Jméno | Skupina | Období | Cesta | Cena (pro STM) | Slevy (pro STM) | |
Ladislav Koubek | Praha 4 - Kunratice, ZŠ Kunratice | 23. 10. 2015 - 25. 10. 2015 | Organizovaná GBHS - pouze tam | | | |
Petr Adamec | | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Filip Anděl | Český Brod, TJ Slavoj | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Marina Baranova | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 23. 10. 2015 - 26. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Pavel Baroch | | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Baroch | Praha 5, ZŠ pro žáky se specifickými poruchami chování | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Marek Bastl | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 23. 10. 2015 - 27. 10. 2015 | Organizovaná GBHS - pouze tam | | | |
Dana Bébrová | | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Miroslav Benedík | Praha 11, ZŠ Campanus | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Miroslav - mladší Benedík | | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Boris Bocek | Vrané nad Vltavou, sokolovna | 24. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Lukas Bocek | Praha 11, ZŠ Campanus | 24. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tobias Bocek | Vrané nad Vltavou, sokolovna | 24. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jan Brábník | Hořovice, 1. ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Libuše Brábníková | | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Miloslav Brožík | | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Nikola Brožíková | Mukařov, ZŠ | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Miluše Bucková | | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Vendula Cabejšková | Hrotovice, ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Radka Červená | Praha 4, Modřany, ZŠ Angelovova | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
VÁCLAV ČIKO | Praha 4 - Kunratice, ZŠ Kunratice | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Lukáš Dammer | Beroun, TJ Lokomotiva | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Lucie Dammerová | Beroun, TJ Lokomotiva | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Markéta Dammerová | Beroun, TJ Lokomotiva | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Katrin Dejlová | Škvorec, sokolovna | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Svobodova Denisa | | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Pavel Diviš | Zaječov, Lidový dům | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Radim Dohnálek | Beroun, TJ Lokomotiva | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Dohnálek | Beroun, TJ Lokomotiva | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Doležal | Praha 4 - Kunratice, ZŠ Kunratice | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Luboš Doležálek | Dobříš, tělocvična u staré školy | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Michal Doležálek | Dobříš, tělocvična u staré školy | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Doležálek | Dobříš, tělocvična u staré školy | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jana Doležalová | | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Antonín Dotlačil | Praha 4, Modřany, ZŠ Angelovova | 23. 10. 2015 - 25. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Dan Drobný | Rokycany, ZŠ T. G. Masaryka | 28. 10. 2015 - 30. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Ivan Drobný | Rokycany, ZŠ T. G. Masaryka | 28. 10. 2015 - 30. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Nela Dubová | Škvorec, sokolovna | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Matyýš Dvořák | | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Dvořák | Votice, TKD Centrum Beztahov | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Anna Fialová | Broumy, ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jan Fleischmann | Praha 11, ZŠ Campanus | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Kateřina Freislerová | Praha 11, ZŠ Campanus | 27. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Filip Fryauf | Hořovice, 1. ZŠ | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Daniel Fuňa | Broumy, ZŠ | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Diana Fuňová | Broumy, ZŠ | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Sandra Fůňová | Beroun, TJ Lokomotiva | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Eliška Fuxová | Beroun, TJ Lokomotiva | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
David Gottwald | Nučice, ZŠ | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Šimon Habel | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Pavel Hálek | Praha 11, ZŠ Campanus | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Barbora Hálková | Praha 11, ZŠ Campanus | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Marek Halman | Beroun, TJ Lokomotiva | 26. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Gavin Halperin | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
DOMINIK HAVEL | Sázava, ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Organizovaná GBHS - pouze zpět | | | |
Karel Havlík | Praha 4, Modřany, ZŠ Angelovova | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Kryštof Havlík | Praha 4, Modřany, ZŠ Angelovova | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Kateřina Hlaváčková | | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Daniel Hodouš | Sedlčany, SOU | 23. 10. 2015 - 25. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Martina Holcová | Chomutov, SOŠ a VOŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Dita Hollmannová | Praha 4, Dobeška | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Organizovaná GBHS - pouze zpět | | | |
