Ge-Baek Hosin Sool

Taekwon-Do ITF School

Home page > Ge-Baek Hosin Sool > Events schedule > Historical events

Historical events

September 2021

25th Sep 2021
Sonkal Open 2021

Prague

17th - 19th Sep 2021
Seminar Master Zsolt Szenasi / Guro Peter Nemeth – self-defense, fight with and against knife and stick
11th Sep 2021
Den Prahy 12

V rámci veletrhu volnočasových aktivit proběhne exhibice školy GBHS.

11th Sep 2021
Dny Prahy 11

Závod rodinných týmů

5th Sep 2021
18:00 - 21:00
Online Technical Seminar with Grandmaster Hwang Ho Yong

in english language
free entry

4th Sep 2021
Wannado Festival 2021

taekwondo v rámci sportovního festivalu
Sportovní areál HAMR Braník (Vltavanů 1542, Praha 4) a přilehlá louka u Vltavy

3rd - 5th Sep 2021

August 2021

16th - 22nd Aug 2021

July 2021

27th Jul - 1st Aug 2021
16th - 18th Jul 2021

June 2021

25th - 27th Jun 2021
16:00 - 16:00
25th - 27th Jun 2021
Soustředění školy IL KYOK

Turistické centrum mládeže Jedov
V případě zájmu kontaktujte mistra Martina Zámečníka.

20th Jun 2021
17:00 - 19:00
Regional Technical Seminar from 2. gup
19th Jun 2021
Vše na kolech 2021

Kostelech nad Černými lesy
V rámci akce exhibice taekwonda 
www.vsenakolech.cz

16th Jun 2021
4th - 6th Jun 2021

May 2021

30th May 2021
17:00 - 19:00
Regional Technical Seminar from 2. gup
30th May 2021
09:00 - 18:00
28th - 30th May 2021
STM soustředění - junioři, juniorky + STS
21st - 23rd May 2021
STM soustředění - žáci, žákyně
9th May 2021
18:00 - 19:30
On-line technický seminář s Velmistrem Hwang Ho-yongem

Na Youtube.

7th - 9th May 2021
5th May 2021
06:00 - 07:00
yohaeng dallyon trénink

Yohaeng je korejsky cestování neboli poznávání především pamětihodností vlastního národa. Dallyon je fyzický trénink aneb zocelování celého těla i ducha. Takže evidentně trénink pouze pro skalňáky a ne žádný másla. Tomu napovídá i čas tréninku 6:00 - 7:00 tuto středu 5.5.!!!!! Sraz na Novém Hradě u Kunratic. Poznáme snad nejkratší dobu fungující český královský hrad, kde také Václava IV. stíhá smrtelná mrtvice poté , co se dozvídá o pražské defenestraci. Možná si i z nějakého okna královského paláce nějaké yopcha skočíme, ale pro jistotu si vezměte dobré boty, kdyby jste náhodou místo rozvičky běželi (lezli) legendární úsek Velké kunratické. Neexistuje špatné počasí, je jen špatně oblečený taekwondista! Omluvy mě nezajímají! Buď jste srdcař/ka nebo ne. kam vyrazíme příště - Pražský hrad, Bílá Hora, Lipská Hora, Říp, Ještěd, Lidice, Valdek, Tábor....? Sledujte harmonogram akcí!!!

2nd May 2021
18:00 - 19:30
On-line technický seminář s mistrem Ondřejem Vrábelem

Na Youtube.

April 2021

30th Apr - 2nd May 2021
25th Apr 2021
20:30 - 21:30
Tkd trénink teorie s mistrem Martinem Zámečníkem

Na jeho Facebooku.

24th Apr 2021
20:20 - 21:20
trénink matsogi pro všechny

Trénink je určen především pro členy STM a STS. Potřebujete dobok a dva metry čtvereční. Pokud jste dva, tak super, a připravte i chrániče.

https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09
Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

23rd Apr 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Karlem Makovičkou

Trénink od 10. kupu bude probíhat přes ZOOM [Meeting ID: 858 0789 9169; Passcode: 506983]

Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce). Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.

23rd - 25th Apr 2021
22nd Apr 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Radkem Záhejským

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

21st Apr 2021
20:30 - 21:45
Trénink pro učitele, asisitenty a zájemce o pomoc s tréninky

sahyon Zámečník vede každou středu tréninky pro skalní příznivce minimálně od 4.kupu zde:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09

Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

21st Apr 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Tomášem Komrskou

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

20th Apr 2021
17:00 - 18:30
On-line trénink s Tomášem Dušánkem

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 do 18:30 od 10 kupu.

19th Apr 2021
17:00 - 18:10
On-line trénink s Vláďou Lašem

17:00 - 17:40 od 10. kupu
17:40 - 18:10 pokračujeme od 6. kupu

Trénink bude probíhat přes ZOOM (Meeting ID: 818 1341 9239 Passcode: 484400)

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

(přihlašování není nezbytné, slouží především pro to, abych věděl, na koho mám trénink cílit a mohl přizpůsobit zaměření tréninku)

18th Apr 2021
20:30 - 21:30
Tkd trénink teorie s mistrem Martinem Zámečníkem

Na jeho Facebooku.

18th Apr 2021
18:00 - 19:30
On-line technický seminář s mistrem Martinem Zámečníkem

Na Youtube.

17th Apr 2021
20:00 - 21:00
trénink matsogi pro všechny

Trénink je určen především pro členy STM a STS. Potřebujete dobok a dva metry čtvereční. Pokud jste dva, tak super, a připravte i chrániče.

https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09
Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

16th Apr 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Karlem Makovičkou

Trénink od 10. kupu bude probíhat přes ZOOM [Meeting ID: 858 0789 9169; Passcode: 506983]

Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce). Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.

15th Apr 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Radkem Záhejským

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

14th Apr 2021
20:30 - 21:45
Trénink pro učitele, asisitenty a zájemce o pomoc s tréninky

sahyon Zámečník vede každou středu tréninky pro skalní příznivce minimálně od 4.kupu zde:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09

Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

14th Apr 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Tomášem Komrskou

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

13th Apr 2021
17:00 - 18:30
On-line trénink s Tomášem Dušánkem

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 do 18:30 od 10 kupu.

12th Apr 2021
17:00 - 18:10
On-line trénink s Vláďou Lašem

17:00 - 17:40 od 10. kupu
17:40 - 18:10 pokračujeme od 6. kupu

Trénink bude probíhat přes ZOOM (Meeting ID: 818 1341 9239 Passcode: 484400)

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

(přihlašování není nezbytné, slouží především pro to, abych věděl, na koho mám trénink cílit a mohl přizpůsobit zaměření tréninku)

11th Apr 2021
20:30 - 21:30
Tkd trénink teorie s mistrem Martinem Zámečníkem

Na jeho Facebooku.

10th Apr 2021
20:00 - 21:00
trénink matsogi pro všechny

Trénink je určen především pro členy STM a STS. Potřebujete dobok a dva metry čtvereční. Pokud jste dva, tak super, a připravte i chrániče.

https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09
Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

9th Apr 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Karlem Makovičkou

Trénink od 10. kupu bude probíhat přes ZOOM [Meeting ID: 858 0789 9169; Passcode: 506983]

Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce). Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.

8th Apr 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Radkem Záhejským

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

7th Apr 2021
20:30 - 21:45
Trénink pro učitele, asisitenty a zájemce o pomoc s tréninky

sahyon Zámečník vede každou středu tréninky pro skalní příznivce minimálně od 4.kupu zde:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09

Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

7th Apr 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Tomášem Komrskou

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

6th Apr 2021
17:00 - 18:30
On-line trénink s Tomášem Dušánkem

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 do 18:30 od 10 kupu.

5th Apr 2021
17:00 - 18:10
On-line trénink s Vláďou Lašem

17:00 - 17:40 od 10. kupu
17:40 - 18:10 pokračujeme od 6. kupu

Trénink bude probíhat přes ZOOM (Meeting ID: 818 1341 9239 Passcode: 484400)

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

(přihlašování není nezbytné, slouží především pro to, abych věděl, na koho mám trénink cílit a mohl přizpůsobit zaměření tréninku)

4th Apr 2021
20:30 - 21:30
Tkd trénink teorie s mistrem Martinem Zámečníkem

Na jeho Facebooku.

3rd Apr 2021
20:20 - 21:20
trénink matsogi pro všechny

Trénink je určen především pro členy STM a STS. Potřebujete dobok a dva metry čtvereční. Pokud jste dva, tak super, a připravte i chrániče.

https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09
Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

3rd - 5th Apr 2021
2nd on-line camp

with Master Martin Zámečník

2nd Apr 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Karlem Makovičkou

Trénink od 10. kupu bude probíhat přes ZOOM [Meeting ID: 858 0789 9169; Passcode: 506983]

Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce). Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.

1st Apr 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Radkem Záhejským

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

March 2021

31st Mar 2021
20:30 - 21:45
Trénink pro učitele, asisitenty a zájemce o pomoc s tréninky

sahyon Zámečník vede každou středu tréninky pro skalní příznivce minimálně od 4.kupu zde:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09

Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

31st Mar 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Tomášem Komrskou

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

30th Mar 2021
17:00 - 18:30
On-line trénink s Tomášem Dušánkem

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 do 18:30 od 10 kupu.

29th Mar 2021
17:00 - 18:10
On-line trénink s Vláďou Lašem

17:00 - 17:40 od 10. kupu
17:40 - 18:10 pokračujeme od 6. kupu

Trénink bude probíhat přes ZOOM (Meeting ID: 818 1341 9239 Passcode: 484400)

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

(přihlašování není nezbytné, slouží především pro to, abych věděl, na koho mám trénink cílit a mohl přizpůsobit zaměření tréninku)

28th Mar 2021
20:30 - 21:30
Tkd trénink teorie s mistrem Martinem Zámečníkem

Na jeho Facebooku.

28th Mar 2021
18:00 - 19:30
On-line technický seminář s Velmistrem Hwang Ho-yongem

Na Youtube.

27th Mar 2021
20:00 - 21:00
trénink matsogi pro všechny

Trénink je určen především pro členy STM a STS. Potřebujete dobok a dva metry čtvereční. Pokud jste dva, tak super, a připravte i chrániče.

https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09
Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

27th - 28th Mar 2021
Czech e-Open
26th Mar 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Karlem Makovičkou

Trénink od 10. kupu bude probíhat přes ZOOM [Meeting ID: 858 0789 9169; Passcode: 506983]

Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce). Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.

25th Mar 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Radkem Záhejským

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

24th Mar 2021
20:30 - 21:45
Trénink pro učitele, asisitenty a zájemce o pomoc s tréninky

sahyon Zámečník vede každou středu tréninky pro skalní příznivce minimálně od 4.kupu zde:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09

Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

24th Mar 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Tomášem Komrskou

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

23rd Mar 2021
17:00 - 18:30
On-line trénink s Tomášem Dušánkem

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 do 18:30 od 10 kupu.

