Ge-Baek Hosin Sool

Taekwon-Do ITF School

There is no equivalent for english. Czech text: STM

October 16, 2019

There is no equivalent for english. Czech text:

 Vážení nominovaní STMkaři,

sraz je tuto sobotu v 10:15 ve vstupní hale Sportovního centra Nymburk, ulice Sportovní. Žáci (mladší i starší, kluci i holky) odjezd tentýž den po skončení vlastních disciplín. Cesta vlastní, ubytování (juniorům mladším i starším, kluci i holky)  i strava všem zajištěna zdarma po nutnou dobu.

SEBOU:

- všichni, co tento rok nezávodili - vyplněné čestné prohlášení o zdravotní způsobilosti http://taekwondo.cz/dokument_legislativa/potvrzeni.pdf

- matsogáři - vlastní ručník, kompletní chrániče (ruce, nohy, zuby) plus přilbu a holeně. Kluci suspenzor. Vše pouze schváleného typu (nedoporučujeme jiné než školní).

- všichni dříve nominovaní na MČR školní mikiny - starší junioři (kluci i holky) budou připraveni koučovat a pomáhat s organizací

- všichni závodní dobok (tedy čistý a nažehlený reprezentativní dobok předpisové barvy a padnoucí velikosti bez záplat a děr ze školním logem)

- junioři a juniorky, kteří se nemusí vážit do matsogi a nesecvičují týmové tuly nebo sebeobranu, mohou přijet až v neděli ráno, ale musí na sobotní registraci zaslat po někom čestné prohlášení o zdravotní způsobolisti, pokud tento rok ještě nezávodili (Sonkal open nebo 1.STM). Tuto skutečnost musí do pátečního poledne nahlásit mailem na info@tkd.cz.

Taekwon!!!

 

author: Martin Zámečník


Show all