Iki holman | | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Petr Holub | | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Václav Holub | Praha 11, ZŠ Campanus | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Vojtěch Holub | Praha 11, ZŠ Campanus | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Magda Holubová | | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Matěj Houdek | Vlašim, ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Petr Hřebíček | Praha 11, ZŠ Campanus | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Radek Hřebíček | Praha 11, ZŠ Campanus | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Petra Hřebíčková | Praha 11, ZŠ Campanus | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Ondřej Hub | Praha 11, ZŠ Campanus | 23. 10. 2015 - 25. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Ondřej Hub | Praha 11, ZŠ Campanus | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jaroslav Hůla | Hořovice, 1. ZŠ | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Natálie Huntierová | Nučice, ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Toman Hynek | | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Alena Chaloupková | Předín, ZŠ | 28. 10. 2015 - 31. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Šárka Chaloupková | Předín, ZŠ | 28. 10. 2015 - 31. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Noemi ILCZYSZYNOVÁ | | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
David Jakobe | Nučice, ZŠ | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Petr Jakobe | | 31. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Josefina Jakubcová | Praha 11, ZŠ Campanus | Celé | Organizovaná GBHS - pouze tam | | | |
radek jánský | Beroun, TJ Lokomotiva | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Organizovaná GBHS - pouze zpět | | | |
Tomáš Janura | Český Brod, TJ Slavoj | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Elena Jedidi | Škvorec, sokolovna | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Lucie Jedličková | Vrané nad Vltavou, sokolovna | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Lukáš Jiran | Nučice, ZŠ | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Zbyněk Jirovský | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Vladimír Juránek | Hrotovice, ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Ludmila Juránková | | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Sára Juránková | Hrotovice, ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Emma Kantnerová | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jindřichová Karolína | | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomanová Kateřina | | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Adam Kilford | Nový Knín, ZŠ | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Clive Kilford | Nový Knín, ZŠ | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jens-Uwe Klein | | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Anna Kleinová | Odolena Voda, ZŠ | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Matouš Kristián Klimovič | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 27. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Klindera | Praha 5, ZŠ pro žáky se specifickými poruchami chování | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Monika Knapec Kostolná | Kouřim, ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jakub Kocura | MORDOR (nezadáno) | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Komrska | Praha 4, Modřany, ZŠ Angelovova | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Nikola Kostolná | Kouřim, ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Miloš Kotlín | Praha 11, ZŠ Campanus | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Oldřich Kotlín | Praha 11, ZŠ Campanus | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Irena Kotlínová | | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Matěj Kotrba | Praha 4 - Kunratice, ZŠ Kunratice | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Pavel Kotvald | Hořovice, 1. ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Ladislav Koubek | Praha 4 - Kunratice, ZŠ Kunratice | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Magdaléna Koubková | Praha 4 - Kunratice, ZŠ Kunratice | Celé | Organizovaná GBHS - pouze tam | | | |
Štěpán Koucký | Vrané nad Vltavou, sokolovna | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jakub Král | Český Brod, TJ Slavoj | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jan Král ml. | | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jan Král st. | | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Adéla Krbcová | Dolní Jirčany, ZŠ Ámos | 27. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Anna Krbcová | Praha 11, ZŠ Campanus | 27. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Apolena Křečková | Krhanice, ZŠ | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Martina Křečková | | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Nikol Křížová | Český Brod, TJ Slavoj | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Iva Ksšpárková | | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Kuba | Valeč, ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Adéla Kubátová | Votice, TKD Centrum Beztahov | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Ondřej Kubena | Praha 5, ZŠ pro žáky se specifickými poruchami chování | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Kryštof Jan Kubeš | | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Klára Kubiatková | Kouřim, ZŠ | Celé | Organizovaná GBHS - pouze tam | | | |
