Ge-Baek Hosin Sool

Škola Taekwon-Do ITF

Úvodní strana > Ge-Baek Hosin Sool > Speciální programy

Tréninky - speciální programy

"Chceme toto krásné bojové umění nabídnout opravdu každému, kdo má zájem. To je cíl školy Ge-baek Hosin sool!"

Martin Zámečník, předseda školy

Individuální program - soukromé lekce

Je určen pro lidi, kteří nemohou chodit na normální tréninky nebo mají zájem o intenzivnější individuální výuku. Podmíněno členstvím ve škole a svazu. V rámci tohoto programu nabízíme na každý týden hodinový trénink s velmi intenzivním osobním přístupem. Hodiny možno spojit - například jednou za dva týdny dvojhodinový trénink. Pravidelně zkoušky. Nabídka školních soustředění. Cena pro jednotlivce na lekci je 700,- Kč (dva lidé 900,- Kč, tři lidé 1100,- Kč). Cena obsahuje práci učitele, pronájem prostor a školné (školné pouze při 6 lekcích měsíčně a více). Tréninky mohou po domluvě probíhat i mimo naše taekwon-do centrum v Praze na ZŠ Campanus.

Intenzivní výuka formou krátkodobého semináře

Jste-li skupina necvičící TKD ITF a máte zájem například o víkendové intenzivní cvičení TKD (5 hodin denně a více) nebo pouze jeho část (např. sebeobrana nebo jedinečné kopací techniky TKD atd…). Můžeme zajistit i prostory. Možno zapojit exhibiční vystoupení, videoprojekci, maximálně individuální přístup s více trenéry a asistenty - vše na vzájemné dohodě.

Chceme pomáhat

Jste-li organizace, jejíž členové si nemohou z různých důvodů dovolit řádné členství v naší škole (Dětské domovy, Diagnostické ústavy, Charity…..). Nabízíme Vám zdarma výuku taekwon-do pro skupiny. Podmínkou je členství v naší škole a ve svazu (zajistíme pro Vás bezplatně). Naším cílem je zpřístupnit TKD opravdu všem bez ohledu na zisk tak, jak si to přál zakladatel taekwon-do. V současné době poskytujeme tréninky zdarma dětem z Klokánku a z dvou dětských domovů v Pyšelech a Racku.