Ge-Baek Hosin Sool

Taekwon-Do ITF School

Od 22.10. do odvolání (vláda mluví o několika týdnech) se ruší akce školy a vypsané tréninky. Škola bude nadále velmi aktivně fungovat na základě video tréninků, on-line lekcí a po upřesnění právě zveřejněných restrikcí individuálních lekcí. Dnes 21.10. tréninky ještě dle harmonogramu akcí. Třeba již zítra se můžete účastnit na mém FB profilu od 20:00 on-line tréninku teorie.

Znovu chci apelovat na maximální dodržování nařízení. Na nás všech záleží, kdy se zase sejdeme v tělocvičnách a soustředěních. Děkujeme všem za podporu v této opravdu těžké situaci!

Váš mistr 

Home page > Ge-Baek Hosin Sool > Events schedule > Event registration

Event registration

How registration works

At the moment you fill and submit the following form, you are registered to the event and we count on you. To the specified email we send you this information so that you can keep it.

If you need make any change in your registration (for any reason), please send email with these changes to info@tkd.cz (it is not possible to make changes via web interface).

If you register more people, enter individuals gradually.

Events: Brigáda na TKD Centrum Beztahov
Number of card CST or Birth number: Proč chceme toto číslo? Neznám číslo průkazu?
Surname: Příjmení pište i s diakritikou, např. Čížek, Nováková, ...
Name: Jméno pište i s diakritikou, např. Kateřina, Čeněk, ...
Email:
Throughout:
Method of payment:
Comment:

At school events, we take photos and videos to be placed on our websites and promotional materials. If you do not want to be on photos, talk directly to the photographer. If you find your photo on our website and do not want it to be placed there, please send email to us and we will remove it.