22nd Mar 2021
17:00 - 18:10
On-line trénink s Vláďou Lašem

17:00 - 17:40 od 10. kupu
17:40 - 18:10 pokračujeme od 6. kupu

Trénink bude probíhat přes ZOOM (Meeting ID: 818 1341 9239 Passcode: 484400)

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

(přihlašování není nezbytné, slouží především pro to, abych věděl, na koho mám trénink cílit a mohl přizpůsobit zaměření tréninku)

21st Mar 2021
20:30 - 21:30
Tkd trénink teorie s mistrem Martinem Zámečníkem

Na jeho Facebooku.

20th Mar 2021
20:00 - 21:00
trénink matsogi pro všechny

Trénink je určen především pro členy STM a STS. Potřebujete dobok a dva metry čtvereční. Pokud jste dva, tak super, a připravte i chrániče.

https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09
Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

19th Mar 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Karlem Makovičkou

Trénink od 10. kupu bude probíhat přes Zoom na adrese: Join Zoom Meeting https://us02web.zoom.us/j/84537951819?pwd=V0Rta3F3eG1SMUFnOW1mclNMcUs3Zz09

Meeting ID: 845 3795 1819; Passcode: 005151

Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce). Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.

18th Mar 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Radkem Záhejským

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

17th Mar 2021
20:30 - 21:45
Trénink pro učitele, asisitenty a zájemce o pomoc s tréninky

sahyon Zámečník vede každou středu tréninky pro skalní příznivce minimálně od 4.kupu zde:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09

Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

17th Mar 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Tomášem Komrskou

od 10.kupu

Připojit se přes Google Meet:

https://meet.google.com/gjy-sdka-fxm

16th Mar 2021
17:00 - 18:30
On-line trénink s Tomášem Dušánkem

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 do 18:30 od 10 kupu.

15th Mar 2021
17:00 - 18:10
On-line trénink s Vláďou Lašem

17:00 - 17:40 od 10. kupu
17:40 - 18:10 pokračujeme od 6. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/tmo-ovnq-ykh. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

(přihlašování není nezbytné, slouží především pro to, abych věděl, na koho mám trénink cílit a mohl přizpůsobit zaměření tréninku)

14th Mar 2021
20:30 - 21:30
Tkd trénink teorie s mistrem Martinem Zámečníkem

Na jeho Facebooku.

13th Mar 2021
12:00 - 13:00
On-line trénink s Radkem Záhejským sobota

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/86927211648?pwd=SGVSbTVyRDJRNzdyUGJ3K1BtaGRSQT09

Meeting ID: 869 2721 1648
Passcode: 488110

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

12th Mar 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Karlem Makovičkou

Trénink od 10. kupu bude probíhat přes Zoom na adrese: https://us02web.zoom.us/j/89760182425?pwd=aEQwVW13QStaWkx6WnpMWVBqRnA1Zz09

Meeting ID: 897 6018 2425

Passcode: 828904

Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce). Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.

11th Mar 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Radkem Záhejským

od 10. kupu

Trénink bude probíhat přes Zoom na adrese:

 https://us02web.zoom.us/j/83763638032?pwd=UVFGTlAyTEtWRnlYekx2dVRMY2U5QT09

Meeting ID: 837 6363 8032
Passcode: 263466

Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

10th Mar 2021
20:30 - 21:45
Trénink pro učitele, asisitenty a zájemce o pomoc s tréninky

sahyon Zámečník vede každou středu tréninky pro skalní příznivce minimálně od 4.kupu zde:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09

Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

10th Mar 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Tomášem Komrskou

od 10.kupu

Připojit se přes Google Meet:

https://meet.google.com/gjy-sdka-fxm

9th Mar 2021
17:00 - 18:30
On-line trénink s Tomášem Dušánkem

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 do 18:30 od 10 kupu.

8th Mar 2021
17:00 - 18:10
On-line trénink s Vláďou Lašem

17:00 - 17:40 od 10. kupu
17:40 - 18:10 pokračujeme od 6. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/tmo-ovnq-ykh. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

(přihlašování není nezbytné, slouží především pro to, abych věděl, na koho mám trénink cílit a mohl přizpůsobit zaměření tréninku)

7th Mar 2021
20:30 - 21:30
Tkd trénink teorie s mistrem Martinem Zámečníkem

Na jeho Facebooku.

7th Mar 2021
18:00 - 19:30
On-line technický seminář s mistrem Ondřejem Vrábelem

Na Youtube.

6th Mar 2021
17:30 - 18:30
On-line trénink s Renatou Zadražilovou

Přes google meet. Kód obdržíte do mailu, před začátkem tréninku.

5th Mar 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Karlem Makovičkou

Trénink od 10. kupu a bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/wuv-msam-efc

Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

4th Mar 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Radkem Záhejským na Google Meet

od 10. kupu s Radkem Záhejským

https://meet.google.com/uxq-dyda-oit

3rd Mar 2021
20:30 - 21:45
Trénink pro učitele, asisitenty a zájemce o pomoc s tréninky

sahyon Zámečník vede každou středu tréninky pro skalní příznivce minimálně od 4.kupu zde:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09

Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

3rd Mar 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Tomášem Komrskou

od 10.kupu

Připojit se přes Google Meet:

https://meet.google.com/ozg-rzve-wvr

2nd Mar 2021
17:00 - 18:30
On-line trénink s Tomášem Dušánkem

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 do 18:30 od 10 kupu.

1st Mar 2021
17:00 - 18:10
On-line trénink s Vláďou Lašem

17:00 - 17:40 od 10. kupu
17:40 - 18:10 pokračujeme od 6. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/tmo-ovnq-ykh. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).
Na trénink si vemte nějaký dřevěnou tyč typu tlustší vařečky, válečku na těsto, dřevěné hopae či něco podobného.

(přihlašování není nezbytné, slouží především pro to, abych věděl, na koho mám trénink cílit a mohl přizpůsobit zaměření tréninku)

February 2021

28th Feb 2021
20:45 - 21:59
Tkd trénink teorie s mistrem Martinem Zámečníkem

Na jeho Facebooku.

27th Feb 2021
17:30 - 18:30
On-line trénink s Renatou Zadražilovou

Přes google meet. Kód obdržíte do mailu, před začátkem tréninku.

26th Feb 2021
18:00 - 19:00
On-line trénink s Mírou Jílkem (naposledy na Facebooku)

Od 10. kupu
na jeho Facebooku

25th Feb 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Radkem Záhejským na Google Meet

od 10. kupu s Radkem Záhejským

https://meet.google.com/uxq-dyda-oit

24th Feb 2021
20:30 - 21:45
Trénink pro učitele, asisitenty a zájemce o pomoc s tréninky

sahyon Zámečník vede každou středu tréninky pro skalní příznivce minimálně od 4.kupu zde:

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81021817011?pwd=NWlXcndSYnE5cHZoSU0rVWFjNmlXQT09

Meeting ID: 810 2181 7011
Passcode: 462672

24th Feb 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Tomášem Komrskou

od 10.kupu

Připojit se přes Google Meet:

https://meet.google.com/kjn-ucni-jgw

 

23rd Feb 2021
17:00 - 18:30
On-line trénink s Tomášem Dušánkem

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 di 18:00 od 10 kupu.

Od 18:00 do 18:30 od 6 kupu výše.

Opakování teorie uderových a blokovacích ploch na rukou a nohou.

22nd Feb 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Karlem Makovičkou

od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/bfe-tvsa-ett. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

21st Feb 2021
20:45 - 21:59
Tkd trénink teorie s mistrem Martinem Zámečníkem

Na jeho Facebooku.

20th Feb 2021
17:30 - 18:30
On-line trénink s Renatou Zadražilovou

Přes google meet. Kód obdržíte do mailu, před začátkem tréninku.

19th Feb 2021
18:00 - 19:00
On-line trénink s Mírou Jílkem

Od 10. kupu
na jeho Facebooku

18th Feb 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Radkem Záhejským a Karlem Makovičkou na Google Meet

od 10. kupu s Radkem Záhejským

https://meet.google.com/uxq-dyda-oit

17th Feb 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Tomášem Komrskou a Márií Trundovou

od 10.kupu

Připojit se přes Google Meet:

https://meet.google.com/emc-wkjs-wbz

16th Feb 2021
17:00 - 18:30
On-line trénink s Tomášem Dušánkem

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 di 18:00 od 10 kupu.

Od 18:00 do 18:30 od 6 kupu výše.

15th Feb 2021
16:45 - 17:45
On-line trénink s Vláďou Lašem

od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/srd-phgf-exy. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).
Pozor na posunutý čas oproti předcházejícím týdnům.

14th Feb 2021
20:30 - 21:30
Valentýnský :))) Tkd trénink teorie s mistrem Martinem Zámečníkem

Na jeho Facebooku.

13th Feb 2021
17:30 - 18:30
On-line trénink s Renatou Zadražilovou

Přes google meet. Kód obdržíte do mailu, před začátkem tréninku.

12th Feb 2021
18:00 - 19:00
On-line trénink s Mírou Jílkem

Od 10. kupu
na jeho Facebooku

12th - 14th Feb 2021
1st on-line camp and exams

with Master Martin Zámečník

11th Feb 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Radkem Záhejským na Google Meet

od 10. kupu s Radkem Záhejským

https://meet.google.com/dux-hdeq-iug

 

10th Feb 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Tomášem Komrskou

od 10.kupu

Připojit se přes Google Meet:

https://meet.google.com/emc-wkjs-wbz

9th Feb 2021
17:00 - 18:30
On-line trénink s Tomášem Dušánkem

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

a FB Tomáš Dušánek

Trénink od 17:00 di 18:00 od 10 kupu.

Od 18:00 do 18:30 od 6 kupu výše.

8th Feb 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Vláďou Lašem

od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/tmo-ovnq-ykh. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).
Máte-li, připravte si na trénink švihadlo.

7th Feb 2021
20:00 - 21:15
Tkd trénink teorie s mistrem Martinem Zámečníkem

Na jeho Facebooku.

6th Feb 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Renatou Zadražilovou

Přes google meet. Kód obdržíte do mailu, před začátkem tréninku.

6th Feb 2021
10:00 - 13:00
On-line technický seminář s Velmistrem Hwang Ho-yongem

Sobotní dopolední část mezinárodního semináře je pro členy Českého svazu Taekwon-do přístupná zdarma na Youtube.

6th - 7th Feb 2021
Online International Technical Seminar with Grandmaster Hwang Ho Yong
5th Feb 2021
18:00 - 19:00
On-line trénink s Mírou Jílkem

Od 10. kupu
na jeho Facebooku

4th Feb 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Radkem Záhejským na Google Meet

od 10. kupu speciální trénink s Tomašem Komrskou a Radkem Záhejským

https://meet.google.com/eqk-itbh-trv

3rd Feb 2021
20:00 - 21:15
Tkd trénink teorie s mistrem Martinem Zámečníkem

Na jeho Facebooku.

3rd Feb 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Tomášem Komrskou

od 10.kupu

Připojit se přes Google Meet:

meet.google.com/huq-reiv-kro

2nd Feb 2021
17:00 - 18:30
On-line trénink s Tomášem Dušánkem

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

Trénink od 17:00 di 18:00 od 10 kupu.

Od 18:00 do 18:30 od 6 kupu výše.

1st Feb 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Vláďou Lašem

od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/wta-pfvd-jkc. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

January 2021

31st Jan 2021
20:00 - 21:15
Tkd trénink teorie s mistrem Martinem Zámečníkem

Na jeho Facebooku.

