Ge-Baek Hosin Sool

Taekwon-Do ITF School

There is no equivalent for english. Czech text: MČR

October 30, 2017

There is no equivalent for english. Czech text:

Vážení závodníci, rodičové,

tento víkend proběhne Mistrovství České republiky v TKD ITF v Sportovním centrum Nymburk, Sportovní 1801/2, Nymburk. Junioři a juniorky závodí pouze v neděli. Všichni ostatní včetně sebeobran závodí pouze v sobotu. V pátek proběhne registrace všech závodníků s vážením, ale v neděli závodící juniorská skupina se váží v sobotu. Toto vážení je pouze kontrola již předen nadiktované váhy z páteční registrace. Změna váhovky na sobotním vážení již není možná.

Předpokládaná ukončení soutěže jsou mladší a starší žáci a žákyně v sobotu ve 15:00, veteránská a seniorská věková skupina do 20:00, junioři do 16:00 v neděli. Předpokládám, že sestavy vždy budou jako první a nominovaní pouze na ně skončí brzy po zahájení soutěže.

Sraz na páteční registraci proběhne ve vstupní hale Sportovního centra 17:30. Sraz na sobotní soutěž pro neubytované lidi je 8:15 v hale. Sraz na sobotní kontrolu váhy pro juniory a juniorky proběhne v 17:00 u místnosti na vážení. Sraz na nedělní soutěž pro neubytované lidi je 8:15 v hale.

Zde je seznam v sobotu závodících, kteří nezávodí v matsogi nebo jsou v nejtěžší kategorii (členi týmů ale musí večer secvičovat), takže jim nebudu objednávat ubytování a platí pro ně až sraz v sobotu ráno v 8:15 v hale:

Senioři: Karchanov, Vích, Aprik, Šmejkal, Lex, Hajtman, Procházka

Seniorky: Kundrátová, Měřínská, Kvasničková

 Mladší žákyně: Vyhnálková, Janoušková, Frajová

Mladší žáci: Perník, Addar, Weishampl, Košta, Baroch, Materna, Vích, Kotlín, Sahula

 Žáci: Hagara, Halperin, Smrž, Ungrman, Pavelka, Růžička, Hořejší, El-Dunia, Máka

 Žákyně: Bulířová, Krbcová, Smrčinová, Sejkorová, Ungrmanová, Nebehayová, Mašterová, Juránková, Svobodová

Veteráni: Samussev, Vasserbauer, Bradáč, Kotlín, Procházka, Lichtág

Veteránky: Seménková, Kostolná

Zde je seznam v neděli závodících, kteří nezávodí v matsogi nebo jsou v nejtěžší kategorii (členi týmů ale musí večer secvičovat), takže jim nebudu objednávat ubytování a platí pro ně až sraz v neděli ráno v 8:15 v hale:

Junioři: Procházka, Heřman

Juniorky: Kubiatková, Svatková, Lichtágová, Kudová

V seznamech výše jsem mohl udělat chybu, protože všichni nejsou zvážení a u některých jsem odhadoval, že jsou v nejtěžší váhovce a nemusí se vážit. Pokud tomu tak není, neprodleně mě kontaktujte.

VŠICHNI OSTATNÍ MAJÍ ZAJIŠTĚNO UBYTOVÁNÍ PŘÍMO VE SPORTOVNÍM CENTRU. Cena ubytování je 400Kč za noc. Prosím maximálně dodržte seznamy výše. Nicméně uvítáme každého, kdo mi např. díky blízkému bydlišti nahlásí do čtvrtečního rána, že má ubytování zajištěno jinak. Stejně tak mi nahlašujte, pokud díky např. rodině nejste schopni logisticky zajistit různé příjezdy členů rodiny a vyžadujete ubytování jinak. Necvičící členové rodin mohou také žádat o ubytování s výpravou, ale díky velikosti výpravy a malé ubytovací kapacitě nemohu nic dopředu garantovat. Budeme se snažit vyhovět všem požadavkům a ve čtvrtek v noci nebo pátek ráno budu schopen potvrdit volný počet míst pro fanoušky.

Zajištění stravy bude probíhat následovně. Snídaně je automaticky připojena k ubytování. Obědy a večeře stojí 130Kč za kus a lístky budou k vyzvednutí přímo u kaučů na místě. Není třeba objednávat dopředu.

Všichni závodníci, kteří tento rok ještě nezávodili, musí na páteční registraci doručit prohlášení o zdravotní způsobilosti. Možno vytisknout zde: http://taekwondo.cz/dokument_legislativa/potvrzeni.pdf

Startovné je 400Kč a hradí se stejně jako ubytování a strava v hotovosti na místě. Všichni členové STM a STS s platnou smlouvou a členové týmových disciplín mají startovné zdarma.

Škola zajistí všem závodníkům koučovský, rozhodčovský a přihlašovací servis zdarma. 

Státní reprezentanti s platnou smlouvou pro tento rok mají uhrazeno ubytování i stravu. Taktéž rozhodčí, kteří budou jeden den rozhodovat. Taktéž vítězové nejúspěšnějších závodníků ve svých věkových kategoriích (bude vráceno při odjezdu). Taktéž členi týmů s 3 a více zlaty za týmové disciplíny (bude vráceno při odjezdu). Taktéž koučové, kteří budou jeden den koučovat nebo se starat o organizaci a jeden závodit. Juniorští zájemci s červeným páskem a vyšším do čtvrtka hlašte svůj zájem přijet již v sobotu ráno a koučovat a taktéž veteráni nebo senioři zájem zůstat na neděli. Při větším zájmu vyberu a potvrdím ve čtvrtek v noci nebo pátek ráno do mailu.

Doprava vlastní. Učitelé při naplnění auta minimálně 3 závodníky, kouči nebo rozhodčími mohou cestovné napsat na měsíční výkazy.

SOLBA NAD ZLATO!!!!

Taekwon

author: Martin Zámečník


Show all