Name | Group | Term | Cesta | Cena (pro STM) | Slevy (pro STM) | |
Adam Addar | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Filip Anděl | Český Brod, TJ Slavoj | Throughout | Own | 2 750,- | STM, the whole camp | |
Konstantin Aprik | Praha 11, ZŠ Campanus | 29. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Organize by GHBS - only back | | | |
Robin Balaš | Broumy, ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Boris Boček | Vrané nad Vltavou, sokolovna | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Tobiáš Boček | Vrané nad Vltavou, sokolovna | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Lukáš Borkovec | Praha 11, ZŠ Campanus | 29. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
František Bradáč | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 28. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Tomáš Brožek | Dobříš, tělocvična u staré školy | Throughout | Own | 2 750,- | STM, the whole camp | |
Radek Bulíř | Český Brod, TJ Slavoj | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Kateřina Bulířová | Český Brod, TJ Slavoj | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Diana Ciobanu | Kladno, Sportovní gymnázium | Throughout | Own | | | |
Dennis Corrons | Beroun, TJ Lokomotiva | Throughout | Own | 2 250,- | own travel, STM, the whole camp | |
Marie Černá | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | Throughout | Organized by GBHS - both | 2 250,- | early deposit, STM, the whole camp | |
Katrin Dejlová | Škvorec, sokolovna | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Dan Drobný | Rokycany, ZŠ T. G. Masaryka | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Ivan Drobný | Rokycany, ZŠ T. G. Masaryka | 28. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
David Dušek | Beroun, TJ Lokomotiva | 28. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Tomáš Dvořák | Votice, TKD Centrum Beztahov | 29. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Adam El-Dunia | Hořovice, 1. ZŠ | 29. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Anna Fialová | Broumy, ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Diana Fuňová | Broumy, ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Sandra Fuňová | Beroun, TJ Lokomotiva | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Eliška Fuxová | Beroun, TJ Lokomotiva | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
jAN GRYGEREK | Hrotovice, ZŠ | 26. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Petra Grygerková | Hrotovice, ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Marek Gugh | Chomutov, SOŠ a VOŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Filip Hagara | Rokycany, ZŠ T. G. Masaryka | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Pavel Hálek | Praha 11, ZŠ Campanus | 29. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Barbora Hálková | Praha 11, ZŠ Campanus | 29. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Gavin Halperin | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | Throughout | Organized by GBHS - both | 2 250,- | early deposit, STM, the whole camp | |
Matouš Hejduk | Praha 11, ZŠ Campanus | 28. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Organize by GHBS - only back | | | |
Adam Hejtmánek | Planá nad Lužnicí, Sokolovna | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Štěpánka Hermanová | Rokycany, ZŠ T. G. Masaryka | Throughout | Own | | | |
Jan Heřman | Praha 11, ZŠ Campanus | 28. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Organize by GHBS - only back | | | |
Slavomír Holman | Hořovice, 1. ZŠ | 27. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Šimon Hrbek | Český Brod, TJ Slavoj | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Eliška Hřebíčková | Benešov, Bývalé kasárny | Throughout | Own | 2 250,- | own travel, STM, the whole camp | |
Anna Jakobová | Mukařov, ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Kateřina Jakobová | Mukařov, ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Adéla Janoušková | Praha 11, ZŠ Campanus | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Linda Janoušková | Praha 11, ZŠ Campanus | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Radek Jánský | Beroun, TJ Lokomotiva | Throughout | Organized by GBHS - both | 2 250,- | early deposit, STM, the whole camp | |
Elena Jedidi | Škvorec, sokolovna | 27. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | 1 400,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Lucie Jedličková | Vrané nad Vltavou, sokolovna | Throughout | Organized by GHBS - only there | 2 250,- | early deposit, STM, the whole camp | |
