Ge-Baek Hosin Sool

Taekwon-Do ITF School

There is no equivalent for english. Czech text: další info MČR

November 7, 2018

There is no equivalent for english. Czech text:

Vlček, Halperin, El-dunia, Parchomenko, Snížek, Svatek R., Svatková, Kudová, Bulířová, Smrčinová, Meduňová T., Janoušková A., Odstrčilová, Fischerová, Stanoeva, Petrová, Abdallová, Sova, Selichar, Koubek budou odjíždět v neděli v 5:40 přesně, z autobusové zastávky Jarníkova v Praze na Chodově jako obvykle, na závody. Autobus udělá další zastávky v 6:15 na dálniční benzínové pumpě - Ostředek - Bělčice a v 7:15 dálniční Mc Donalds - Velké Meziříčí. Nutno být v 8:30 v doboku v hale.

Svobodová, Jakobová, Komárková, Hejtmánek budou odjíždět v sobotu odpoledne, tak aby byli na převážení v hale 17:00 Ve středu se pro tyto, pokusím zajistit jedno osobní auto a následně nejpozději ve čtvrtek upřesním informace o dopravě. V případě nutnosti pojede Kamila.

Všichni ostatní budou odjíždět ve 14:20 v pátek z autobusové zastávky Jarníkova v Praze na Chodově jako obvykle, na závody. Autobus udělá další zastávky v 14:55 na dálniční benzínové pumpě - Ostředek - Bělčice a v 16:00 dálniční Mc Donalds - Velké Meziříčí. Nutno být v 17:00 na registraci v hale.

Všichni budou odjíždět v sobotu po skončení soutěžního dne autobusy, případně junioři a juniorky po skončení nedělního soutěžního dne. Dle nominace a výše zmíněného rozpisu,bude zajištěna všem členům STM, STS a rozhodčím strava (hotelová bufetová snídaně, obědy a večeře dovážkou pizzy, řízků, číny, atd) ,ubytování, startovné a doprava (učitelé mohou při plně naloženém autě dát cestovné na měsíční výkaz) . Bohužel rozšíření počtu ubytovaných nebo na dopravu je možné pouze velmi obtížně, když někteří jiní nevyužijí dopravu nebo ubytování s námi. Za což budeme vděční, ale potřebujeme o tom obratem informovat.

author: Martin Zámečník


Show all