Úvodní strana > Ge-Baek Hosin Sool > Sportovní centrum

Sportovní centrum

Beztahov u Votic


Pronájem haly, sportovní akce, ubytování

Pronájem haly

Naše škola Taekwon-do vystavila zbrusu novou sportovní halu, kterou máme zájem pronajímat veřejnosti. Hala se nachází na Beztahově, přímo u spojnice nádraží a města. Nechceme, aby hala sloužila pouze naší škole, která zde nabízí pravidelné lekce korejského bojového umění Taekwon-do a všeobecné sportovní přípravy. Hala má kompletní zázemí šaten, toalet, sprch i skladovacích prostor. Je také vybavená základní výbavou (branky, basketbalové koše, síť, míče). Protože jsme bojové umění, vlastníme také tatami, které mohou posloužit velmi dobře jako ideální podlaha pro jógu, gymnastiku, aerobic, atd. Další výbavu postupně zabezpečujeme dle zájmu uživatelů.

Máme zájem především o celoroční pronajímatele (10 měsíců v roce a více) a velmi rádi bychom poskytli zázemí jakémukoliv votickému sportovnímu klubu, který by hledal pronájmy i ve více dnech v týdnu.

Cena nájmu haly za hodinu: 800 - 1 000 Kč (dle počtu hodin, půldny a celé dny se slevou).

O další informace, případně domluvu prohlídky, můžete požádat na e-mailu info@tkd.cz nebo na telefonu správce areálu pana Adama Procházku 775 602 506.

Ubytování

Připravujeme pro Vás ubytování ve 4 srubech vždy po 15 palandách na srub. Sruby jsou vybaveny, toaletami, sprchami, ledničkami a nezbytným uložným prostorem. Ideální pro sportovní soustředění nebo pobyty rodičů s dětmi atd... Bližší info brzy.

Další rozvoj

Celý areál sportovního centra dále zvelebujeme, a kromě již vystaveného ubytování, technického zázemí, bazénu, trampolíny v nejbližším roce nabídneme také menší fotbalové hřiště, multifunkční venkovní hřiště nebo větší workout s prvky pro bojová umění a parkour. Držte nám palce. O podporu toho projektu nyní žádáme národní sportovní agenturu. Pevně doufáme, že se nám v areálu podaří v nejbližších letech vystavět také krytý bazén, saunu, posilovnu a další tréninkové zázemí v četně restaurace.

Lokalita

Beztahov u Votic, na spojnici nádraží a města.

GPS: 49.6381419N, 14.6232017E

Mapa

Kontakt

Adam Jiří Procházka

Provozovatel

Škola taekwon-do I.T.F. GE-BAEK HOSIN SOOL, z.s.
IČ: 70867968
Kontaktní adresa: Láskova 1802, Praha 11, 148 00

Fotogalerie

gallery_made_with_nanogallery2

Video