30th Jan 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Renatou Zadražilovou

Přes google meet. Kód obdržíte do mailu, před začátkem tréninku.

29th Jan 2021
20:00 - 21:15
Tkd trénink teorie s mistrem Martinem Zámečníkem

Na jeho Facebooku.

29th Jan 2021
18:00 - 19:00
On-line trénink s Mírou Jílkem

Od 10. kupu
na jeho Facebooku

28th Jan 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Radkem Záhejským na Google Meet

od 10. kupu

https://meet.google.com/qzx-pycn-ivm

27th Jan 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Tomášem Komrskou

od 10.kupu

Připojit se přes Google Meet:

https://meet.google.com/kvx-omsh-otz  

26th Jan 2021
17:00 - 18:30
On-line trénink s Tomášem Dušánkem

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

Trénink od 17:00 di 18:00 od 10 kupu.

Od 18:00 do 18:30 od 6 kupu výše.

25th Jan 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Vláďou Lašem

od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/raf-vywj-van. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

24th Jan 2021
20:00 - 21:15
Tkd trénink teorie s mistrem Martinem Zámečníkem

Na jeho Facebooku.

23rd Jan 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Renatou Zadražilovou

Přes google meet. Kód obdržíte do mailu, před začátkem tréninku.

22nd Jan 2021
18:00 - 19:00
tkd trénink pro všechny

Na Facebooku Míry Jílka.

21st Jan 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Radkem Záhejským na Google Meet

od 10. kupu

https://meet.google.com/qzb-jnyv-rgn

20th Jan 2021
20:00 - 21:15
Tkd trénink teorie s mistrem Martinem Zámečníkem

Na jeho Facebooku.

19th Jan 2021
17:00 - 18:30
On-line trénink s Tomášem Dušánkem

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

Nebo FB Tomáš Dušánek a GBHS

Trénink od 17:00 di 18:00 od 10 kupu.

Od 18:00 do 18:30 od 6 kupu výše.

18th Jan 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Vláďou Lašem

od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/yry-gzqu-stv. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).Je-li vás doma více cvičících, připravte si lapu, cvičíte-li sami, vemte si nějaký vhodný "terč“ (věšák na oblečení, židle s vyšším opěradlem, atp.).

17th Jan 2021
20:00 - 21:15
Tkd trénink teorie s mistrem Martinem Zámečníkem

Na jeho Facebooku.

16th Jan 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Renatou Zadražilovou

Přes google meet. Kód obdržíte do mailu, před začátkem tréninku.

15th Jan 2021
18:00 - 19:00
tkd trénink pro všechny

Na Facebooku Míry Jílka.

14th Jan 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Radkem Záhejským na Google Meet

od 10. kupu 

https://meet.google.com/ozb-anrv-vrv

13th Jan 2021
20:00 - 21:15
Tkd trénink teorie s mistrem Martinem Zámečníkem

Na jeho Facebooku.

12th Jan 2021
17:00 - 18:30
On-line trénink s Tomášem Dušánkem

Online trénink na google meet:

https://meet.google.com/hzu-aogy-drp

Nebo FB Tomáš Dušánek a GBHS

Trénink od 17:00 di 18:00 od 10 kupu.

Od 18:00 do 18:30 od 6 kupu výše.

11th Jan 2021
17:00 - 18:00
On-line trénink s Vláďou Lašem

od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/bnm-skft-hwn. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

10th Jan 2021
20:00 - 21:15
Tkd trénink teorie s mistrem Martinem Zámečníkem

Na jeho Facebooku.

9th Jan 2021
15:00 - 16:00
On-line trénink s Renatou Zadražilovou

Přes google meet. Kód obdržíte do mailu, před začátkem tréninku.

8th Jan 2021
from 18:00
On-line trénink s Mírou Jílkem

Od 10. kupu
na jeho Facebooku

7th Jan 2021
16:00 - 17:00
On-line trénink s Radkem Záhejským na jeho Facebooku

od 10. kupu
na jeho Facebooku

6th Jan 2021
20:00 - 21:15
tkd trénink teorie

Na Facebooku mistra Martina Zámečníka

December 2020

25th Dec 2020 - 3rd Jan 2021
25th - 27th Dec 2020
20th Dec 2020
15:30 - 16:30
Trénink Filipínských bojových umění (tyče, nůž, ...)
19th Dec 2020
15:00 - 18:00
On-line technický seminář s Velmistrem Hwang Ho-yongem

Na https://youtu.be/i5j5kQSJ6x0

15th Dec 2020
18:05 - 18:45
Trénink Dobříš

8. kupy a výše

15th Dec 2020
17:25 - 18:05
Trénink Dobříš

9. a 8. kupy

15th Dec 2020
16:45 - 17:25
Trénink Dobříš

10. a 9. kupy

13th Dec 2020
15:30 - 16:30
Trénink Filipínských bojových umění (tyče, nůž, ...)
11th - 13th Dec 2020
6th Dec 2020
15:30 - 16:30
Trénink Filipínských bojových umění (tyče, nůž, ...)
2nd Dec 2020
from 20:00
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
teorie
na jeho Facebooku
1st Dec 2020
17:00 - 18:30
On-line trénink s Tomášem Dušánkem
od 10. kupu, od 18:00 od 6. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/hzu-aogy-drp. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).

November 2020

30th Nov 2020
from 17:00
On-line trénink s Vláďou Lašem
od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/evx-zjju-zpx. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).
29th Nov 2020
17:00 - 19:00
On-line technický seminář se Velmistrem Hwang Ho-yongem
Pro 2. kupy a vyšší počitatelná docházka (stačí se zapsat do diskuze)
na taekwondo.cz
28th Nov 2020
from 18:00
On-line lekce s Mírou Jílkem
na jeho Facebooku
28th Nov 2020
from 16:30
On-line trénink s Renatou Zadražilovou
od 10. kupu
program: pohyb v matsogi, trénink úderů a kopů, posilování s vlastní vahou těla, trénink rovnováhy, teorie (teorie síly), strečink, meditace
Trénink bude probíhat přes Google Meet. Trénink bude pro přihlášené lidi, každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat, opravovat vám techniky atp.
Odkaz na připojení Vám pošleme do emailu před začátkem tréninku.

28th Nov 2020
National Technical Seminar - Canceled
Praha
27th Nov 2020
from 17:00
On-line lekce s Ondřejem Pavlasem
Fyzická příprava- kruháč
na Youtube
26th Nov 2020
from 17:30
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
Hwaldung pahdo
na jeho Facebooku
25th Nov 2020
from 20:00
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
teorie
na jeho Facebooku
24th Nov 2020
17:00 - 18:30
On-line trénink s Tomášem Dušánkem
od 10. kupu, od 18:00 od 6. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/hzu-aogy-drp. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).
23rd Nov 2020
from 17:00
On-line trénink s Vláďou Lašem
od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/spi-yjqq-mbu. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).
22nd Nov 2020
from 18:00
On-line lekce se sabom Milanem Prokešem
na taekwondo.cz
21st Nov 2020
from 18:00
On-line trénink s Renatou Zadražilovou
od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet. Trénink bude pro přihlášené lidi, každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat, opravovat vám techniky atp.
Odkaz na připojení Vám pošleme do emailu před začátkem tréninku.

21st - 22nd Nov 2020
STM 2020 - 2. Round - CANCELED
Nymburk
20th Nov 2020
from 18:00
On-line lekce s Mírou Jílkem
Protažení a posilko
na jeho Facebooku
19th Nov 2020
from 17:00
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
práce boků v tkd
na jeho Facebooku
18th Nov 2020
from 20:00
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
teorie
na jeho Facebooku
16th Nov 2020
17:00 - 18:30
On-line trénink s Tomášem Dušánkem
od 10. kupu, od 18:00 od 6. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/hzu-aogy-drp. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).
15th Nov 2020
from 18:00
On-line lekce se sabom Janem Mračkem
na taekwondo.cz
14th Nov 2020
from 18:00
On-line trénink s Renatou Zadražilovou
program: trénink rychlosti a výbušnosti, nestandardní pohyby v tulech, sine wave,teorie (úderové a blokovací plochy), strečink, meditace
od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet. Trénink bude pro přihlášené lidi, každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat, opravovat vám techniky atp.
Odkaz na připojení Vám pošleme do emailu před začátkem tréninku.

13th Nov 2020
from 18:00
On-line lekce s Mírou Jílkem
Dangun tul
na jeho Facebooku
13th Nov 2020
Regional Technical Seminar from 2. gup
Kolín, 18:00 - 19:30
12th Nov 2020
from 18:00
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
Gonggyok mit makgi boowi dallyon
na jeho Facebooku
11th Nov 2020
from 20:30
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
teorie
na jeho Facebooku
10th Nov 2020
17:00 - 18:30
On-line trénink s Tomášem Dušánkem
od 10. kupu, od 18:00 od 6. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/hzu-aogy-drp. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).
9th Nov 2020
from 17:00
On-line trénink s Vláďou Lašem
posilování a protahování
od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na adrese https://meet.google.com/ein-apzg-hwc. Každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).
8th Nov 2020
from 18:00
On-line lekce s mistrem Vrábelem
Tosan a posilování pro kopy
na taekwondo.cz
7th Nov 2020
from 17:00
On-line trénink s Renatou Zadražilovou
program: rozcvička - švihadlo, koordinační cvičení, problematické techniky v sestavách, teorie ( postoje), protažení, meditace
od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet. Trénink bude pro přihlášené lidi, každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat, opravovat vám techniky atp.
Odkaz na připojení Vám pošleme do emailu před začátkem tréninku.
Kdo má, švihadlo prosím.
6th Nov 2020
from 22:00
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
noční teorie
na jeho Facebooku
5th Nov 2020
from 18:00
On-line lekce s Radkem Záhejským
od 10. kupu
na jeho Facebooku
4th Nov 2020
from 18:00
On-line lekce s Mírou Jílkem
Chonji tul
na jeho Facebooku
4th Nov 2020
from 17:00
On-line lekce s Tomášem Dušánkem
Základní trénink od 10. kupu, údery, kopy, sestavy
na jeho Facebooku
3rd Nov 2020
from 19:30
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
teorie
na jeho Facebooku
3rd Nov 2020
from 18:00
On-line trénink s Radkem Záhejským
od 10. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet na tomto odkazu https://meet.google.com/kck-svka-hvd.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce).
2nd Nov 2020
from 17:00
On-line trénink s Vláďou Lašem
trénink základních kopů v domácím prostředí
od 8. kupu
Trénink bude probíhat přes Google Meet. Trénink bude pro přihlášené lidi, každý účastník by měl mít funkční kameru a mikrofon, abychom mohli vzájemně komunikovat, opravovat vám techniky atp.
Odkaz na připojení Vám pošleme do emailu před začátkem tréninku.
Na trénink buďte v toboku (pokud nejste v místě, kde nemáte tobok po ruce), dále se vám bude hodit nějaká židle a možná i pár roliček toaletního papíru.
1st Nov 2020
from 18:00
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
teorie
na taekwondo.cz

