Ge-Baek Hosin Sool

Taekwon-Do ITF School

There is no equivalent for english. Czech text: Velké podzimní soustředění

October 18, 2019

There is no equivalent for english. Czech text:

  Vážení taekwondisté,

nezapomeňte na dnešní uzávěrku slev na přihlášení, zálohy a nahlášení vlastní cesty. Samozřejmě se můžete ale přihlásit i později a stále využívat i ostatní slevy až do chvíle, pokud nevyhlásíme stop stav kvůli limitovanému ubytování. Především členové týmů nezapomeňte se včas přihlásit minimálně na dobu, na kterou jste se s týmem dohodli (pokud není dohoda jasná, platí první pátek až neděle večer). Tuto slevu sice není možné při přihlášení navolit, ale všichni členové týmu tul včetně náhradníků a sebeobrany a všichni nominování a závodící veteráni mohou počítat s běžnou STM/STS slevou - tedy 40%. Sleva se vztahuje na všechny dny, kdy kompletní tým může nacvičovat tul tým nebo sebeobranu. STS a nominovaní veteráni mají slevu na 2 dny.

Přijeďte na soustředění a uvidíte další pokroky a vylepšení našeho nového centra v Beztahově. Přijeďte si kvalitně zacvičit, připravit se na zkoušky a závody a nominovat se na MČR a třeba potom i na ME v Praze 2020. Čím delší doba, tím větší šance se dobře připravit na závody, zkoušky a více se naučit.

Tak jako vždy upozorňuji, že hlavním úkolem soustředění není vždy udělat zkoušky. To ani nejde. Šance na zkoušky se podstatně snižuje obtížností zkoušek s rostoucím páskem a naopak se zvyšuje četností tréninků a strávených dní na soustředěních, které jsou mimořádně intenzivní a každý den odpovídá přibližně měsíci běžných tréninků.

Soustředění je taky důležité pro všechny začátečníky, kteří mají možnost (někteří loňští poslední) získat první zkoušky a často vysněný dobok.

Držím Vám palce, ať Vám pomůžeme si prostřednictvím soustředění splnit Vaše sny !

author: Martin Zámečník


Show all