František Jelínek | Zdice, STZ | 27. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Organize by GHBS - only back | | | |
Miroslav Jílek | Klatovy, Gymnázium | 29. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Štěpán Jirovský | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Martin Kohout | Praha 11, ZŠ Campanus | 28. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Radim Kohout | Praha 11, ZŠ Campanus | 28. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Daniela Komárková | Velké Meziříčí, ZŠ Oslavická | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Miloš Kotlín | Praha 11, ZŠ Campanus | 27. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Ladislav Koubek | Praha 4 - Kunratice, ZŠ Kunratice | Throughout | Organized by GHBS - only there | 2 000,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Magdaléna Koubková | Praha 4 - Kunratice, ZŠ Kunratice | Throughout | Organized by GHBS - only there | 2 000,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Kateřina Koudelková | Hrotovice, ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Adéla Krbcová | Dolní Jirčany, ZŠ Ámos | Throughout | Own | 2 250,- | early deposit, STM, the whole camp | |
Anna Krbcová | Praha 11, ZŠ Campanus | Throughout | Own | 2 250,- | early deposit, STM, the whole camp | |
Josef Kryštof | Mukařov, ZŠ | Throughout | Own | | | |
Nikol Křížová | Český Brod, TJ Slavoj | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Adéla Kubátová | Votice, TKD Centrum Beztahov | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Šárka Kudová | Hrotovice, ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Jan Lex | Benešov, Bývalé kasárny | 29. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Václav Lichtág | Vlašim, ZŠ | Throughout | Own | | | |
Václav Lichtág | Vlašim, ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Jana Lichtágová | Vlašim, ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Jakub Lorenc | Okříšky, ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Karel Makovička | Jaroměřice nad Rokytnou, zrcadlový sál ZŠ | Throughout | Own | | | |
Aneta Makovičková | Jaroměřice nad Rokytnou, zrcadlový sál ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Gabriela Makovičková | Jaroměřice nad Rokytnou, zrcadlový sál ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Alexandr Malý | Praha 5, ZŠ pro žáky se specifickými poruchami chování | Throughout | Organized by GBHS - both | 2 750,- | STM, the whole camp | |
Vojtěch Mareš | Praha 11, ZŠ Campanus | Throughout | Organized by GBHS - both | 2 250,- | early deposit, STM, the whole camp | |
Eliška Matějková | Hořovice, 1. ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Barbora Meduňová | Dolní Jirčany, ZŠ Ámos | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Tereza Meduňová | Dolní Jirčany, ZŠ Ámos | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Martin Miffek | Krhanice, ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Marcela Minaříková | Mukařov, ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Matěj Mišovic | Vlašim, ZŠ | Throughout | Organized by GBHS - both | 2 750,- | STM, the whole camp | |
Antonín Mládek | Votice, TKD Centrum Beztahov | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Tomáš Molnár | Velké Meziříčí, ZŠ Oslavická | 27. 9. 2017 - 29. 9. 2017 | Own | 1 100,- | STM, the whole camp | |
Teodor Neumann | Praha 11, ZŠ Campanus | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Jan Novák | | 28. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Petr Novotný | Praha 11, ZŠ Campanus | Throughout | Organized by GBHS - both | 2 250,- | early deposit, STM, the whole camp | |
Filip Olšan | Dolní Jirčany, ZŠ Ámos | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Šárka Opičková | Neveklov, Sokolovna | 28. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
nela padourova | Sázava, ZŠ | Throughout | Own | | | |
Ondřej Parchomenko | Jirkov, Dům dětí a mládeže | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Šimon Pavelec | Velké Meziříčí, ZŠ Oslavická | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Vojtěch Pavelka | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Zdeněk Pavelka | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 27. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Marek Pavlas | Dolní Jirčany, ZŠ Ámos | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Ondřej Pavlas | Dolní Jirčany, ZŠ Ámos | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Matěj Pernik | Lochovice, ZŠ | Throughout | Own | 2 250,- | own travel, STM, the whole camp | |
