Ge-Baek Hosin Sool

Škola Taekwon-Do ITF

Již dnes jsme nastartovali nové on-line lekce, které budeme dle rozpisu v kalendáři vysílat téměř každý den. Dále jsou přístupná on-line videa a běží soukromé lekce. Můžete také opět žádat o soukromé tréninky zdarma viz aktuality.

Děkuji a solte to dál i v Novém roce!

Váš mistr 

Přihlášení na akci

Jak přihlašování funguje

Přihlašování nahrazuje dřívější zasílání přihlášek na email. V okamžiku, kdy vyplníte a odešlete následující formulář, jste na akci přihlášeni a počítáme s Vámi. Na zadaný email Vám zároveň pošleme tyto informace, abyste si je mohli uschovat.

Pokud z nějakého důvodu bude potřebovat údaje změnit, zašlete tyto změny na email info@tkd.cz (přes webové rozhraní není možné změny provádět).

Při přihlašování více osob najednou zadávejte jednotlivé osoby postupně. Slevy za 3 a další členy rodiny zaškrtejte sami (na chybně vyplněné slevy nebude brán zřetel).

Akce: Velké letní soustředění
Číslo svazového průkazu nebo Rodné číslo: Proč chceme toto číslo? Neznám číslo průkazu?
Příjmení: Příjmení pište i s diakritikou, např. Čížek, Nováková, ...
Jméno: Jméno pište i s diakritikou, např. Kateřina, Čeněk, ...
Email:
Celé:
Cesta:
Chci uplatnit slevu:
(Pro tuto slevu musí být vyplněno číslo průkazu nebo rodné číslo.)
Způsob platby:
Poznámka:
Cena: 6 650,-

Na akcích školy pořizujeme fotografie a videa pro umístění na naše weby a propagační materiály. Pokud si nepřejete na nich být, domluvte se přímo na místě s fotografem. Najdete-li na webu vaší fotografii a nechcete-li, aby zde byla umístěna, napište nám to do emailu a my ji odstraníme.