October 2020

31st Oct 2020
from 18:00
On-line lekce s Radkem Záhejským
saju maki
na jeho Facebooku
30th Oct 2020
from 18:00
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
teorie
na jeho Facebooku
29th Oct 2020
from 18:00
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
úder
na jeho Facebooku
28th Oct 2020
from 18:00
On-line lekce s Mírou Jílkem
saju jirugi
na jeho Facebooku
27th Oct 2020
from 18:00
On-line lekce s mistrem Martinem Zámečníkem
teorie
na jeho Facebooku
23rd Oct - 1st Nov 2020
Velké podzimní soustředění - Zrušeno
21st Oct 2020
21:00 - 21:45
Teoretická lekce TKD od II. danu
21st Oct 2020
20:15 - 21:00
Teoretická lekce TKD od 1. kupu
21st Oct 2020
19:30 - 20:15
Teoretická lekce FMA (tyče)
21st Oct 2020
18:45 - 19:30
Teoretická lekce Gumdo Campanus
21st Oct 2020
17:30 - 18:30
Trénink Hořovice 17:30 - 18:30
lesopark Dražovka (sraz před vodojemem v Dražovce)
8. kupy a vyšší
21st Oct 2020
17:30 - 18:30
Trénink Hořovice 17:30 - 18:30
lesopark Dražovka (sraz před Wellness Dražovka - Pod Dražovkou 1142, Hořovice)
8. kupy a vyšší
21st Oct 2020
17:30 - 18:30
Trénink ZŠ Libčická - Čimice
školní hřiště
od 3. kupu
21st Oct 2020
17:15 - 18:00
Trénink Kostelec n. Č. L.
travnaté hřiště za ZŠ
od 6. kupu
21st Oct 2020
17:00 - 18:00
Trénink Jaroměřice nad Rokytnou
zámecký park (ostrov)
od 9. kupu
21st Oct 2020
17:00 - 18:00
Trénink Beroun
městské hřiště Hlinky
4. kup a vyšší
21st Oct 2020
17:00 - 18:00
Trénink Zdice
U sportovní haly
21st Oct 2020
16:45 - 17:30
Trénink ZŠ Libčická - Čimice
školní hřiště
od 6. kupu
21st Oct 2020
16:30 - 17:15
Trénink Kostelec n. Č. L.
workout hřiště za ZŠ
od 10. kupu
21st Oct 2020
16:30 - 17:15
Trénink Kostelec n. Č. L.
travnaté hřiště za ZŠ
od 10. kupu
21st Oct 2020
16:30 - 17:30
Trénink Hořovice
lesopark Dražovka (sraz před vodojemem v Dražovce)
10. a 9. kupy
21st Oct 2020
16:30 - 17:30
Trénink Hořovice
lesopark Dražovka (sraz před Wellness Dražovka - Pod Dražovkou 1142, Hořovice)
10. a 9. kupy
21st Oct 2020
16:00 - 17:00
Trénink Jaroměřice nad Rokytnou
zámecký park (ostrov)
od 10. kupu
21st Oct 2020
16:00 - 17:00
Trénink Votice
sraz na Beztahově
21st Oct 2020
16:00 - 16:45
Trénink ZŠ Libčická - Čimice
školní hřiště
do 7. kupu
21st Oct 2020
16:00 - 17:00
Trénink Beroun
městské hřiště Hlinky
6. - 5. kup
21st Oct 2020
16:00 - 17:00
Trénink Zdice
U sportovní haly
21st Oct 2020
15:00 - 16:00
Trénink Beroun
městské hřiště Hlinky
10. - 7. kup
21st Oct 2020
14:30 - 15:30
Trénink Mladá Vožice
sraz na hřišti
20th Oct 2020
18:40 - 19:40
Trénink Campanus
centrum
od 6. kupu
20th Oct 2020
17:30 - 18:30
Trénink Campanus
venku
od 10. kupu
20th Oct 2020
17:30 - 18:30
Trénink Mníšek pod Brdy
na školním hřišti
20th Oct 2020
17:00 - 18:00
Trénink Benešov
sraz na workoutovém hřišti na Sladovce
20th Oct 2020
17:00 - 18:00
Trénink Řevnice
U jezu u Paddleboardy Řevnice
20th Oct 2020
16:30 - 18:00
Trénink Lochovice
sraz před základní školou
od 10. kupu
20th Oct 2020
16:00 - 17:15
Trénink Dobeška
park

20th Oct 2020
16:00 - 17:00
Trénink Sedlčany
sraz na hřišti za gymplem
od 10. kupu
20th Oct 2020
16:00 - 17:00
Trénink ZŠ Nučice
venkovní hřiště
10. kup a vyšší
20th Oct 2020
16:00 - 17:00
Trénink Řevnice
U jezu u Paddleboardy Řevnice
20th Oct 2020
15:00 - 16:00
Trénink Řevnice
U jezu u Paddleboardy Řevnice
19th Oct 2020
17:30 - 18:30
Trénink Campanus
venku
od 10. kupu
19th Oct 2020
17:30 - 18:30
Trénink Nová Ves pod Pleší
na školním hřišti
19th Oct 2020
17:30 - 18:30
Trénink ZŠ Libčická - Čimice
školní hřiště
od 3. kupu
19th Oct 2020
17:20 - 18:00
Trénink ZŠ Angel
venkovní hřiště
9. kup a vyšší
19th Oct 2020
17:00 - 18:30
Trénink Kouřim
sraz před školou
19th Oct 2020
17:00 - 18:30
Trénink Hořovice
lesopark Dražovka (sraz před vodojemem v Dražovce)
od 10. kupu
19th Oct 2020
17:00 - 18:30
Trénink Hořovice
lesopark Dražovka (sraz před Wellness Dražovka - Pod Dražovkou 1142, Hořovice)
od 10. kupu
19th Oct 2020
17:00 - 18:00
Trénink Odolena voda
park u školy
skupina 2
19th Oct 2020
17:00 - 18:00
Trénink Odolena voda
park u školy
skupina 1
19th Oct 2020
16:45 - 17:30
Trénink ZŠ Libčická - Čimice
školní hřiště
od 6. kupu
19th Oct 2020
16:40 - 17:20
Trénink ZŠ Angel
venkovní hřiště
9. kup a vyšší
19th Oct 2020
16:00 - 17:30
Trénink Zaječov
fotbalové hřiště
od 10. kupu
19th Oct 2020
16:00 - 16:45
Trénink ZŠ Libčická - Čimice
školní hřiště
do 7. kupu
19th Oct 2020
16:00 - 16:40
Trénink ZŠ Angel
venkovní hřiště
10. kup
19th Oct 2020
16:00 - 17:00
Trénink Odolena voda
park u školy
18th Oct 2020
17:00 - 18:00
Trénink ZŠ Libčická - Čimice
školní hřiště
od 2. kupu
18th Oct 2020
16:00 - 17:00
Trénink ZŠ Libčická - Čimice
školní hřiště
do 3. kupu
18th Oct 2020
15:00 - 16:00
Trénink ZŠ Libčická - Čimice
školní hřiště
do 5. kupu
18th Oct 2020
14:00 - 15:00
Trénink ZŠ Libčická - Čimice
školní hřiště
do 7. kupu
17th Oct 2020
14:00 - 15:00
Trénink Kladno
Street Workout
17th Oct 2020
13:00 - 14:00
Trénink Kladno
Street Workout
17th Oct 2020
12:00 - 13:00
Trénink Kladno
Street Workout
16th Oct 2020
17:00 - 18:00
Trénink Čisovice
na adrese Čisovice 55
16th Oct 2020
17:00 - 18:00
Trénink Zbraslav
dětské hřiště
od 10. kupu
16th Oct 2020
16:30 - 17:30
Trénink Jirčany
před školou
od I. danu
16th Oct 2020
16:00 - 17:00
Trénink Zbraslav
dětské hřiště
od 10. kupu
16th Oct 2020
15:00 - 16:20
Trénink Jirčany
u školního hřiště
10. - 1. kup
16th Oct 2020
15:00 - 16:20
Trénink Jirčany
před školou
10. - 1. kup
15th Oct 2020
17:00 - 18:00
Trénink Vrané nad Vltavou
u hřbitova streetworkout
od 6. kupu
15th Oct 2020
16:00 - 17:00
Trénink Vrané nad Vltavou
u hřbitova streetworkout
od 8. kupu
15th Oct 2020
16:00 - 17:00
Trénink Vrané nad Vltavou
u hřbitova streetworkout
od 10. kupu
15th Oct 2020
Trénink Škvorec 17:20 - 18:00
hřiště u Sokolovny
6. kupy a vyšší
15th Oct 2020
Trénink Škvorec 16:40 - 17:20
hřiště u Sokolovny
8. a 7. kupy
15th Oct 2020
Trénink Škvorec 16:00 - 16:40
hřiště u Sokolovny
10. a 9. kupy
15th Oct 2020
Trénink Škvorec 15:20 - 16:00
hřiště u Sokolovny
10. a 9. kupy
15th Oct 2020
Trénink Broumy 17:15 - 18:00
školní hřiště
8. kupy a vyšší
15th Oct 2020
Trénink Broumy 16:30 - 17:15
školní hřiště
10. a 9. kupy
15th Oct 2020
Teoretická lekce Taekkyon Campanus 18:40 - 19:40
15th Oct 2020
Trénink Hopae Campanus 17:45 - 18:30
venku
15th Oct 2020
Trénink Campanus 17:00 - 17:45
venku
od 6. kupu
15th Oct 2020
Trénink Campanus 16:45 - 17:00
venku
od 8. kupu
15th Oct 2020
Trénink Campanus 16:00 - 16:45
venku
od 10.kupu
14th Oct 2020
Trénink Kladno 17:00 - 18:00
sletiště
14th Oct 2020
Trénink Kladno 16:00 - 17:00
sletiště
14th Oct 2020
Trénink Hořovice 17:30 - 18:30
lesopark Dražovka (sraz před vodojemem v Dražovce)
10. a 9. kupy
14th Oct 2020
Trénink Hořovice 17:30 - 18:30
lesopark Dražovka (sraz před Wellness Dražovka - Pod Dražovkou 1142, Hořovice)
8. kupy a vyšší
14th Oct 2020
Trénink Hořovice 16:30 - 17:30
lesopark Dražovka (sraz před vodojemem v Dražovce)
10. a 9. kupy
14th Oct 2020
Trénink Hořovice 16:30 - 17:30
lesopark Dražovka (sraz před Wellness Dražovka - Pod Dražovkou 1142, Hořovice)
10. a 9. kupy
14th Oct 2020
Trénink Zdice 17:00 - 18:00
skupina 2
14th Oct 2020
Trénink Zdice 17:00 - 18:00
skupina 1
14th Oct 2020
Trénink Beroun 17:00 - 18:00
městské hřiště Hlinky
od 4. kupu
14th Oct 2020
Trénink Beroun 16:00 - 17:00
městské hřiště Hlinky
6. - 5. kup
14th Oct 2020
Trénink Beroun 15:00 - 16:00
městské hřiště Hlinky
10. - 7. kup
14th Oct 2020
Teoretická lekce TKD od II. danu 21:00 - 21:45
14th Oct 2020
Teoretická lekce TKD od 1. kupu 20:15 - 21:00
14th Oct 2020
Teoretická lekce FMA (tyče) 19:30 - 20:15
14th Oct 2020
Teoretická lekce Gumdo Campanus 18:45 - 19:30
14th Oct 2020
Trénink Kostelec n. Č. L. 17:15 - 18:00
travnaté hřiště za ZŠ
od 6. kupu
14th Oct 2020
Trénink Kostelec n. Č. L. 16:30 - 17:15
workout hřiště za ZŠ
od 10. kupu
14th Oct 2020
Trénink Kostelec n. Č. L. 16:30 - 17:15
travnaté hřiště za ZŠ
od 10. kupu
10th - 11th Oct 2020
Víkend pro přípravu STM týmů
4th Oct 2020
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
3rd Oct 2020
National seminar Haidong Gumdo With korean Master Lee Chul Kyung ZRUŠENO

