Ge-Baek Hosin Sool

Taekwon-Do ITF School

There is no equivalent for english. Czech text: MČR

October 26, 2018

There is no equivalent for english. Czech text:

Vážení,

nominace na MČR v mladších žácích/žákyních, žácích/žákyních, mladších juniorech/juniorkách a taktéž starších bude, tak jak bylo oznámeno na soustředěních Nejen STM, secvičování týmů a závodech STM, totožná s nominací na poslední závody STM. Členi STM, kteří se nemohli účastnit těchto závodů budou nominováni na základě účasti na Velkém podzimní, při neúčasti mi zavolají a probereme ideálně na tréninku. Finální nominace u dospěláků a veteránů proběhne na Velkém podzimním soustředění s ohledem na STS smlouvy a aktuální výkonnost.

Propozice naleznete zde: http://taekwondo.cz/dokument/2018_mcr_propozice_opravene.pdf

Škola zajistí přihlášení k závodu, ubytování i stravě. Dále zajistí společnou dopravu z a do Prahy, koučovský a rozhodčovský servis. Startovné bude proplaceno členům STM a STS pod podmínkou ustrojenosti ve školní mikině. Kdo závodí na MČR poprvé může si mikinu vyzvednout na soustředění nebo mých trénincích před MČR. Všechny náklady budou proplaceny reprezentantům, koučům (ustrojenost školní mikina a kalhoty) a rozhodčím. Bližší info na soustředění nebo zde do úterý po soustředku.

Obhájíme opět nejúspěšnější školu?! Právě Vy můžete být to pověstné zrnko na misce vah.

Taekwon zdraví mistr Martin Zámečník

p.s: Muna pochopí, že byla nominována. Omluvení z posledního STM např. Vlásek, Krbcová... se ozvou nebo ideálně se dostaví na soustředko.

author: Martin Zámečník


Show all