Tereza Písková | Hořovice, 1. ZŠ | Throughout | Organized by GBHS - both | 2 750,- | STM, the whole camp | |
Alex Polka | Beroun, TJ Lokomotiva | 28. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Marek Polka | Beroun, TJ Lokomotiva | 28. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Marek Polka | Kladno, Sportovní gymnázium | 28. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
David Povýšil | Praha 11, ZŠ Campanus | Throughout | Organized by GBHS - both | 2 750,- | STM, the whole camp | |
Adam Procházka | Dolní Jirčany, ZŠ Ámos | Throughout | Organized by GBHS - both | 2 750,- | STM, the whole camp | |
David Procházka | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 27. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Michal Procházka | Vrané nad Vltavou, sokolovna | Throughout | Own | | | |
Löwenhöffer Prokop | Praha 11, ZŠ Campanus | 29. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Martin Rosol | Mladá Vožice, ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Lukáš Rychlý | Mladá Vožice, ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Monika Ryšavá | Okříšky, ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
David Sahula | Beroun, TJ Lokomotiva | Throughout | Own | 2 250,- | own travel, STM, the whole camp | |
Julie Sejkorová | Vrané nad Vltavou, sokolovna | 28. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Tereza Sejkorová | Vrané nad Vltavou, sokolovna | 28. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Zuzana Sejkorová | Vrané nad Vltavou, sokolovna | 28. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Tomáš Sekyrka | Zdice, STZ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Petr Selichar | Kladno, Sportovní gymnázium | 26. 9. 2017 - 30. 9. 2017 | Own | 1 400,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Hana Selicharová | Kladno, Sportovní gymnázium | 26. 9. 2017 - 30. 9. 2017 | Own | 1 400,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Petr Skalický | Dolní Jirčany, ZŠ Ámos | Throughout | Organized by GBHS - both | 2 250,- | early deposit, STM, the whole camp | |
Vít Skalický | Praha 11, ZŠ Campanus | Throughout | Organized by GBHS - both | 2 250,- | early deposit, STM, the whole camp | |
Barbora Smrčinová | Hořovice, Sokolovna | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Vojtěch Smrž | Sázava, ZŠ | Throughout | Own | 2 250,- | own travel, STM, the whole camp | |
Kryštof Snížek | Kladno, Sportovní gymnázium | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Vendula Snížková | Kladno, Sportovní gymnázium | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Tomáš Sova | Chomutov, SOŠ a VOŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Daniela Stachová | Praha 11, ZŠ Campanus | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Ariela Sukovská | Hořovice, 1. ZŠ | Throughout | Own | | | |
Ariela Sukovská | Hořovice, 1. ZŠ | Throughout | Organized by GBHS - both | 2 750,- | STM, the whole camp | |
Filip Svatek | Mladá Vožice, ZŠ | Throughout | Own | 0,- | the third member of the family, early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Robin Svatek | Mladá Vožice, ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Zdeněk Svatek | Mladá Vožice, ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Blanka Svatková | Mladá Vožice, ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Kateřina Ščerbová | Velké Meziříčí, ZŠ Oslavická | Throughout | Own | 2 250,- | own travel, STM, the whole camp | |
Vojtěch Šotola | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Helena Šrámková | Kladno, Sportovní gymnázium | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
František Tůma | Beroun, TJ Lokomotiva | 27. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Pavel Urbanec | Český Brod, TJ Slavoj | Throughout | Own | 2 250,- | own travel, STM, the whole camp | |
Alexandr Velek | Písek, ZŠ Tomáše Šobra | 30. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Vojtěch Veverka | Hořovice, 1. ZŠ | 29. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Marek Vích | Škvorec, sokolovna | 28. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | | | |
Zdeněk Vlásek | Sedlčany, SOU | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Daniel Vlček | Hořovice, 1. ZŠ | Throughout | Own | 1 750,- | early deposit, own travel, STM, the whole camp | |
Anežka Vondráková | | Throughout | Organized by GBHS - both | 2 750,- | STM, the whole camp | |
Karel Weishaupl | Rokycany, ZŠ T. G. Masaryka | 28. 9. 2017 - 1. 10. 2017 | Own | 1 200,- | early deposit, own travel, STM | |
Martin Zámečník | Praha 11, ZŠ Campanus | Throughout | Own | | | |