September 2020

25th - 30th Sep 2020
19th - 20th Sep 2020
Školení národních rozhodčích
Brandýs nad Labem
18th - 20th Sep 2020
Soustředění školy SAM-IL
Rekreační středisko Prudká
více informací
12th Sep 2020
Wannado Festival 2020
taekwondo v rámci sportovního festivalu
Sportovní areál HAMR Braník (Vltavanů 1542, Praha 4) a přilehlá louka u Vltavy
12th Sep 2020
Rodinná výzva
taekwondo v rámci akce pro rodiny s dětmi
6th Sep 2020
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00

August 2020

23rd - 25th Aug 2020
Master Zsolt Szenasi - Open seminar
17th - 23rd Aug 2020
16th - 23rd Aug 2020
European Championships 2020 CANCELED
Prague

July 2020

19th - 30th Jul 2020
Korea - Experience camp

June 2020

20th Jun 2020
VŠE NA KOLECH
Exhibice taekwonda (10:30 a 13:30) v rámci akce VŠE NA KOLECH v Kostelci nad Černými lesy
19th - 21st Jun 2020
14th Jun 2020
Příprava ME - Seminář - Sahyon Rostislav Kaňka
13th Jun 2020
Příprava ME - Seminář - Sabom Ondřej Vrábel
7th Jun 2020
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
5th - 7th Jun 2020

Brigáda na TKD Centrum Beztahov
finální příprava areálu na soustředění - sázení, sekání, stavba bazénu, drobné opravy

May 2020

29th - 31st May 2020
29th May 2020
Regional Technical Seminar from 2. gup
Kolín, 18:00 - 19:30
24th May 2020
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
23rd - 24th May 2020

Secvičování týmů STM
23.5. 9:30 - 14:00 - všichni STM dívky od 4.kupu bez mladších žákyň
24.5. 15:00 - 19:30 - všichni STM chlapci od 4.kupu bez mladších žáků

22nd May 2020
Regional Technical Seminar from 4. gup
21. ZŠ Slovanská alej 13, Plzeň, 17:00 - 19:00 hodin
8th - 10th May 2020

Brigáda na TKD Centrum Beztahov
Prosím pomožte nám stavět jídelní stan, uklízet, sekat, sázet... Ubytování a strava zajištěna. Možno trénink praktický i teoretický.

Triko pro každého. Možno zaúčtovat 800Kč za odpracovaný celý den na jakoukoli letošní akci školy. Nejen pro členy školy.

Minimální věk 15 let nebo po dohodě s mistrem Martinem Zámečníkem.

8th - 10th May 2020
Weekend for teachers
Weekend for teachers is jointed to the Only STM Camp.
To register, use the registration of this camp.

April 2020

5th Apr 2020
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00

March 2020

6th - 8th Mar 2020
Weekend for teachers
Weekend for teachers is jointed to the first weekend of the 2nd winter camp.
To register, use the registration of this camp.

February 2020

28th Feb - 1st Mar 2020
CZECH OPEN 2020
Nymburk
21st - 22nd Feb 2020
Školení a zkoušky národních rozhodčích v taekwondu ITF
Praha
14th - 15th Feb 2020
1. kolo Poháru Českého svazu Taekwon-Do ITF
Třeboň
9th Feb 2020
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
8th Feb 2020
Příprava ME - Seminář - Sabom Jan Mraček
7th Feb 2020
Regional Technical Seminar from 4. gup
21. ZŠ Slovanská alej 13, Plzeň, 17:00 - 19:00 hodin
5th Feb 2020
Regional Technical Seminar from 4. gup
ZŠ Komenského, Náměšť nad Oslavou, 16:00 - 17:30
1st Feb 2020
Příprava ME - Seminář - Sabom Milan Prokeš

January 2020

24th Jan 2020
Regional Technical Seminar from 2. gup
Kolín, 18:00 - 19:30
12th Jan 2020
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00

December 2019

25th - 27th Dec 2019
1. intensive weekend Haidong Gumdo and exams
25th Dec 2019 - 5th Jan 2020
14th Dec 2019
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
8th Dec 2019
Celebration of school founding and Harabodži´s Cup
7th Dec 2019
Prague Open 2019
Sportovní hala ZŠ Petřiny JIH, Šantrochova 2/1800, Praha 6 – Petřiny

November 2019

30th Nov 2019
National Technical Seminar
Brno
29th Nov - 1st Dec 2019
Brigáda na TKD Centrum Beztahov
Možnost přihlášení na jakýkoli den, ale vždy na celý den.
Pro podrobné informace kontaktujte Šárku Opičkovou.
24th Nov 2019
Zdice Cup 2019
Začátek 13:00
2 hodiny závody, poté 2 hodiny výuka sebeobrany.
17th Nov 2019
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
16th Nov 2019
Odolka Cup
Školní závody v Odolené Vodě spojené se sebeobranou
12:00 - 16:00
2 hodiny závody, poté 2 hodiny výuka sebeobrany.
16th - 17th Nov 2019
Master Zsolt Szenasi - Open seminar
15th Nov 2019
Regional Technical Seminar from 2. gup
Kolín, 18:00 - 19:30
8th - 10th Nov 2019
Czech Republic Championship 2019
Nymburk
2nd Nov 2019
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00

October 2019

19th - 20th Oct 2019
STM 2019 - 2. Round
Nymburk
13th Oct 2019
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
12th Oct 2019
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
5th Oct 2019
National seminar Haidong Gumdo with korean Master Han Sang Hyun

September 2019

29th Sep 2019
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
20th Sep 2019
Regional Technical Seminar from 2. gup
Kolín, 18:00 - 19:30
20th - 22nd Sep 2019
14th Sep 2019

Bezpečné Jižní město

14:00 - 18:00

Otevřené školení sebeobrany pro veřejnost.
Celodenní program zaměřený na řešení nejčastějších sebeobraných situací pro všechny věkové kategorie.
Trénink bude probíhat s použitím bezpečnostních pomůcek a chráničů. Bude zaměřen především na mládež.

14th Sep 2019
Den pro Vodolku
prezentace školy v rámci 8. ročníku akce Den pro Vodolku.
Vítáme zájemce, kteří by chtěli pomoci s prezentací taekwonda - obracejte se na Radka Záhejského
14th Sep 2019
Babí léto v Bohnicích
Prezentace taekwonda
Vítáme zájemce, kteří by chtěli pomoci s prezentací taekwonda - obracejte se na Lenku Seménkovou
více o akci

August 2019

24th - 30th Aug 2019
World Championship
Bulgaria
12th - 23rd Aug 2019
Korea 2019 - Experience camp

July 2019

30th Jul - 4th Aug 2019
17. SUMMER CAMP WITH GRANDMASTER HWANG HO-YONG
8th Jul - 30th Aug 2019
Svatojánci - letní příměstský tábor s prvky taekwonda
více viz www.svatojancizs.webnode.cz

June 2019

23rd Jun - 7th Jul 2019
Camp by the sea, Spain
Terms of accommodation:
23. 6. - 30. 6. 2019
30. 6. - 7. 7. 2019
22nd Jun 2019
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
8th - 9th Jun 2019
STM 2019 - 1. Round
Ostrava
7th Jun 2019
Regional Technical Seminar from 4. gup
Kolín, 18:00 - 19:30
1st Jun 2019
Regional Technical Seminar from 2. gup
Praha, 9:00 - 12:00
sportovní hala TJ Chodov, Mírového hnutí 2137/7

May 2019

31st May - 2nd Jun 2019
International Technical Seminar with GM Hwang
Prague
26th May 2019
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
25th May 2019
Rodinná výzva
taekwondo v rámci akce pro rodiny s dětmi
v sobotu od 10:00 na Opatově
více na https://www.fyzioklinika.cz/rodinnavyzva
25th May 2019
Sonkal Open 2019
Prague
23rd May 2019
Regional Technical Seminar from 1. gup
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:00
10th - 12th May 2019
Weekend for teachers
7th - 12th May 2019

April 2019

30th Apr - 5th May 2019
27th Apr 2019
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
26th Apr 2019
Regional Technical Seminar from 4. gup
Kolín, 18:00 - 19:30
25th Apr 2019
Regional Technical Seminar from 2. gup
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:00
14th Apr 2019
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00

March 2019

31st Mar 2019
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
27th Mar 2019
Regional Technical Seminar from 2. gup
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:00
22nd Mar 2019
Regional Technical Seminar from 4. gup
Kolín, 18:00 - 19:30
1st - 3rd Mar 2019
Weekend for teachers
Weekend for teachers is jointed to the first weekend of the 2nd winter camp.
To register, use the registration of this camp.

February 2019

27th Feb 2019
Regional Technical Seminar from 2. gup
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:00
22nd - 24th Feb 2019
17th Feb 2019
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00

January 2019

26th - 27th Jan 2019
Seminář pod vedením Mistra Martina Zámečníka
Slovensko, Nitra
Zaměření na tul, matsogi, hosinsool a obranu proti noži
26th - 27th Jan 2019
Školení rozhodčích
25th Jan 2019
Regional Technical Seminar from 4. gup
Kolín, 18:00 - 19:30
23rd Jan 2019
Regional Technical Seminar from 2. gup
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:00
20th Jan 2019
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
19th Jan 2019
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00

December 2018

27th - 28th Dec 2018
25th Dec 2018 - 2nd Jan 2019
9th Dec 2018
Celebration of school founding and Harabodži´s Cup
8th Dec 2018
Devil´s Cup
Sportovní hala ZŠ Petřiny JIH, Šantrochova 2/1800, Praha 6 – Petřiny
1st Dec 2018
National Technical Seminar
Brno

November 2018

28th Nov 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:30
24th Nov 2018
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
23rd Nov 2018
Regional Technical Seminar from 4. gup
Kolín, 18:00 - 19:30
23rd - 25th Nov 2018
Weekend seminar of health taekkyon, hopae sool and yetbeop
18th Nov 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
17th Nov 2018
Zdice Cup 2018
Sportovní a technické zařízení města Zdice (Komenského 304, 267 51 Zdice)
9th - 11th Nov 2018
Czech Republic Championship 2018
Brno

October 2018

31st Oct 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:30
26th Oct - 4th Nov 2018
21st Oct 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
13th - 14th Oct 2018
STM 2018 - 2. Round
Nymburk
6th Oct 2018
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
4th - 5th Oct 2018
Mistr Zsolt Szenasi - Otevřený seminář

