Ge-Baek Hosin Sool

Taekwon-Do ITF School

There is no equivalent for english. Czech text: MČR

November 8, 2022

There is no equivalent for english. Czech text:

Taekwon!

v příloze mailu naleznete nominaci na letošní MČR. Prosím řeště s námi aktivně změny nominačních technik nebo, že se nevejdete do váhovky nejpozději na páteční registraci. Změna váhy při sobotní kontrole váhy juniorů stojí 1000Kč viz svazové propozice. Sebeobrana juniorů musí dodat scénář, ideální zítra na tréninku (úterý). Vše na info@tkd.cz.

S sebou školní výborně padnoucí, nažehlený a bělostný dobok, školní mikinu (kdo ještě nezávodil na MČR dostane zdarma - pokud jste již nedostali přihlašte se u Kačky nebo Martina nejlépe na tréninku, pár mikin vezmeme sebou i pro lidi ke koupi), školní chrániče (vyjímku mají reprezentanti na svoji repre výbavu a Ukrajinci na dovezenou výbavu), vlastní ručník, dobrou náladu a výbornou formu. Koučové kromě mikiny GBHS tričko a ideálně i GBHS kalhoty. Sebeobrany další nutnou výbavu. 

Strava, ubytování, doprava zajištěna všem v potřebné míře. Pití nutno sebou, do busu i do haly. Všichni kromě juniorů mají zajištěno vše od pátku do sobotního večera. Junioři od sobotního večera do nedělního odpoledne. Dosavadní požadavky na vlastní cesty a ubytování jsme všechny akceptovali. Můžeme vyhovět i žádostem na ubytování nebo cestu busem navíc (nebo mimo běžný program). Cena je 500Kč za noc, 300 Kč jedna cesta busem. Strava budeme řešit operativně na místě do 150 kč za jídlo. I Vy, co jste nás již o toto žádali, potvrďte prosím do středy 22:00, že jsou tyto ceny akceptovatelné. Později již nebudeme schopni pravděpodobně zajistit za tuto cenu nebo vůbec. Vše na info@tkd.cz.

Startovné bude uhrazeno všem, kteří budou mít na sobě po dobu přítomnosti v hale, při registraci a kontrole váhy školní mikinu.

Bližší info o časech příchodů do haly, registrace, adresy haly atd...naleznete zde https://www.taekwondo.cz/soubory/2022-11-mcr-dan-propozice.pdf

Sraz na odjezd v pátek v 12:20 nejpozději zastávka busu Jarníkova, Praha Chodov, směr od Chodova na Brno. V sobotu tamtéž 13:00 nejpozději. Pokud nestihnete autobus zde, můžete nastoupit ještě 90 minut po srazu na dalničním MC Donaldu u Velkého Meziříčí směr Brno. Zde nastoupí všichni moravští členové výpravy, kromě těch s nahlášenou vlastní dopravou. Návrat operativně upřesníme dle délky soutěže.

Taekwon

author: Martin Zámečník


Show all