Ge-Baek Hosin Sool

Taekwon-Do ITF School

Ostrovec u Varvažova

Rekreační středisko Ostrovec u Varvažova se nalézá v prostředím obklopeném lesy v údolí řeky Skalice cca 20 km od Písku a nabízí výborné podmínky pro koupání, sport a hry v přírodě. Přírodní koupaliště 200 metrů. V areálu je hřiště na volejbal a malou kopanou. Plná penze přímo v areálu.

Příjezdová trasa pro automobily

Z Prahy po Strakonické směr Písek. V Čimelicích za posledním domem odbočit vlevo na Smetanovu Lhotu. Za Smet.Lhotou odbočit vlevo - směr Milevsko. Po cca 3km bude obec Varvažov po levé straně. Na křižovatce však odbočte vpravo směrem na Ostrovec. Asi po 800 metrech je odbočka vlevo na lesní cestu (přímo naproti zelenému domu). Po sjezdu ze silnice na první křižovatce vlevo a na druhé vpravo. Zhruba po kilometru dojedete přímo do střediska.
Směrem od Milevska - jede stejně jako do Varvažova, ale odbočku do Varvažova minete a asi po 500 metrech přejedete mostek přes skalici (žluté zábradlí) a hned za ním se dáte doleva. Dále je cesta shodná s cestou od Prahy.
NAŠE DOPORUČENÍ JE JET DO VARVAŽOVA, cesta je tam pro běžná osobní auta mnohem schůdnější a střediska jsou od sebe pěšky vzdálená pouhých 300 metrů.