September 2018

30th Sep 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
29th Sep 2018
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
25th - 30th Sep 2018
8th Sep 2018
Dobříš v pohybu
Exhibitions and demonstration classes

August 2018

27th - 31st Aug 2018
Příměstský tábor
více informací
27th Aug - 2nd Sep 2018
24th - 26th Aug 2018
Víkendové soustředění taekkyon a hopae, zkoušky
13th - 17th Aug 2018
Příměstský tábor
více informací

July 2018

28th Jul - 4th Aug 2018
23rd - 28th Jul 2018
16. SUMMER CAMP WITH GRANDMASTER HWANG HO-YONG
16th - 20th Jul 2018
Příměstský tábor
více informací
9th - 20th Jul 2018
Brigáda na TKD Centrum Beztahov
Možnost přihlášení na jakýkoli den, ale vždy na celý den.
Pro podrobné informace kontaktujte Šárku Opičkovou.
2nd - 6th Jul 2018
Příměstský tábor
více informací

June 2018

23rd Jun - 7th Jul 2018
Camp by the sea, Spain
16th Jun 2018
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
15th - 17th Jun 2018
9th Jun 2018
Routa 2018 - Ukázka taekwonda v rámci festivalu
Informace o festivalu
9th - 10th Jun 2018
STM 2018 - 1. Round
Brno
3rd Jun 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00

May 2018

26th May 2018
Rodinná výzva
taekwondo v rámci akce pro rodiny s dětmi
v sobotu od 10:00 na Opatově
26th May 2018
Sonkal Open 2018
Prague
23rd May 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:30
21st May 2018
Veletrh sportovních aktiv pro děti a mládež v Benešově
19th May 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
Sportovní hala TJ Chodov, Praha, 9:00 - 12:00
18th - 20th May 2018
International Technical Seminar with GM Hwang
Praha, Chodov
12th May 2018
Haidong Gumdo
seminář umění korejského meče s mistrem Chul-Kyung Lee
13:00 - 16:00
Cena 450 Kč při přihlášení do 5.5., 600Kč později. Hradit pouze v hotovosti na místě.
4th May 2018
Regional Technical Seminar from 4. gup
Kolín, 18:00 - 19:30
4th - 8th May 2018

April 2018

26th Apr - 1st May 2018
22nd Apr 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00

March 2018

28th - 30th Mar 2018
Příměstský tábor
více informací
25th Mar 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
24th Mar 2018
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
21st Mar 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:30
9th Mar 2018
Regional Technical Seminar from 4. gup
Kolín, 18:00 - 19:30
4th Mar 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00

February 2018

21st Feb 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:30
17th - 18th Feb 2018
17th Feb 2018
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
9th Feb 2018
Regional Technical Seminar from 4. gup
Kolín, 18:00 - 19:30
7th Feb 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup>
Branišovská 36, České Budějovice, 18:00 - 20:00
3rd - 4th Feb 2018
Korejský den
Exhibice taekwonda v neděli

January 2018

28th Jan 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
24th Jan 2018
Regional Technical Seminar from 4. gup
ZŠ Komenského, Náměšť nad Oslavou, 16:00 - 17:30
22nd Jan 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:30
20th Jan 2018
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 15:00 - 17:00
16th Jan 2018
Seminar of traditional Korean mask dance TALCHUM
12th - 14th Jan 2018
International Technical Seminar with Grandmaster Hwang Ho Young
Cyprus
10th Jan 2018
Regional Technical Seminar from 2. gup
SOU oděvní, Třeboň, 17:00 - 19:00

December 2017

25th Dec 2017 - 2nd Jan 2018
16th Dec 2017
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
9th Dec 2017
National Technical Seminar
Brno
3rd Dec 2017
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
3rd Dec 2017
Celebration of school founding and Harabodži´s Cup
2nd Dec 2017
Devil´s Cup
Sportovní hala ZŠ Petřiny JIH, Šantrochova 2/1800, Praha 6 – Petřiny
propositions (cz)
1st Dec 2017
Regional Technical Seminar from 2. gup>
Branišovská 36, České Budějovice, 18:00 - 20:00

November 2017

26th Nov 2017
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
24th - 25th Nov 2017
Czech Taekwon-Do ITF Association´s Cup
Nymburk
18th Nov 2017
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
15th Nov 2017
Regional Technical Seminar from 2. gup
Branišovská 36, České Budějovice, 18:00 - 20:00
10th Nov 2017
Regional Technical Seminar from 4. gup
Kolín, 18:00 - 19:30
3rd - 5th Nov 2017
Czech Republic Championship 2017
Nymburk
propositions (cz)

October 2017

25th - 27th Oct 2017
Příměstský tábor
více informací
21st Oct 2017
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
20th Oct 2017
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ LIŠOV, entrance from street Krátká, 18:00 - 20:00
20th - 29th Oct 2017
18th Oct 2017
Regional Technical Seminar from 4. gup
Náměšť n. O., ZŠ Komenského, 16:00 - 17:30
15th Oct 2017
Haidong Gumdo
Korean sword art seminar with Master Chul-Kyung Lee
16:00 - 20:00 Campanus
Price 800,- CZK, GBHS members 400,- CZK, GBHS teachers 200,- CZK
14th - 15th Oct 2017
STM 2017 - 2. Round
Nymburk
propositions (cz)
8th Oct 2017
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
6th Oct 2017
Regional Technical Seminar from 4. gup
Kolín, 18:00 - 19:30
4th Oct 2017
Zdravé a aktivní odpoledne v Dobříši
exhibice (15:45 - 16:15)

September 2017

26th Sep - 1st Oct 2017
Not only STM camp
Varvažov
leaflet (cz)
17th Sep 2017
Dny Prahy 11
Závod rodinných týmů
16th Sep 2017
Den pro Vodolku
prezentace školy v rámci 7. ročníku akce Den pro Vodolku.
14th - 21st Sep 2017
20th Senior ITF World Championship
Pyongyang, North Korea
10th Sep 2017
Dobříš v pohybu
Exhibitions and demonstration classes
9th Sep 2017
Babí léto v bohnicích
Prezentace taekwonda
Ukázka taekwonda proběhne kolem 15 hodiny
Vítáme zájemce, kteří by chtěli pomoci s prezentací taekwonda - obracejte se na Lenku Seménkovou
více o akci

August 2017

28th Aug - 1st Sep 2017
Příměstský tábor - 2. turnus
více informací
28th Aug - 3rd Sep 2017
Big Summer Camp
leaflet (en)
Varvažov
26th Aug 2017
Hradozámecká noc
21st - 25th Aug 2017
Příměstský tábor - 1. turnus
více informací

July 2017

30th Jul - 5th Aug 2017
25th - 30th Jul 2017
15. SUMMER CAMP WITH GRANDMASTER HWANG HO-YONG
leaflet (en)
Ostrovec u Varvažova
15th - 25th Jul 2017

June 2017

24th Jun 2017
Svatba Natálky a Vévy
24th Jun 2017
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
18th Jun 2017
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
9th - 11th Jun 2017
Weekend for teachers
pre-exam for black belts
leaflet (cz)
Varvažov

May 2017

27th May 2017
Run in Milíčovský forest
information (cz)
27th May 2017
Sonkal Open 2017
Prague
proposition (cz)
27th May - 3rd Jun 2017
Camp by the sea - Spain
leaflet (cz)
25th May 2017
Regional Technical Seminar from 2. gup
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:00
20th May 2017
Regional Technical Seminar from 2. gup
Hotel Chodov, Praha, 9:00 - 12:00
19th - 21st May 2017
International technical seminar ITF
with Grand Master Hwang Ho Yong (9th Degree)
Venue: Hotel Chodov, Praha
Seminar flyer
Enrolment form
13th - 14th May 2017
STM 2017 - 1. Round
Ostrava
proposition (cz)
5th May 2017
Regional Technical Seminar from 4. gup
Kolín, 18:00 - 20:00
5th - 8th May 2017
Only STM and STS camp
Varvažov
leaflet (cz)

April 2017

26th Apr - 1st May 2017
Not only STM camp
Varvažov
leaflet (cz)
23rd Apr 2017
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
20th Apr 2017
Regional Technical Seminar from 2. gup
SŠVaZ Rudolfovská 92, České Budějovice, 18:30 - 20:00
19th Apr 2017
Regional Technical Seminar from 2. gup
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:00
15th Apr 2017
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
12th - 17th Apr 2017
Big Spring Camp
Poustky
leaflet (cz)

March 2017

26th Mar 2017
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
25th Mar 2017
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
24th - 26th Mar 2017
Weekend trainer seminar at Lipno
Hotel AKTIV, Přední Výtoň
propositions (cz)
24th Mar 2017
Regional Technical Seminar from 4. gup
Kolín, 2.ZŠ Kmochova, 18:00 - 20:00
22nd Mar 2017
Regional Technical Seminar from 2. gup
Branišovská 36, České Budějovice, 18:00 - 20:00
17th - 19th Mar 2017
CZECH OPEN 2017
Nymburk
propositions
2nd Mar 2017
Regional Technical Seminar from 3. gup
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:00

February 2017

25th Feb 2017
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
17th - 26th Feb 2017
1st Spring Camp
Vysočina
16th Feb 2017
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ LIŠOV, entrance from street Krátká, 18:00 - 20:00
11th - 12th Feb 2017
Taekkyon weekend
Campanus
leaflet (cz)
7th Feb 2017
Regional Technical Seminar from 2. gup>
Branišovská 36, České Budějovice, 18:00 - 20:00
5th Feb 2017
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
2nd - 5th Feb 2017
Weekend for teachers
pre-exam for black belts
DD Sedleč-Prčice
leaflet (cz)

January 2017

21st Jan 2017
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
20th Jan 2017
Regional Technical Seminar from 4. gup
Kolín, 2.ZŠ Kmochova, 18:00 - 20:00
19th Jan 2017
Regional Technical Seminar from 2. gup
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:00
8th Jan 2017
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha, 17:00 - 19:00
6th Jan 2017
Regional Technical Seminar from I. degree
Sportovní hala Jihostroje Velešín, 18:00 - 20:00

December 2016

25th Dec 2016 - 2nd Jan 2017
Big Winter Camp
Studenec
leaflet (cz)
21st Dec 2016
Regional Technical Seminar from 4. gup
Náměšť n. O., ZŠ Komenského, 17:00 - 18:30
17th Dec 2016
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
15th Dec 2016
Regional Technical Seminar from 3. gup
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:00
10th - 11th Dec 2016
National Technical Seminar
Brno
proposition (cz)
4th Dec 2016
Celebration of school founding and Harabodži´s Cup
Campanus
leaflet (cz)
4th Dec 2016
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00
3rd Dec 2016
Exhibition in Psáry
3rd Dec 2016
Devil´s Cup
Sportovní hala ZŠ Petřiny JIH, Šantrochova 2/1800, Praha 6 – Petřiny
propositions (cz)
2nd Dec 2016
Regional Technical Seminar from 1. Degree
Jihostroj Velešín, 18:00 - 20:00

