Ge-Baek Hosin Sool

Škola Taekwon-Do ITF

Úvodní strana > Nábor nových členů

Nábor nových členů

Kdy a kam můžu přijít?

Můžete přijít na jakýkoli trénink v průběhu celého roku, který naleznete v

Kdo může přijít?

Kdokoli. U čtyř až pětiletých dětí je lepší, když s dítětem cvičí starší sourozenec, rodič nebo prarodič. Máte-li nějaký zdravotní handicap, je možné Vám trénink individuálně přizpůsobit. Přístup trenéra k Vám je samozřejmě adekvátní Vašemu fyzickému stavu (věku). V naší škole aktuálně cvičí studenti od 4 do 60 let.

Musím něco platit?

Rozhodně NE! Měsíc, ve kterém přijdete, máte kompletně zdarma. Umožňujeme tak začátečníkům, aby se nezávazně a zdarma seznámili s TKD a naší školou a zkusili si trénink tohoto jedinečného korejského bojového umění.
Bližší informace o placení viz členské příspěvky.

První trénink

Co budu na tréninku dělat jako začátečník?

Nebudeme po Vás rozhodně chtít nic, čeho nejste fyzicky schopni. TKD učíme techniku po technice a jenom tak je zaručen rychlý rozvoj žáků. Rozhodně Vás nenecháme na prvním tréninku přerážet cihly nebo se prát. Budete cvičit základní techniky, strečink, základní sebeobranu, lehké kondiční cvičení. Jde nám o to, naučit Vás bojové umění se vším všudy. Náročnost cvičení si můžete přizpůsobit i sami počtem tréninků. Pro začátek doporučujeme pravidelně minimálně jeden trénink týdně plus alespoň část nejbližšího soustředění.

Co mám mít s sebou?

Doporučujeme zkusit si trénink již na první hodině, protože tak nejlépe poznáte, co je to TKD. Můžete se ale také Vašeho prvního tréninku zúčastnit pasivně - jako diváci. Na cvičení stačí mít s sebou tepláky a tričko. Cvičíme naboso (v případě zdravotních problémů možno cvičit v lehké sportovní obuvi).

Je to bezpečné pro zdraví?

V tabulkách úrazovosti jsou bojová umění obecně až daleko za populárním hokejem, fotbalem nebo třeba volejbalem. Cvičení TKD je prospěšné nejen pro zdraví fyzické ale i psychické. Má velmi pozitivní vliv na správné držení těla a také na posílení a protažení celého těla vůbec. Výborně funguje jako relaxace.

Proč GBHS?

Proč zrovna Vaše škola?

Opravdu mnoho důvodů. Jsme největší a nejrozšířenější škola v České republice. Máme největší a nejpestřejší nabídku tréninků (všechny za jednu bezkonkurenční cenu), soustředění, zkoušek atd. Máme pravidelné tréninky po celý rok - tedy i přes letní prázdniny. Umožníme Vám od samých začátků cvičit s korejským mistrem. Vedení školy se TKD věnuje již několikátým rokem profesionálně. Individuální přístup ke každému žáku...

Výbavu pro cvičení a zkoušky na technické stupně poskytuje naše škola zdarma.

V mém okolí Vaše škola nepůsobí a já bych opravdu rád(a) cvičil(a).

Kontaktujte nás. Třeba v místě Vašeho bydliště nebo poblíž působí jiná škola, kterou Vám doporučíme. V opačném případě nám můžete pomoci zorganizovat ve Vaší blízkosti novou skupinu nebo se alespoň účastnit našich soustředění či individuálních lekcí.

Už jsem TKD ITF cvičil(a)...

Výborně. Nebojte se znovu začít. Váš technický stupeň je stále platný, i když třeba bude nějakou dobu trvat, než si své znalosti a dovednosti oživíte.

Přihláška

Abyste se stali členem naší školy, je třeba vyplnit elektronickou přihlášku. Přihlášku nemusíte vyplňovat před příchodem na první trénink. Nejprve přijďte, vyzkoušejte si s námi cvičit, domluvte se s učitelem na všem potřebném a teprve v průběhu prvního měsíce (který máte zdarma) vyplňte přihlášku.

Jakékoli další dotazy rádi zodpovíme na mailu info@tkd.cz nebo na telefonním čísle (+420) 603 302 739 (Martin Zámečník).