Ge-Baek Hosin Sool

Taekwon-Do ITF School

There is no equivalent for english. Czech text: Prognóza znovu otevření tréninků

March 24, 2020

There is no equivalent for english. Czech text:

Vážení členové, 

 

situace se sice velmi dynamicky vyvíjí, nicméně z aktuálních prohlášeních vlády je patrné, že zákaz vycházení byl posunut pouze o týden a taktéž vláda vyhlásila, že situaci s dalšími omezeními začne rozvolňovat po Velikonocích. Aktuálně velmi intenzivně pracujeme na domácích tréninkových videí, které Vám rozesíláme a jsou přístupny na našich webových stránkách po jednoduchém přihlášení. Pokud příští týden přestane platit zákaz vycházení a situace s koronavirem bude lepší a stabilnější, rádi bychom začali rozjíždět pravidelné tréninky s patřičnými hygienickými opatřeními, v malých skupinkách a v souladu s aktuálními nařízeními viz. např. maximálně 30 osob. Pokud počasí dovolí, tak jako před několika dny, byli by možné i tréninky venku (kvůli bezpečnosti by takové tréninky byli i lepší). S ohledem na včerejší prohlášení ministerstva školství se předpokládá návrat dětí do škol v druhé polovině května. Toto nařízení společně s masovými sportovními akcemi považuje vláda za poslední krok k návratu k běžnému stavu a tím pádem to v tuto chvíli berte jako nejpozdější prognózu rozjetí naprosto všech tréninků. 

Aktuálně také připravujeme nový plán soustředění s ohledem na změněný termín ME (zatím není potvrzen, ale předpokládáme druhou polovinu srpna) a součastnou situaci. Plán soustředění v nejbližších měsících včetně soustředěních v cizině bude znám nejpozději s vyhlášením ukončení všech omezení, která se dotýkají našich akcí. Na prvním místě je bezpečnost našich členů. Zárověň chceme ujistit všechny přihlášené na poslední víkend 2. zimního soustředění a velkého jarního soustředění, že o své zálohy (případně celé platby) nepřijdou. Finální řešení rozhodneme s uveřejněním nového plánu akcí. 

Závěrem bychom rádi poděkovali za množství pozitivních reakcí na naše domácí tréninková videa, které nás motivuje k dalšímu natáčení. Děkujeme Vám za podporu a jako taekwondisté buďme příkladem dodržování nařízení, tak aby jsme se brzy setkali na našich trénincích a akcí. 

Taekwon!!!

Váš mistr

author: Kateřina Zimmermannová


Show all