November 2016

26th Nov 2016
Budo show Benešov
ZŠ Benešov, Dukelská 1818
leaflet (cz)
26th Nov 2016
Regional Technical Seminar from 4. gup
Sokolovna Kralovice, 17:00 - 19:00
25th Nov 2016
Regional Technical Seminar from 4. gup
Kolín, 2.ZŠ Kmochova, 18:00 - 20:00
18th Nov 2016
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ LIŠOV, entrance from street Krátká, 18:00 - 20:00
16th Nov 2016
Regional Technical Seminar from 2. gup
Brno, Cejl 61, 18:30 - 20:00
11th - 13th Nov 2016
Czech Republic Championship 2016
Brno
proposition (cz)
6th Nov 2016
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00

October 2016

31st Oct 2016
Regional Technical Seminar from 2. gup
ZŠ Velešín, 18:00 - 20:00
21st - 30th Oct 2016
Velké podzimní soustředění
Sklárna
leták
16th Oct 2016
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
8th - 9th Oct 2016
2. kolo STM 2016
Ostrava
propozice

September 2016

27th Sep - 2nd Oct 2016
nejen STM soustředění
Sklárna
leták
25th Sep 2016
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
24th - 25th Sep 2016
Secvičování týmů STM
Campanus
juniorky a žákyně 24.9. 11:15 - 17:00
junioři a žáci 25. 9. 13:00 - 19:00
Pouze pro členy týmů STM
17th Sep 2016
Exhibice a ukázková hodina v rámci Sportovního dne
V Parku u Chodovské tvrze
10th Sep 2016
Exhibice v rámci akce Babí léto v Bohnicích
Areál léčebny Bohnice
Stránky akce
10th Sep 2016
Sporťáček
brožura

August 2016

22nd - 28th Aug 2016
Velké letní soustředění
Varvažov (změna oproti letáku)
leták
18th - 21st Aug 2016
Korea Camp
harmonogram
cena: 1000,- Kč
místo konání: Campanus
7th - 14th Aug 2016
nejen STM soustředění
Sklárna
leták
2nd - 7th Aug 2016
14. letní kemp s Velmistrem Hwang Ho-jongem
XIVth SUMMER CAMP WITH GRANDMASTER HWANG HO-YONG

Sklárna
leták / propositions in english

July 2016

22nd Jul - 2nd Aug 2016
1. letní soustředění
Sklárna
leták

June 2016

19th Jun 2016
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
17th - 19th Jun 2016
Víkend pro učitele
Sklárna
leták

May 2016

28th May 2016
Sonkal Open 2016
Praha
propozice
28th May - 4th Jun 2016
Soustředění u moře (Španělsko)
leták
14th - 15th May 2016
1. kolo STM 2016
Nymburk
propozice

April 2016

26th Apr - 1st May 2016
nejen STM soustředění
Sklárna
leták
24th Apr 2016
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin

March 2016

23rd - 28th Mar 2016
Velké jarní soustředění
Sklárna
leták
19th - 20th Mar 2016
CZECH OPEN 2016
Nymburk, Česká republika
propozice
6th Mar 2016
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
4th - 6th Mar 2016
Víkend s taekwon-do na Lipně (nejen pro černé pásky)
Minimálně pro modré pásky a 15 let
Hotel Fontána v Hrdoňově
Informace

February 2016

14th Feb 2016
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
12th - 13th Feb 2016
Pohár Českého svazu Taekwon-Do ITF
Nymburk
propozice
5th - 12th Feb 2016

January 2016

28th - 31st Jan 2016
Víkend pro učitele
danové přezkoušení
DD Sedleč-Prčice
leták
Spacáky s sebou!
24th Jan 2016
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin

December 2015

25th Dec 2015 - 3rd Jan 2016
Winter Camp
Studenec
12th Dec 2015
Taekwon-do den k 60. výročí
národní seminář, galavečer taekwonda
Campus Bohunice - Brno
6th Dec 2015
Oslava založení školy
leták
6th Dec 2015
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
5th Dec 2015
Čertovský pohár
Sportovní hala ZŠ Petřiny JIH, Šantrochova 2/1800, Praha 6 – Petřiny
propozice

November 2015

13th - 15th Nov 2015
Mistrovství České republiky 2015
Nymburk
propozice
8th Nov 2015
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin

October 2015

24th Oct 2015
Regionální technický seminář od 4. kupu
Sklárna u Žihle, 17:00 - 19:00 hodin
23rd Oct - 1st Nov 2015
Velké podzimní soustředění
Sklárna
leták

18th Oct 2015
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
3rd - 4th Oct 2015
2. kolo STM 2015
Brno

September 2015

26th Sep 2015
Regionální technický seminář od 4. kupu
Sklárna u Žihle, 17:00 - 19:00 hodin
25th - 30th Sep 2015
nejen STM soustředění
Sklárna
leták

13th Sep 2015
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin

August 2015

29th Aug 2015

Hradozámecká noc

10th - 16th Aug 2015
Velké letní soustředění
RS Avia Varvažov
leták

July 2015

26th Jul - 2nd Aug 2015
nejen STM soustředění
Sklárna
leták
19th - 26th Jul 2015
13. letní kemp s Velmistrem Hwang Ho-jongem
Sklárna
leták
10th - 19th Jul 2015
1. letní soustředění
Sklárna
leták

June 2015

21st Jun 2015
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
12th - 14th Jun 2015
Víkend pro učitele
Sklárna
leták

May 2015

31st May 2015
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
30th May 2015
Sonkal Open 2015
Praha
propozice
23rd - 30th May 2015
Soustředění u moře (Španělsko)
leták
16th May 2015
1. kolo STM 2015
Nymburk
propozice
5th - 10th May 2015
nejen STM soustředění
Sklárna
leták

April 2015

26th Apr 2015
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
1st - 6th Apr 2015
Velké jarní soustředění
Sklárna
leták

March 2015

27th - 29th Mar 2015
CZECH OPEN 2015
Nymburk, Czech Republic
22nd Mar 2015
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Komenského,Komenského 265, Týnec nad Sázavou, 16:30 - 18:30
15th Mar 2015
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
13th - 15th Mar 2015
Rozhodčovské a trenérské školení
Campanus
propozice rozhodčovského školení
propozice trenérského školení

February 2015

15th Feb 2015
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
13th - 14th Feb 2015
Pohár Českého svazu Taekwon-Do ITF
Nymburk
propozice

January 2015

29th Jan - 1st Feb 2015
11th Jan 2015
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin

December 2014

25th Dec 2014 - 4th Jan 2015
Winter Camp
Studenec
21st Dec 2014
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
13th Dec 2014
Celorepublikový technický seminář
Brno
leták
6th - 7th Dec 2014
Třeboň OPEN 2014
Třeboň
propozice

November 2014

17th Nov 2014
Harabodžiho pohár IV. a oslava založení školy
Campanus
leták
14th - 16th Nov 2014
Mistrovství České republiky 2014
Brno
9th Nov 2014
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
8th - 9th Nov 2014
Víkend pro přípravu STM týmů a všech STS pro MČR

8.11. 9:30 - 20:00
9.11. 9:00 - 19:00

Po předchozí domluvě možno přespat ve vlastním spacáku v TKD centru.

Program bude blíže určen na Velkém podzimním a případně zkrácen dle připravenosti týmů a jednotlivců.

October 2014

24th Oct - 2nd Nov 2014
Velké podzimní soustředění
Sklárna
leták
11th - 12th Oct 2014
2. kolo STM 2014
Ostrava
5th Oct 2014
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
4th - 5th Oct 2014
Víkend pro přípravu nominovaných jednotlivců STM

4.10.
9:30 - 12:00 tul,
12:00 - 13:30 matsogi ,
13:30 - 15:00 wiryok a tukgi týmy STM (žáci, žákyně, junioři, juniorky)
15:00 - 17:00 týmy STM

5.10.
13:00 - 19:00: týmy STM

Po předchozí domluvě možno přespat ve vlastním spacáku v TKD centru.
3rd - 4th Oct 2014
Otevřené mistrovství Čech 2014
Třeboň

September 2014

23rd - 28th Sep 2014
nejen STM soustředění
Sklárna
leták
14th Sep 2014
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin

August 2014

25th - 31st Aug 2014
Velké letní soustředění
Varvažov
leták
3rd - 10th Aug 2014
Mistrovství světa juniorů a veteránů 2012
Dušanbe, Tádžikistán

July 2014

27th Jul - 3rd Aug 2014
nejen STM soustředění
Sklárna
leták
20th - 27th Jul 2014
XII. SUMMER CAMP WITH GRANDMASTER HWANG HO-YONG, IX. DAN
Sklárna
11th - 20th Jul 2014
1. letní soustředění
Sklárna
leták

June 2014

13th - 15th Jun 2014
Víkend pro učitele
danové přezkoušení
Varvažov
leták
13th Jun 2014
Regionální technický seminář od 3. kupu
ZŠ Kmochova č.p. 943, vchod z ulice Jaselské, Kolín 2, 18:00 - 20:00 hodin
8th Jun 2014
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin

May 2014

31st May - 7th Jun 2014
Taekwon-Do kemp Španělsko 2014
leták
18th May 2014
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
17th May 2014
Sonkal OPEN 2014
ZŠ Petřiny JIH, Praha
7th - 11th May 2014
Víkend pro černé pásky
Sklárna
leták
3rd - 4th May 2014
1. kolo STM 2014
Nymburk

April 2014

27th Apr 2014
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
25th Apr 2014
Regionální technický seminář od 3. kupu
ZŠ Kmochova č.p. 943, vchod z ulice Jaselské, Kolín 2, 18:00 - 20:00 hodin
16th - 21st Apr 2014
Velké jarní soustředění
Sklárna
leták
11th - 16th Apr 2014
nejen STM soustředění
Sklárna
leták
6th - 13th Apr 2014
Mistrovství Evropy 2014
Minsk, Bělorusko

March 2014

22nd - 23rd Mar 2014
CZECH OPEN 2014
Nymburk, Czech Republic
propozitions CZ, application form CZ
9th Mar 2014
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
8th - 14th Mar 2014
1st - 2nd Mar 2014
INTERNATIONAL TECHNICAL SEMINAR ITF
ZŠ Campanus, Prague, Czech Republic
Conducted by: Hwang Ho-yong (9. Degree)

February 2014

21st Feb 2014
Regionální technický seminář od 3. kupu
ZŠ Kmochova č.p. 943, vchod z ulice Jaselské, Kolín 2, 18:00 - 20:00 hodin
9th Feb 2014
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin

January 2014

31st Jan 2014
Regionální technický seminář od 3. kupu
ZŠ Kmochova č.p. 943, vchod z ulice Jaselské, Kolín 2, 18:00 - 20:00 hodin
30th Jan - 2nd Feb 2014
Víkend pro učitele
danové přezkoušení
Sklárna
leták
12th Jan 2014
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin

December 2013

25th Dec 2013 - 5th Jan 2014
Big Winter Camp and Exams
Studenec
propositions
15th Dec 2013
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
7th Dec 2013
Celorepublikový technický seminář
sportovní hala Kampus, Kamenice 5, Brno
propozice
1st Dec 2013
Harabodžiho pohár III. a oslava založení školy
Campanus
leták