nikolas kubíček | Hořovice, 1. ZŠ | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Daniel Kučera | Votice, TKD Centrum Beztahov | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
David Kundrát | Hořovice, 1. ZŠ | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jakub Kundrát | Hořovice, 1. ZŠ | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jana Kundrátová | Hořovice, 1. ZŠ | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Landsinger | Praha 11, ZŠ Campanus | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Vladimír Laš | Praha 11, ZŠ Campanus | 23. 10. 2015 - 25. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jakub Laube | Hořovice, 1. ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Hedvika Laubová | | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jan Lex | Benešov, Bývalé kasárny | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Adam Ligr | | 25. 10. 2015 - 28. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Ondřej Ligr | Praha 4, Modřany, ZŠ Angelovova | 25. 10. 2015 - 28. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Petra Loudová | Vlašim, ZŠ | 23. 10. 2015 - 27. 10. 2015 | Organizovaná GBHS - pouze tam | | | |
Jakub Ludvík | Nučice, ZŠ | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Bohdan Lžičař | Praha 4 - Kunratice, ZŠ Kunratice | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Zoran Lžičař | | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Daniela Lžičařová | | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Karel Makovička | Jaroměřice nad Rokytnou, zrcadlový sál ZŠ | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Aneta Makovičková | Jaroměřice nad Rokytnou, zrcadlový sál ZŠ | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Gabriela Makovičková | Jaroměřice nad Rokytnou, zrcadlový sál ZŠ | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Alexandr Malý | Praha 5, ZŠ pro žáky se specifickými poruchami chování | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Vojtěch Mareš | Praha 11, ZŠ Campanus | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Organizovaná GBHS - pouze zpět | | | |
Maximova Mariya | | 23. 10. 2015 - 25. 10. 2015 | Organizovaná GBHS - pouze tam | | | |
Tomanova Martina | | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Markéta Martincová | Praha 5, ZŠ pro žáky se specifickými poruchami chování | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Karolína Martinčová | Praha 11, ZŠ Campanus | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Lukáš Matějka | | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Pavel Maxa | Vlašim, ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Maximov Maxim | | 23. 10. 2015 - 25. 10. 2015 | Organizovaná GBHS - pouze tam | | | |
Tereza Meduňová | Dolní Jirčany, ZŠ Ámos | 27. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Nikola Meluzinova | Vrané nad Vltavou, sokolovna | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tereza Měřinská | | 23. 10. 2015 - 25. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Martin Miffek | Krhanice, ZŠ | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Ivana Miffková | | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jindřich Milan | | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Antonín Mládek | Votice, TKD Centrum Beztahov | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Molnár | Velké Meziříčí, ZŠ Oslavická | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Jan Moucha | Hořovice, 1. ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Martin Münch | Praha 11, ZŠ Campanus | 23. 10. 2015 - 25. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Martin Münch | Praha 11, ZŠ Campanus | 27. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Munktaivan Munkhbaatar | | 31. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Anna Najmonová | Praha 5, ZŠ pro žáky se specifickými poruchami chování | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Nikol Nebehayová | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Petr Novotny | Praha 11, ZŠ Campanus | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jakub Novotný | Benešov, Bývalé kasárny | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Charlie Obrien | Praha 4, Modřany, ZŠ Angelovova | 25. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Kroupa Patrik | | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Vojta Pavelka | | 27. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Zdenek Pavelka | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 23. 10. 2015 - 25. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Zdenek Pavelka | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Marek Pavlas | Dolní Jirčany, ZŠ Ámos | 27. 10. 2015 - 31. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Ondřej Pavlas | Dolní Jirčany, ZŠ Ámos | 27. 10. 2015 - 31. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Kateřina Pelikánová | Dolní Jirčany, ZŠ Ámos | 27. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Matěj Perník | Lochovice, ZŠ | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Natálie Pevná | Jaroměřice nad Rokytnou, zrcadlový sál ZŠ | Celé | Organizovaná GBHS - obě | | | |
Sebastian Pevný | Jaroměřice nad Rokytnou, zrcadlový sál ZŠ | 24. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Stanislav Piják | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | Celé | Organizovaná GBHS - obě | | | |
Aneta Poklopová | Sázava, ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Veronika Pošmurná | Benešov, Bývalé kasárny | 24. 10. 2015 - 26. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
