, ZŠ ÁmosThroughoutOwn  Zaplaceno