November 2013

29th - 30th Nov 2013
Třeboň OPEN 2013
Třeboň
24th Nov 2013
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
22nd - 24th Nov 2013
European Taekwon-Do ITF seminar for umpires and coaches
Prague
proposition
15th Nov 2013
Regionální technický seminář od 3. kupu
ZŠ Kmochova č.p. 943, vchod z ulice Jaselské, Kolín 2, 18:00 - 20:00 hodin
8th - 10th Nov 2013
Mistrovství České republiky 2013
Nymburk

October 2013

25th Oct - 3rd Nov 2013
Velké podzimní soustředění a zkoušky
danové přezkoušení
Sklárna
leták
19th - 20th Oct 2013
2. kolo STM 2013
Ostrava
18th Oct 2013
Regionální technický seminář od 3. kupu
ZŠ Kmochova č.p. 943, vchod z ulice Jaselské, Kolín 2, 18:00 - 20:00 hodin
12th - 13th Oct 2013
Víkend STM
(pouze nominovaní nebo pouze týmy bude upřesněno)
program
Campanus
6th Oct 2013
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
5th - 6th Oct 2013
Víkend STM
(pouze nominovaní nebo pouze týmy bude upřesněno)
Campanus

September 2013

20th Sep 2013
Regionální technický seminář od 3. kupu
ZŠ Kmochova č.p. 943, vchod z ulice Jaselské, Kolín 2, 18:00 - 20:00 hodin
17th - 22nd Sep 2013
nejen STM soustředění a zkoušky
Sklárna
leták
13th - 15th Sep 2013
1. GBHS víkend pro černé pásky
Varvažov
leták
8th Sep 2013
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin

August 2013

26th Aug - 1st Sep 2013
Velké letní soustředění
Ostrovec u Varvažova
leták
4th - 11th Aug 2013
nejen STM soustředění
Sklárna
leták

July 2013

28th Jul - 4th Aug 2013
XI. SUMMER CAMP WITH GRANDMASTER HWANG HO-YONG, IX. DAN
Sklárna
proposition
19th - 28th Jul 2013
1. letní soustředění
Sklárna
leták

June 2013

8th - 15th Jun 2013
Taekwon-Do kemp Španělsko 2013
leták
2nd Jun 2013
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin

May 2013

31st May - 2nd Jun 2013
Víkend pro učitele a danové přezkoušení
Sklárna
leták
26th May 2013
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
18th May 2013
Sonkal OPEN 2013
ZŠ Petřiny JIH, Praha
17th May 2013
Regionální technický seminář od 3. kupu
ZŠ Kmochova č.p. 943, vchod z ulice Jaselské, Kolín 2, 18:00 - 20:00 hodin
4th - 5th May 2013
1. kolo STM 2013
Nymburk

April 2013

26th Apr - 1st May 2013
21st Apr 2013
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
19th - 21st Apr 2013
Společný trénink STM a individuální tréninky týmů
Campanus
leták
12th - 14th Apr 2013
INTERNATIONAL TECHNICAL SEMINAR ITF
Lázně Aurora, Třeboň, Česká republika
Conducted by: Hwang Ho-yong (9. Degree)
6th - 7th Apr 2013
CZECH OPEN 2013
Nymburk

March 2013

27th Mar - 1st Apr 2013
Velké jarní soustředění
Sklárna
leták, proposition in English
24th Mar 2013
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
22nd - 24th Mar 2013
Školení a zkoušky svazových rozhodčích, Obecné školení trenérů na 3. trenérskou třídu
Praha, Campanus
Více informací viz www.taewkondo.cz
10th Mar 2013
Mistrovství Čech 2013
Nymburk

February 2013

24th Feb 2013
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
8th - 17th Feb 2013
1. jarní soustředění a zkoušky
Středisko SLUNEČNICE, Uhelná Příbram
leták

January 2013

31st Jan - 3rd Feb 2013
Víkend pro učitele
Sklárna
leták
27th Jan 2013
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
25th Jan 2013
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Kmochova č.p. 943, vchod z ulice Jaselské, Kolín 2, 18:00 - 20:00 hodin

December 2012

25th Dec 2012 - 2nd Jan 2013
Velké zimní soustředění
Studenec
leták
7th - 9th Dec 2012
Mezinárodní technický seminář ITF, Národní technický seminář ITF, Zkoušky na technický stupeň DAN
Hotel Chodov, Praha, Česká republika
Vede: Hwang Ho-yong (9. dan)
leták
2nd Dec 2012
Oslava založení školy
ZŠ Campanus
leták
2nd Dec 2012
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin

November 2012

30th Nov 2012
Výběrový trénink do reprezentace pro nominované
Třeboň, Sportovní hala
17:00 - 19:00
30th Nov - 1st Dec 2012
Třeboň OPEN 2012
Třeboň
16th Nov 2012
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Kmochova č.p. 943, vchod z ulice Jaselské, Kolín 2, 18:00 - 20:00 hodin
9th - 11th Nov 2012
Mistrovství České republiky 2012
Nymburk
leták
4th Nov 2012
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin

October 2012

19th - 28th Oct 2012
Velké podzimní soustředění a zkoušky
Sklárna
leták
13th - 14th Oct 2012
2. kolo republikového testování STM
Brno, Česká republika
12th Oct 2012
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Kmochova č.p. 943, vchod z ulice Jaselské, Kolín 2, 18:00 - 20:00 hodin
7th Oct 2012
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
5th - 7th Oct 2012
Přípravný víkend STM
Campanus
leták

September 2012

28th Sep 2012
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Kmochova č.p. 943, vchod z ulice Jaselské, Kolín 2, 18:00 - 20:00 hodin
26th - 30th Sep 2012
STM soustředění a zkoušky
Sklárna
leták
23rd Sep 2012
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
23rd Sep 2012
Přípravný víkend STM
Campanus
10:00 - 19:00 Společný trénink týmů
22nd - 23rd Sep 2012
Technický seminář
Znojmo, ČR
vede: Choi Jung Hwa (9. dan)

August 2012

27th Aug - 2nd Sep 2012
Velké letní soustředění a zkoušky
Ostrovec u Varvažova
leták
20th - 26th Aug 2012
Mistrovství světa juniorů a veteránů 2012
Tallinn, Estonsko
5th - 12th Aug 2012
STM soustředění a zkoušky
Sklárna
leták

July 2012

29th Jul - 5th Aug 2012
Kemp s mistrem
Sklárna
leták
20th - 29th Jul 2012
1. letní soustředění a zkoušky
Sklárna
leták
14th - 15th Jul 2012
Mezinárodní technický seminář ITF
Švýcarsko
Vede: Hwang Ho-yong (9. dan)

June 2012

27th Jun 2012
Regionální technický seminář od 4. danu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 20:00 - 21:30 hodin
22nd - 24th Jun 2012
Trenérský víkend
Sklárna
leták
17th Jun 2012
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
9th Jun 2012
Regionální technický seminář od 4. kupu
ZŠ Kralovice, Kralovice, 17:00 - 19:00 hodin
9th - 16th Jun 2012
Taekwon-Do kemp Španělsko 2012
leták
8th Jun 2012
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Kmochova č.p. 943, vchod z ulice Jaselské, Kolín 2, 18:00 - 20:00 hodin
1st - 3rd Jun 2012
Mezinárodní instruktorský seminář ITF
Holandsko
Vede: Hwang Ho-yong (9. dan)

May 2012

26th - 27th May 2012
1. kolo republikového testování STM
Nymburk, Česká republika
20th May 2012
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
14th - 20th May 2012
Mistrovství Evropy 2012
Sofie, Bulharsko
5th May 2012
Regionální technický seminář od 4. kupu
ZŠ Kralovice, Kralovice, 17:00 - 19:00 hodin
4th - 8th May 2012
STM soustředění a zkoušky
Sklárna
leták

April 2012

27th Apr 2012
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Kmochova č.p. 943, vchod z ulice Jaselské, Kolín 2, 18:00 - 20:00 hodin
20th - 22nd Apr 2012
Mezinárodní technický seminář ITF
Cork, Irsko
Vede: Hwang Kwang Sung (9. dan)
18th Apr 2012
Regionální technický seminář od 4. danu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 20:00 - 21:30 hodin
7th Apr 2012
Regionální technický seminář od 4. kupu
ZŠ Kralovice, Kralovice, 17:00 - 19:00 hodin
4th - 9th Apr 2012
Velké jarní soustředění
Sklárna
leták
1st Apr 2012
Zkoušky na technický stupeň DAN
Praha, ZŠ Campanus
1st Apr 2012
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin

March 2012

31st Mar 2012
Regionální technický seminář od 4. kupu
ZŠ Kralovice, Kralovice, 17:00 - 19:00 hodin
24th - 25th Mar 2012
CZECH OPEN 2012
Nymburk, Česká republika
23rd Mar 2012
Regionální technický seminář od 2. kupu
Kolín, ZŠ Kmochova č.p. 943, vchod z ulice Jaselské 18:00 - 20:00 hodin
4th Mar 2012
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
3rd Mar 2012
Otevřené mistrovství Čech 2012
Nymburk, Česká republika

February 2012

12th Feb 2012
Seminář pod vedením Martina Zámečníka zaměřený na přípravu na zkoušky na 9. až 2. kup.
10:00 - 13:00 - ZŠ Komenského 581, Milovice - Mladá.
Cena je symbolická 60,- Kč jako příspěvek na pronájem.
12th Feb 2012
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
3rd Feb 2012
Regionální technický seminář od 2. kupu
Kolín, ZŠ Kmochova č.p. 943, vchod z ulice Jaselské 18:00 - 20:00 hodin
2nd - 5th Feb 2012
Trenérský víkend a přezkoušení DAN
Sklárna u Žihle
leták

January 2012

8th Jan 2012
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin

December 2011

26th Dec 2011 - 2nd Jan 2012
Velké zimní soustředění
Studenec
leták
18th Dec 2011
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
10th Dec 2011
Celorepublikový seminář od 2. kupu
Nymburk, propozice
3rd Dec 2011
Oslava založení školy
Praha, ZŠ Campanus
leták
2nd Dec 2011
Regionální technický seminář od 2. kupu
Kolín, ZŠ Kmochova č.p. 943, vchod z ulice Jaselské 18:00 - 20:00 hodin

November 2011

27th Nov 2011
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin

October 2011

30th Oct 2011
Regionální technický seminář od 2. kupu
ZŠ Campanus, Praha Chodov, 17:00 - 19:00 hodin
21st - 30th Oct 2011
Velké podzimní soustředění
Sklárna
leták
5th Oct 2011
Regionální technický seminář od 2. kupu
Kolín, ZŠ Kmochova č.p. 943, vchod z ulice Jaselské 18:00 - 20:00 hodin

September 2011

23rd - 28th Sep 2011
STM soustředění
Sklárna
leták
3rd - 12th Sep 2011
Mistrovství světa seniorů 2011
Pyongyang, KLDR

August 2011

15th - 21st Aug 2011
Velké letní soustředění
Varvažov
leták (DOC, 51,kB)

July 2011

31st Jul - 7th Aug 2011
Nejen STM soustředění
Sklárna
leták (DOC, 38 kB)
24th - 31st Jul 2011
Kemp s mistrem
Sklárna
leták (DOC, 92 kB)
15th - 24th Jul 2011
1. letní soustředění
Sklárna
leták (DOC, 38 kB)