David Povýšil | Praha 11, ZŠ Campanus | Celé | Organizovaná GBHS - pouze tam | | | |
Adam Procházka | Dolní Jirčany, ZŠ Ámos | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Organizovaná GBHS - pouze zpět | | | |
David Procházka | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tereza Procházková | Jaroměřice nad Rokytnou, zrcadlový sál ZŠ | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Agáta Ptáčková | Krhanice, ZŠ | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Maria Radmanovicova | Praha 11, ZŠ Campanus | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Adam Ragač | Praha 4 - Kunratice, ZŠ Kunratice | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Organizovaná GBHS - pouze zpět | | | |
Petra Rouhová | Benešov, Bývalé kasárny | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Jan Ryček | Praha 4, Modřany, ZŠ Angelovova | Celé | Organizovaná GBHS - obě | | | |
Ivana Sahulová | Beroun, TJ Lokomotiva | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tadeáš Salcman | Dobříš, tělocvična u staré školy | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Vojtěch Sedláček | Odolena Voda, ZŠ | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Julie Sejkorová | Vrané nad Vltavou, sokolovna | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tereza Sejkorová | Vrané nad Vltavou, sokolovna | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Petr Selichar | Kladno, Sportovní gymnázium | 23. 10. 2015 - 27. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Hana Selicharová | Kladno, Sportovní gymnázium | 23. 10. 2015 - 27. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Hana Seménková | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Lenka Seménková | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Petr Skalický | Dolní Jirčany, ZŠ Ámos | 23. 10. 2015 - 31. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Vít Skalický | Praha 11, ZŠ Campanus | 23. 10. 2015 - 31. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Natálie SLavíková | | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Kryštof Snížek | Kladno, Sportovní gymnázium | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Vendula Snížková | Kladno, Sportovní gymnázium | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Ivana Sobotková | Beroun, TJ Lokomotiva | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Michal Sova | Votice, TKD Centrum Beztahov | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Pavel Stašek | | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tadeáš Strnad | Mníšek pod Brdy, ZŠ Komenskeho | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Vít Suchý | Sedlčany, SOU | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Svoboda | Praha 11, ZŠ Campanus | 23. 10. 2015 - 25. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Svoboda | Praha 11, ZŠ Campanus | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Stašek Šimon | | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Radek Škarabela | Hrotovice, ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Konstantin Škrdlik | Český Brod, TJ Slavoj | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Martin Švábik | Praha 4, Modřany, ZŠ Angelovova | 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Cinthie Tranová | | Celé | Organizovaná GBHS - obě | | | |
Jennifer Tranová | Racek, Dětský domov | Celé | Organizovaná GBHS - obě | | | |
Mária Trundová | Beroun, TJ Lokomotiva | 23. 10. 2015 - 25. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Michaela Tuháčková | Kladno, Sportovní gymnázium | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Albert Tůma | | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
František Tůma | Beroun, TJ Lokomotiva | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Magdalena Tůmová | Beroun, TJ Lokomotiva | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Matyáš Turek | Sázava, ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Petr Uhlíř | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Matěj Ungrman | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Eva Ungrmanová | Praha 8, Čimice, ZŠ Libčická | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Pavel ml. Urbanec | | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Pavel st. Urbanec | | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Tomáš Vaníček | Hořovice, 1. ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Gabriela Vaníčková | | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Katrin Vasserbauer | Broumy, ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Radek Vasserbauer | Broumy, ZŠ | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Maxim Velkoborský | Škvorec, sokolovna | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Josková Vendula | | Celé | Organizovaná GBHS - obě | | | |
Tomanová Vilma | | 29. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Samuel Vokurka | Beroun, TJ Lokomotiva | 28. 10. 2015 - 30. 10. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Šimon Vokurka | Beroun, TJ Lokomotiva | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Matěj Vraj | Český Brod, TJ Slavoj | 28. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Karel Weishaupl | Rokycany, ZŠ T. G. Masaryka | 30. 10. 2015 - 1. 11. 2015 | Vlastní tam i zpět | | | |
Yekaterina Wittenberg | | 23. 10. 2015 - 25. 10. 2015 | Organizovaná GBHS - pouze tam | | | |
Radek Zahejsky | Beroun, TJ Lokomotiva | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Martin Zámečník | Praha 11, ZŠ Campanus | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |
Kateřina Zimmermannová | Votice, TKD Centrum Beztahov | Celé | Vlastní tam i zpět | | | |